Een keeper die z'n stiefzus neuktquote:Op vrijdag 12 september 2008 14:59 schreef Fortitudo het volgende:
wat heeft heerenveen allemaal gekocht deze zomer?
quote:Op vrijdag 12 september 2008 16:30 schreef blueangel_ het volgende:
[..]
Een keeper die z'n stiefzus neukt
Ach, daar kan ik me wel wat bij voorstellen. mits het een lekker wijf isquote:Op vrijdag 12 september 2008 16:30 schreef blueangel_ het volgende:
[..]
Een keeper die z'n stiefzus neukt
Yep, Steppe heeft een relatie met z'n stiefzusquote:
Daar heb je wel een echte voetbalsfeer...quote:Op woensdag 10 september 2008 11:22 schreef Stinger__ het volgende:
-- 'Drie jaar geleden was de stemming: het is niets en het zal nies meer worden. Hoe anders is het nu, iedereen wil erbij horen. Leeuwarden is voetbalmaf, daar kunnen ze in Heerenveen wat van leren.'
Aan het woord is Wim de Ron, de voormalig doelman en huidige coach van de beloften van SC Cambuur-Leeuwarden. --
LOL!
Kom op zeg! Ze staan na een paar wedstrijden 4e..
Es kijken of L'warden halverwege het seizoen nog zo voetbalmaf zijn, als ze ergens in het rechter rijtje bungelen..
En zich dan ook nog aan Grunn spiegelen en zichzelf Frieser dan H'veen noemen..
Het is officieel; ze zijn daar gek geworden :p
Wel een aardig H'veen geörienteerde VI deze week (y)
Die stiefzus heeft smaakquote:Op vrijdag 12 september 2008 16:37 schreef blueangel_ het volgende:
[..]
Yep, Steppe heeft een relatie met z'n stiefzus
Ik denk dat het meer te maken had met het naïeve, slechte spel van Heracles hoor. Heracles gooide na de 1-0 direct alle poorten open, als je zag hoeveel ruimte er tussen de linies lag van Heracles dan is het niet verwonderlijk dat Heerenveen zoveel kansen kreeg.quote:Op zaterdag 13 september 2008 01:08 schreef SCH het volgende:
Wauw, ik ben onder de indruk. De 2e wedstrijd al zo goed spelen
Jammer van het gelijke spel maar dit belooft wel wat.
Dat is natuurlijk ook wel nodig met van dat tuig als SCHquote:Op donderdag 18 september 2008 21:40 schreef MaxPower het volgende:
sms van SCH: er zijn 13 Heerenveensupporters die elk 3 persoonlijke beveiligers hebben.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |