Bart zit in zijn eentje aan de eet tafel, wat hij doet is me niet geheel duidelijk omdat ik tegen zijn rug aankijk, Het lijtk asof hij iets schrijft. Anouk is er van overtuigd donderdag weggestemd te worden, ze zegt te weten dat het publiek Bart niet wegstemd.
En toen zag ik weer testbeeld...
De streams werken nog steeds erg haperig en slecht maar ik zie Bart nu weer aan de eettafel zitten, heeft een groot wit iets gepakt, lijkt me een lap witte stof. Volgens mij gaat hij maar in alle stilte knutselen. Hij luistert wel naar het gesprek in de woonkamer waar de overige bewoners zitten en reageert er af en toe op. Wat Mauwries zei weet ik niet maar Bart reageerde met: "is niet erg Mauwries, zolang je maar niet gaat winnen. Anouk vraagt nu wie het hoofd van die vent op het duizendje goed na kan tekenen, ze weet alleen niet wie het is, Frans hals noemt ze, of staat er een vogel op (geweldig IQ dus die Anouk). Anouk staat nu in de keuken een beetje te hangen en te roken. Bart knutselt maar wat als afleiding en Anouk lult nu over knutselen en over de cadeautjes. Karin is bij Bart komen zitten nu en complimenteerd hem met zijn creatie.
Karin merkt op dat ze nu dus weet dat ze niet met sinterklaas thuis is. Op de vraag van Anouk of ze dat erg vindt reageert ze met: "aan de ene kant wel, aan de andere kant niet, het is een beetje dubbel". Bart zegt dat ze altijd naar huis kan als ze dat wil. Toen viel het geluid weer weg, behalve op de 2 streams die op buiten staan.
Bart is aan het verven, Karin zit bij hem. Vanwege het geluid zijn de gesprekken nu even niet meer te volgen...In de kamer lullen Willem, Ruud en Mauwries en Mauwries is voor zijn doen in een aardige praat bui. Het gaat over koetjes en kalfjes.
Anouk zegt nu dat ze het fantastisch vindt dat ze gebleven is en dat er dus nu daardoor straks geen nieuwe bewoner komt.
Dat was het even voor mij, ik moet even wat andere dingen doen, versla ze vanmiddag verder.
Anouk in GTST
Anouk vertelt zondag tijdens het eten over haar eerste
verschijning op tv. Als figurant in de soap GTST. Ruud vindt
het machtig interessant: “Vond je het spannend?” Anouk:
“Heel spannend, ik was 17 of zo en moest aan een tafeltje
in een ijssalon zitten. Het was een scène met Jeff en dat
zoontje van Sylvia.” Willem kijkt nooit GTST dus weet hij niet
wie dat zijn. Anouk: “Oh. Maar dat is niet belangrijk.” Ze had
naar eigen zeggen maar ‘vijf minuten faam’, maar het was
heel erg leuk.”
21/11/99
Maar.... Anouk stond toch helemaal niet ingeschreven bij dat Casting buro????
Ik wordt er zo moe van dat Veronica zichzelf zo vaak tegenspreekt.....
streams 2+4 buiten
stream 1 bank zonder geluid stream 3 af en toe geluid
de niet genomineerden zitten op de bank.. praten over honden en stuk maken van dingen door kinderen
A in de slaapkamer in een boekje aan het lezen
B aan het schrijven op groot wit papier en rekt zich uit, verveeld
gesprek op de bank niet te volgen .. gaat waarschijnlijk over opvoeden en opgevoed worden
sinterklaaskadootjes, zakgeld.. flarden grrrr
A: zingt uit ABBA CD boekje.. dancing queen, money money money op slaapkamer gaat zeer soepel take a chance on me
wordt gehoort in de woonkamer
K: zit ze in de dagboek kamer te zingen?
M: nee op de slaapkamer
A gaat steeds harder zingen ... en niet super slecht ofzo, praat heel veel in haarzelf, zelf correctie
K zit bij Bart aan tafel maar stream 3 op bank met de andere mannen
A: de winner takes it all
------------------
http://www.cruel.com/cgi/cruelette.cgi
[Dit bericht is gewijzigd door Re (Datum 22 November 1999).]
Kortom: niets nieuws.
Er wordt druk gepraat, maar als je 5 procent kunt beluisteren, dan is het veel: het geluid valt nl. steeds weg..
Voorbeeldje:
R als ik op een bankje zit in het park, dan kan ik uren naar een vogeltje zitten kijken
GW
W: je kan het niet meer heel maken
M hoe komt dat dan?
M Paniek?
W Nee, ik..
GW
M heel vreemd…
K Ja?
GW!!!!
M ja, is ook moeilijk, maar mijn vader gaat niet tegenstribbelen
GW, gotverdegotverdegotver
K voor die tijd, dan gaat-ie die van Claudia lenen
M: hahaha
GW
M misschien 7 gulden of zo, en dan liep-tie gewoon ……
K Ja, weet je je, dat is dus heel moeilijk, want ….
GW
K: nou, en dan gaat-ie dus niet, en dan komt Wim thuis, en
GW
K Omdat het niet kan, ik zeg gewoon dat-ie dat soort dingen moet leren, hij is heel makkelijk.
GW
W ..gekozen. Dan ziet-ie een sinterklaasboek
W de oudste is de zuinigste, de hand op de knip, als je die een kluit geld geeft, dan had-ie nu al een ton op de bank staan
K gek he, dat sommige in een gezin het wel hebben, en anderen niet
GW
M .. en dan ga je juist sparen. Maar je kan soms niet, als je kinderen hebt, dan wil je gewoon het beste voor de kinderen
GW
etc. etc.
Anouk zit op haar slaapkamer niet meer te lezen, maar teksten op te zingen uit een boekje.
("Dancing Queen", van Abba), gelukkig valt het geluid af en toe uit
Haha: Anouk zingt nu de Abba-klassieker: "The winner takes it all"
Bart zit nog steeds aan de eettafel, en is nog immer aan het knutselen. Volgens mij is hij met waterverf bezig. Anouk staat bij hem en samen babbelen ze wat.
Beeld en met name geluid is heel slecht en valt continu weg overigens.
In de woonkamer zijn nog steeds Ruud, Willem, Karin en Mauwries in gesprek, waarover weet ik niet, om de 20 seconden is het geluid weer voor een ahlve minuut weg. Ik zie Anouk nu inmiddels op de dames slaapkamer. Ze hangt over de breedte van haar bed en leest in iets, zie er uit als een soort agenda of dagboek, het is in elk geval geen leesboek. Ze huilt er in elk geval zachtjes bij. En nu is de camera weer weg daar
Ving net een kleine flard op van het gesprek in de woonkamer...zo te horen heeft Karin het er toch wel moeilijk mee nu, het besef dat ze niet thuis is met sinterklaas (tenzij ze zelf weggaat dus).
Nu wederom nergens geluid, stream 1 op de woonkamer, 2 en 4 buiten en 3 op Bart in de eetkamer (zeg inmiddels maar gerust knutselkamer).
Het lijkt me er toch op dat de 4 in de woonkamer de harde kern zijn. Bart is toch erg aangeslagen zoals ie nu overkomt. Hij is natuurlijk ook maar 1 keer niet genomineerd, en dat was toen met Steriel en Anouk, de 2 nieuwen. Hij denkt volgens mij een beetje dat Sabine en die nieuwelingen hem tot nu toe buiten schot hielden, niet om wie Bart is maar omdat de anderen nieuw zijn, en dat doet hem geen goed.
Weer beeld in de slaapkamer. Anouk zingt nu liedjes van Abba. Volgens mij zingt ze die liedjes vanaf de tekst uit een cd boekje. Ze gaat er wel in op zeg, staat tegen haar ebd aan met haar kont er een beetje ophangend te swingen en zingen.
Het gesprek in de woonkamer is afgelopen zo te zien, iedereen is opgestaan en is wat gaan doen. Bart en Karin zitten aan de eettafel, Anouk is uitgezongen en komt er nu ook bijstaan. Iedereen heeft de balen van het weer (het is in Almere dus ook pleuris weer). Zelfs de kippen zitten in hun hok merkt Anouk op.
Volgens mij is het weer knutseltijd (aaaaaaaaaaaaaaarrggghhhhh) Ruud zit nu in elk geval ook aan de eettafel evenals Anouk. Willem heeft net een groot vel wit papier gepakt en schuift ook aan aan tafel. Mijn vrees komt dus uit: Teleac tijd. Het geluid is weer onwijs slecht, heel zacht.
Pffffff saai. Eerst maar dit posten, is al lang genoeg denk ik
feitje.. Willem zit op Bart zijn plaats aan tafel
De rest knutselt nog. Willem vraagt aan Ruud of hij zijn armbandjes heeft gevonden. Deze was hij kwijt. Hij vindt ze achter de kast!
Ruud gaat ze nu inpakken
De rest knutselt nog. Willem vraagt aan Ruud of hij zijn armbandjes heeft gevonden. Deze was hij kwijt. Hij vindt ze achter de kast!
Ruud gaat ze nu inpakken
Anouk leest nu een haar gedicht voor aan haar huisgenotes. Beetje simpel gedichtje. In het gedicht komt het over alsof Anouk Sinterklaas is (Sinterklaas is een tijdje weggeweest.... maar Als sinterklaas terugkomt...).
Hehe Anouk zegt: Ze weten nu natuurlijk nog niet wie er genomineerd zijn, dat ziet iedereen vanavond pas. Misschien wel via internet hoor ik iemand mompelen, maar zo zacht dat ik niet weet wie (van de mannen).
15.43 Stream 2 zoomt nu in op een kip die kennelijk nu wel naar buiten durft. Binnen is anouk onwijs schreeuwerig aan het doen. Bart loopt ogenblikkelijk naar zijn kipjes toe nu, heeft ook gezien dat ze wat beginnen rond te hobbelen. Irritante is dat ze dat laten zien op de enige stream die fatsoenlijk geluid gaf, de conversatie in de eetkamer is nu niet te volgen meer. Bart heeft de kippen ff wat te kanen gegeven en hoort en ziet nu een vliegtuigje. Zal wel niks zijn, hij gaat verder met het vullen van de emmer met water.
Ik kan buiten op de achtergrond wat mensen horen schreeuwen en fluiten en verder hoor ik een heipaal de grond in geslagen worden.
3 streams op buiten (waarvan 2 op Bart) en maar 1 stream binnen met nauwelijks werkend geluid nu. Deze gaat op de post, voordat ie te lang wordt.
15.56 Bart is net weer naar buiten gelopen om zijn vliegtuigje te schuren. Met het beeld welke ik heb ziet het er best wel mooi uit, dat vliegtuigje. De kippen komen allemaal rond Bart staan nu. Op de achtergrond nog steeds gillende mensen nu en dan en het gehei.
Binnen is Ruud weer wat aan het kneden. Hij is vandaag wel heel erg rustig, evenals Willem overigens. Met een mesje is Ruud nu wat vorm aan het aanbrengen in zijn kleisel.
16.01 Bart is weer binnen. Ze zitten nu woorden te bedenken die rijmen op janken.
16.13 ze beginnen weer te zingen, Andre Hazes. Ondertussen heeft mijn ISDN lijn het voor de 2e keer in een week begeven , goddank heb ik ook kabel
De discussie gaat nu ook even over muziek, Hazes en dat soort dingen en slaat nu over naar homoseksuelen.
Willem verteld een verhaal over een vriend die hem een keer voreg even mee te komen om iets te bekijken. Was een pornoboekje met allemaal blote mannen erin. Die jongen vroeg vervolgens of Willem zijn broek wou laten zakken
maar dat wou hij niet, hij was zeer verbaasd en ook wel geschrokken.
Ruud komt nu met een soortgelijk verhaal over toen hij 23 of 24 was.
Mauwries begint nu over een keer bij een vriend van hem wiens vader homoseksueel was, kan alleen verder moeilijk volgen wat er was.
Mauwries zegt wel na alles "maar dat vind ik verder helemaal niet erg"
Willem vertelt nu over een keertje op stap op een eiland met sportleraar, leraar duits en een homoseksueel. flink veel bier, vol terras. o Schiermonnikoog was het. Verder is het door het geschater lastig te volgen.
Anouk begint weer vals te bleren..."een beetje verliefd" en de rest begint mee te 'zingen' Anouk heeft thee gezet. Gesprek gaat nu over het gebruik van Engelse termen. Of iemand de 'sugar' gezien heeft vraagt Anouk.
Valt me op vanmiddag dat met name Ruud voor zijn doen erg stil is. Mauwries is juist aardig spraakzaam, evenals Bart.
Nu gaan ze weer verder over Nederlandse muziek, over Van Dik Hout, Volumia enz.
Ik hoorde ook iets over morgen en 5 uur in combinatie met foto's, gedichtjes voorlezen.
Weet alleen niet of ze foto's krijgen van screenshot's of dat ze die gedichtjes dan in de DBK mogen voorlezen maar het zal wel zoiets zijn. Helemaal goed te volgens is alles niet namelijk. Zo te horen is Ruud bezig met een soort sfhinx te maken.
De redactie heeft overigens de gehele dag op stream 4 de tuin laten zien en op stream 2 een shot van de baal hout die buiten voor de achterdeur staat. zeer boeiend. stelletje
ook die redacteurs bij VOO.
En toen was het weer stil tijdens het geknutsel. Toch veel van die momenten geweest zo in de loop van de dag dat even alles en iedereen stil viel. Ze lopen nu 'droog te kussen', maken allemaal kus geluiden. Ruud haakt er meteen op in door te zeggen dat ie best wel zin heeft om iemand te kussen nu (weer een zeer verrassende uitspraak van Ruud natuurlijk...NOT). Ik zie Bart nu weer close up met zijn vliegtuig. Best een mooi ding.
"Hoe is het nu Anouk?" vraagt Mauwries haar.
"Ik ben blij verlost te zijn van die etterbuilen" antwoord ze. Ze zeggen nu dat ze hopen op bier. Anouk zegt te hopen dat haar jaarclub 'Haai', waarvan niemand zich overigens de naam kon herinneren (bleek uit Karin haar vraag naar de naam net) en donderdag is als ze het huis uit gaat.
Anouk vraagt zich nu af waarom 'ze' (VOO dus) iets niet wouden doorgeven van/aan haar zus. Is me alleen niet duidelijk waar dit over gaat. En toen verviel iedereen weer in een minuten lange stilte
De Stem: "In de voorraadkamer zijn weer wat spullen gebracht". Onder andere melk en yoghurt. Ze zijn verbaasd dat het zo snel gekomen is. Ook hebben ze iets van bouwplastic gekregen. Ze blijven er wel vrij kalm onder in elk geval. Karin en Anouk liepen 1 keer met de armen vol terug uit de voorraadkamer, hebben alles weggezet en zitten nu weer aan tafel. Veel was het dus niet. Het bouwplastic is voor die baal hout die voor de deur staat, omdat dat wat slordig voor de camera staat zegt de stem (Hans). Of ze morgen die zak weg willen werken en dus het hout netjes even ergens aan de kant willen leggen, dan kunnen ze dit afdekken met het bouwplastic.
OK ik ga shoppen en voor me eten zorgen, tot zo ver voor vandaag voor mij wat de streams betreft.
Belangrijkste van de dag even samenvattend: Een spraakzame Mauwries, Bart en Anouk, de andere 3 juist er stil. En natuurlijk de nominaties, Bart en Anouk dus genomineerd. Bart was even van slag, Anouk was blij. Anouk is er 100% van overtuigd dat zij het huis uitgestemd zal worden door het publiek.
Hoop dat jullie alles met plezier gelezen hebben, tot een andere dag (morgen kan ik zeer ws niet ivm studie en stud. ver.)
Eet smakelijk allen
Ga verder bij: http://209.163.248.153/forum/NonCGI/Forum21/HTML/002345.html
Van de BB-site:
Baan weg
De midgetgolfbaan wordt opgehaald. Een grote kraan takelt het ding naar boven. Iedereen kijkt toe. Ze mogen zelfs een beetje helpen. Terwijl de baan omhoog wordt gehezen roept Ruud: “Daar gaat George Baker weer.” Eindelijk kan er weer worden gevoetbald. Het duurt niet lang voordat Willem staat hoog te houden. In ruil voor de midgetgolfbaan komen twee anderhalf meter hoge zakken vol met cadeaus de tuin in. Niet voor henzelf, maar voor de weekopdracht
----------------
open-haard hout of cadeaus ??
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |