wat hij zegtquote:Op woensdag 10 september 2008 23:17 schreef SCH het volgende:
Nummer 3 was de poedel. Ik vond er verder ook veel leukere tussen zitten eigenlijk.
Poedel.quote:Op donderdag 11 september 2008 11:51 schreef ruud_fr het volgende:
[ afbeelding ]
SCH blijft met lege handen achter nu licht aan is in darkroom
quote:-Zero2Nine-
- Nieuwe Japanse spits maakte een wat stijve indruk"-
quote:-DaMart-
- Japanse bondscoach blij met nieuw talent:"Hij is een van de bouwstenen voor mijn elftal. -
quote:-Joe.-
-Opnieuw Braziliaan tot Japanner geneutraliseerd: Legonardo-
De opmaak is hier te vinden.quote:-ruud_fr-
-SCH blijft met lege handen achter nu licht aan is in darkroom-
Ik wilde er ook zo een maken, maar zag dat er al een Leo Lego was geworden...quote:Op donderdag 11 september 2008 18:30 schreef sjimz het volgende:
Die van Legonardo is wel geniaal hoor.
Terechte winnaar!
Maar gebruikersnaam was eerst met die woordspelingquote:Op donderdag 11 september 2008 18:30 schreef sjimz het volgende:
Die van Legonardo is wel geniaal hoor.
Terechte winnaar!
Een mod kan toch ingrijpen en posts veranderen of deletenquote:Op donderdag 11 september 2008 19:52 schreef sjimz het volgende:
Ow die had ik geheel over zijn hoofd gezien.
In dat geval is het inderdaad wel smerig
Dat kan ja.quote:Op donderdag 11 september 2008 19:53 schreef Beschouw het volgende:
[..]
Een mod kan toch ingrijpen en posts veranderen of deleten
ALF nog nooit gezien hier, hoor.quote:Op donderdag 11 september 2008 19:56 schreef sjimz het volgende:
[..]
Nee dat kan ik dan weer niet maken, dan krijg ik ALF op mijn dak
En voordat hij weer terug is naar zijn planeet, ben je zo 4 seizoenen verderquote:Op donderdag 11 september 2008 19:56 schreef sjimz het volgende:
[..]
Nee dat kan ik dan weer niet maken, dan krijg ik ALF op mijn dak
je wordt nergens van beschuldigd, de jury moet dat gewoon zienquote:Op donderdag 11 september 2008 20:34 schreef Joe. het volgende:
Zoals ik hier al eerder een keer heb vermeld, ik kijk niet eerst naar andere onderschriften. Puur en alleen omdat je eerste ingeving toch het beste is. Ik ben hier al vaker van beschuldigt, en toen kostte me het een poedel.
Ja sorry, ik dacht dat ik een onderschrift moetst neerzetten, maar bijkbaar is dit het opstel topic.quote:Op donderdag 11 september 2008 21:37 schreef Gordon_Shumway het volgende:
De jury heeft het zelfs vermeldt in het juryrapport. Maar gebruikersnaam komt met alleen een naamsverandering, Joe. verzint er ook nog iets bij. Dat vind ik een belangrijk verschil
Wees blij dat ik je de poedel niet heb gegeven omdat het niet eens rijmde.quote:Op donderdag 11 september 2008 22:20 schreef gebruikersnaam het volgende:
[..]
Ja sorry, ik dacht dat ik een onderschrift moetst neerzetten, maar bijkbaar is dit het opstel topic.
Precies. Die EngaCatjuh is een randdebiel.quote:Op vrijdag 12 september 2008 00:44 schreef SCH het volgende:
Ik ben het met iedereen eens die kritiek heeft op de jury. En ik ben het met de jury eens.
Alleen EngaCatjuh heeft ongelijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |