quote:Wilhelm Middenmeer Zag zijn mate van verdedigen toenemen van rampzalig naar waardeloos.
Leuke stats maar wat heb je daar aan tijdens een friendly? Ik heb ook nog nooit mots gespeeld in een friendlyquote:Op vrijdag 5 september 2008 10:31 schreef Questular het volgende:
Mocht iemand ooit een wedstrijdje willen spelen
Milferhampton Milfs (767621)
# 1 in VII.778
Stats laatste wedstrijd (wel mots )
Middenveld wereldklasse
Rechterverdediging wereldklasse
Centrale verdediging wonderbaarlijk
Linkerverdediging wereldklasse
Rechteraanval goed
Centrale aanval uitstekend
Linkeraanval uitstekend
quote:Geovanni Meurisse Al het harde trainingswerk was niet tevergeefs! Op verdedigen steeg hij van uitstekend naar formidabel.
Hopen dat hij nog beter kan worden in verdedigen want na 51 dagen heeft ie zn scout rapport al behaald.quote:Tenzin Wassink: We hebben deze week ook Verdedigen getraind. Hij lijkt daarin redelijk te zijn.
Een friendly speel je toch ook alleen maar om de training?quote:Op vrijdag 5 september 2008 11:56 schreef Questular het volgende:
Gewoon wat standaard info over mijn team, ik heb al vaak genoeg mensen uitgedaagd om vervolgens te horen dat mijn team te goed of te slecht zou zijn voor een friendley
quote:Nik van der Camp
TSI = 6 030, 20 jaar en 1 dagen, redelijk in vorm
Heeft waardeloos ervaring en is een redelijk leider
Conditie: uitstekend Keepen: rampzalig
Positiespel: zwak Passen: redelijk
Vleugelspel: waardeloos Verdedigen: formidabel
Scoren: waardeloos Spelhervatting: rampzalig
Geef mij dan maar de Fok!Cup dan gaat t nog ergens om. Die 1000 eu meer of minder boeit me niet zo.quote:Op vrijdag 5 september 2008 13:17 schreef rompompom het volgende:
Het enige écht interessante bij een friendly is de supporterschare van de tegenstander. Hoe groter die is, des te meer mensen komen kijken en des te hoger de inkomsten. En het eventuele vlaggetje natuurlijk.
Bovendien bedoel je zeker dat je wereldklasse middenvelders hebt en niet je wedstrijdratings?quote:Op vrijdag 5 september 2008 11:56 schreef Questular het volgende:
Gewoon wat standaard info over mijn team, ik heb al vaak genoeg mensen uitgedaagd om vervolgens te horen dat mijn team te goed of te slecht zou zijn voor een friendley
Anders voel je je effe aangevallen.quote:Op vrijdag 5 september 2008 14:57 schreef Questular het volgende:
Inderdaad daar doe ik het voor, ik wil mezelf het gevoel geven een super team te hebben. Vooral als ik vervolgens zie dat mij top middenvelder meer als 4 sterren haalt. Dat ik nog niet in de 1e klasse speel...het blijft me verbazen.
Oke, maar waar vind je die oude ratings dan?quote:Op vrijdag 5 september 2008 14:51 schreef Ruudt het volgende:
Er is ooit de overgang geweest van oude naar nieuwe ratings, omdat bij de oude ratings het leek alsof je in de 8e al een superteam had.
Ik speel niet tegen zulke ratings.quote:Op vrijdag 5 september 2008 15:49 schreef Yankee_One het volgende:
iemand een friendly?
Zo geef mij dan maar de huidige ratings ook al vind ik mn centrale aanval wel leukquote:Op vrijdag 5 september 2008 15:49 schreef RemCOW het volgende:
Wat grappig
Middenveld wonderbaarlijk
Rechterverdediging wonderbaarlijk
Centrale verdediging wonderbaarlijk
Linkerverdediging briljant
Rechteraanval bovennatuurlijk
Centrale aanval utopisch
Linkeraanval wonderbaarlijk
quote:Middenveld matig
Rechterverdediging formidabel
Centrale verdediging formidabel
Linkerverdediging uitstekend
Rechteraanval matig
Centrale aanval briljant
Linkeraanval redelijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |