Ik voel me ook geen walvis en ben trots op mn buik, ook al is die best huge.... Ik begin wel een beetje te waggelenquote:Op woensdag 17 december 2008 09:59 schreef Brighteyes het volgende:
Mwoah, het hoeft niet zo te zijn als bij Ticootje hoor.
Ik voelde me geen walvis, ik was een echte walvis en nog steeds had ik geen hekel aan die buik of mijn lijf. Nooit gehad ook.![]()
Heerlijk, kom maar op hoor! Ik zou het zo nog een keer doen. En nog een keer, en nog een keer.![]()
quote:Op woensdag 17 december 2008 10:03 schreef Brighteyes het volgende:
Dat streepjesding is leuk zeg!
Zo, en nu ga ik weer weg hier hoor. Zie veel te leuke dingen staan.
Ja die is wel leuk, maar veul te netjes voor mijquote:Op woensdag 17 december 2008 10:14 schreef Brighteyes het volgende:
Deze is ook erg mooi trouwens.
Voor op een mooie broek ofzo.
quote:Op woensdag 17 december 2008 10:22 schreef marlieske het volgende:
hmmmz zelfs slippers paste niet ... de bandjes sneden nogal zo dik waren de poten
Hè gelukkig, dankjequote:Op woensdag 17 december 2008 10:42 schreef marlieske het volgende:
naja ik ga er van uit dat het extreme vochtvasthouden jou deurtje voorbij gaat hoor Huup, en dan zijn slippertjes nog wel te doen.
Maar ik wel blij dat ik de maanden juni en juli niet meer zwanger zal zijn![]()
(al begon bij mij het vochtprobleempje al in maart)
Nee oh, ik breek er mn hoofd niet over, ik zie het inderdaad wel, ik vroeg het me alleen ineens af. Is zoiets ook op et maken uit de vrouwen in je familie zeg maar. Maar niet dus,quote:Op woensdag 17 december 2008 11:12 schreef Troel het volgende:
huup, ga daar je hoofd nou niet over zitten breken joh. Het komt zoals het komt. Echt waar, hoe het met je moeder en je oma ging zegt niets hoe het bij jou gaat. Echt niet. En als je vraagt waarom niet? Nou, heel simpel, dat heb ik begrepen van mijn tantes met >4 kinderen
Oh die is leuk Diaan!!quote:Op woensdag 17 december 2008 10:08 schreef Diaan73 het volgende:ik ga hier even bij de Miss Etam kijken en als ie lang genoeg is, kopen... moet kunnen met kerst heb ik me toch net bedacht....
Ik ben nog aan het twijfelen of ik hem houquote:Op vrijdag 19 december 2008 17:12 schreef huuphuup het volgende:
En dan willen we daar natuurlijk ook een foto van Diaan!
hup op je paaskerst-best, jurkje an en foto maken
Ik zou gewoon wachten tot kerst als ik jou was, de kans is het grootst dat ik hem dan show, ik ben dan immers ook op mn kerstbest.quote:Op vrijdag 19 december 2008 17:19 schreef huuphuup het volgende:
Hahaha, nou bedankt dan maar weer Peaceman![]()
In dat geval ga ik lekker F5-en op dit topic
Haha, dat is waar. Nou vooruit dan maar.quote:Op vrijdag 19 december 2008 17:20 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Ik zou gewoon wachten tot kerst als ik jou was, de kans is het grootst dat ik hem dan show, ik ben dan immers ook op mn kerstbest.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |