Aah kut, ik had wat stukjes gewijzigd en was iets te fanatiek. Het woordje vriendin moest nog ergens tussenquote:Op donderdag 4 september 2008 20:55 schreef Beauregard het volgende:
[..]
Ik las je stuk en dacht: 'Hmm, die jongen heeft een punt! Zo had ik het nog niet bekeken.'
Toen zag ik het dikgedrukte woord staan en zag mijn gezicht er zo uit: ''.
Whehe, fritzanaal maakt een goed punt en je probeert hem nog onderuit te halen door een spelvaut te verbeterenquote:Op donderdag 4 september 2008 20:55 schreef Beauregard het volgende:
[..]
Ik las je stuk en dacht: 'Hmm, die jongen heeft een punt! Zo had ik het nog niet bekeken.'
Toen zag ik het dikgedrukte woord staan en zag mijn gezicht er zo uit: ''.
Sure. Wij hebben de meeste van onze vakantiedagen uitgegeven aan de verbouwing, dus we hebben nu nog 1 week over. Dat wordt een strandvakantie, waar we behalve wat surfen en wat rondtoeren op een scootertje gewoon geen fuck uit gaan voeren. Ik ben vorig jaar naar Thailand geweest, 2 weken super actief rondgetrokken en daarna nog ff een week geen zak uitgevreten op een tropisch eiland. Gewoon lekker verstand op 0 en gewoon eens niks hoeven doen. Da's ook vakantie.quote:Op donderdag 4 september 2008 15:27 schreef Diederik_Duck het volgende:
Dat je niets doet op vakantie zegt natuurlijk wel wat over de 'rijkdom' van je geestelijk leven...
Voor dat geld kun je 2 maanden door Azië reizen, had het wel geweten.quote:Op donderdag 4 september 2008 22:14 schreef afcajos het volgende:
Dribbel, voor 3000 euro naar turkije wtf?? Voor dat geld zou ik toch wat meer van de wereld willen zienMaar ieder zijn keuze.
Een mooie Pomerol bij je pizza hawaiiquote:Op donderdag 4 september 2008 14:24 schreef Beauregard het volgende:
Je voelt je wel erg op je micropenis getrapt, is het niet?
Ik snap dat je je kut voelt nu je beseft hoeveel meer je had kunnen doen met 3000 euro en een vakantie dan een appartementje met zwembadje (woooww!!1!!) te boeken in Turkije. Maar ik heb je niet gevraagd om een complete begroting. Ik ben niet jaloers op je vakantie. Niemand hier, ontzettende bouwvakker dat je d'r bent.
En wat voor ontzettende schraper ben je als je uitgaat en maarliefst 20 euro uitgeeft?
En 15 euro aan een restaurant? Drink je wel eens een goeie fles wijn bij je eten? Mag je wel eens meer dan 1 gang van je vader en moeder? Tering, wat een puut.
Maar je punt is duidelijk. Jij ben helemaal door het dolle heen over je vakantie van 3000 euro naar Turkije. Ik sta ver boven jou en zodoende lach ik je uit. Even goeie vrienden, toch?
Natuurlijk is dat vakantie, maar het is wel een bepaald soort vakantie.quote:Op vrijdag 5 september 2008 10:46 schreef Catbert het volgende:
[..]
Sure. Wij hebben de meeste van onze vakantiedagen uitgegeven aan de verbouwing, dus we hebben nu nog 1 week over. Dat wordt een strandvakantie, waar we behalve wat surfen en wat rondtoeren op een scootertje gewoon geen fuck uit gaan voeren. Ik ben vorig jaar naar Thailand geweest, 2 weken super actief rondgetrokken en daarna nog ff een week geen zak uitgevreten op een tropisch eiland. Gewoon lekker verstand op 0 en gewoon eens niks hoeven doen. Da's ook vakantie.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |