TS heeft een zilveren auto, een vijfdeurs die staat weergegeven op de tweede foto. 115pk, dus weinig compensatie nodig lambalquote:Op dinsdag 9 september 2008 18:49 schreef de_boswachter het volgende:
En wat heeft TS voor een wagen ? Is het toevallig die 1.2 Peugeot op de parkeerplaats of die lelijke petjesBMW ernaast ?
Mensen met een sportuitlaat moeten iets compenseren wat hun motor niet heeft. Juist ja power. Want een auto met goede en snelle specificaties heeft een motor die al goed klinkt, daar heb je geen uitlaat voor nodig.
Sportuitlaten is echt zoiets pauperigs, dat verraad al meteen dat die wagen geen zak waard is. Doe mij maar het geluid van een ronkende motor
Waarom heb je er dan een sportuitlaat onder. Kom op man, je motor alleen al klinkt veel beter.quote:Op dinsdag 9 september 2008 18:54 schreef MdMa98 het volgende:
[..]
TS heeft een zilveren auto, een vijfdeurs die staat weergegeven op de tweede foto. 115pk, dus weinig compensatie nodig lambal
115 pk vind ik nu niet bepaald een berg vermogen, maar goed meningen verschillen...quote:Op dinsdag 9 september 2008 18:54 schreef MdMa98 het volgende:
[..]
TS heeft een zilveren auto, een vijfdeurs die staat weergegeven op de tweede foto. 115pk, dus weinig compensatie nodig lambal
ik heb eens een nieuwe standaar demper laten monteren, deze was na een week al kaduuk, ben goed boos geworden en mocht als cadeau een sportuitlaat laten monteren door de garage.. kosteloosquote:Op dinsdag 9 september 2008 18:56 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Waarom heb je er dan een sportuitlaat onder. Kom op man, je motor alleen al klinkt veel beter.
Of is het om ruiger te klinken langs terrasjes ?
voldoende voor een auto uit 2000 met een 1500cc blok. doet het nog steeds prima in het huidige verkeerquote:Op dinsdag 9 september 2008 18:56 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
115 pk vind ik nu niet bepaald een berg vermogen, maar goed meningen verschillen...
Stop trouwens eens met posten en EET DOOR!
Ik wil nog een vervolg hierop voordat de avond voorbij is
Gut gut, wat een grote jongenquote:Op dinsdag 9 september 2008 18:59 schreef MdMa98 het volgende:
[..]
ik heb eens een nieuwe standaar demper laten monteren, deze was na een week al kaduuk, ben goed boos geworden en mocht als cadeau een sportuitlaat laten monteren door de garage.. kosteloos
dit gelooft echt niemand hequote:Op dinsdag 9 september 2008 18:59 schreef MdMa98 het volgende:
[..]
ik heb eens een nieuwe standaar demper laten monteren, deze was na een week al kaduuk, ben goed boos geworden en mocht als cadeau een sportuitlaat laten monteren door de garage.. kosteloos
ach gelukkig werk ik in de detailhandelquote:Op dinsdag 9 september 2008 19:13 schreef de_boswachter het volgende:
Mjah. Gelukkig zit je in de detailhandel. Die vechten inderdaad liever dan dat ze het op een volwassen manier uitpraten. Ook getuige dit topic.
op de fietsquote:Op dinsdag 9 september 2008 19:16 schreef MdMa98 het volgende:
[..]
ach gelukkig werk ik in de detailhandel
en gelukkig ben ik niet zo`n verkankerde student die het allemaal wel ff weet te vertellen als modje hier op het forum..
![]()
net als de rest van de reacties, de helft die reageert is werkeloos, of student.. whats the difference?
Net zoals jij ons vertelt dat je wel even langsgaat bij de buurman. Misschien kun je beter zijn adres hier posten, kan de FOK! knokploeg ff langs.quote:Op dinsdag 9 september 2008 19:16 schreef MdMa98 het volgende:
[..]
ach gelukkig werk ik in de detailhandel
en gelukkig ben ik niet zo`n verkankerde student die het allemaal wel ff weet te vertellen als modje hier op het forum..
![]()
net als de rest van de reacties, de helft die reageert is werkeloos, of student.. whats the difference?
kan jij niet gewoon lekker stoppen met modden?quote:Op dinsdag 9 september 2008 19:23 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Net zoals jij ons vertelt dat je wel even langsgaat bij de buurman. Misschien kun je beter zijn adres hier posten, kan de FOK! knokploeg ff langs.
Ohnee wacht dat mag niet he, adresgegevens posten.
ach valse beloften houden het topic draaiendequote:Op dinsdag 9 september 2008 19:21 schreef Hephaistos. het volgende:
Ja ja, en ondertussen ben je nog steeds niet bij je buurman langsgegaan he? Geeft niks hoor, we doen ons allemaal wel eens groter voor op het internet
omdat ie zei: "daar is weer zo'n coureur"?quote:Op dinsdag 9 september 2008 19:34 schreef MdMa98 het volgende:
[..]
ach valse beloften houden het topic draaiende![]()
hij is nu niet thuis, dus heeft geen zin.
wilde eerst als zijn fiets in de sloot tiefen, maar die is eersgisteren gejat
fantastische reactiequote:Op dinsdag 9 september 2008 19:35 schreef koemleit het volgende:
hoe kansloos ben je TS?
eerst een stoer topic openen dat je langs gaat dat vervolgens niet doen, dan krijg je kritiek op je uitlaat en ga je maar verzinnen dat je hem gratis gekregen hebt.
right..
En een klein pikkie, dat moeten ze meestal ook compenseren.quote:Op dinsdag 9 september 200818:49 schreef de_boswachter het volgende:
Mensen met een sportuitlaat moeten iets compenseren wat hun motor niet heeft. Juist ja power.
quote:Op dinsdag 9 september 2008 19:38 schreef MdMa98 het volgende:
[..]
fantastische reactie![]()
Nee ik kan hier echt niks mee.
quote:Op maandag 8 september 2008 18:25 schreef MdMa98 het volgende:
Straks ga ik even aanbellen en verhaal halen waarom hij zo`n nutteloze opmerking wegkegelt terwijl hij de verpaupering zelve
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |