quote:Op zondag 31 augustus 2008 00:09 schreef Biogarde het volgende:
Dus jij kan met droge ogen vertellen aan een ambtenaar dat je je trippies naar het buitenland zelf gaat betalen?
En dat terwijl je een uitkering aanvraagt?
Yep, ik leen het geld bij m'n ouders. Ik heb overigens wel wat spaargeld, maar niet genoeg. Je krijgt een bijstandsuitkering indien je vermogen niet meer is dan ¤ 5.325,00.quote:Op zondag 31 augustus 2008 00:09 schreef Biogarde het volgende:
Dus jij kan met droge ogen vertellen aan een ambtenaar dat je je trippies naar het buitenland zelf gaat betalen?
En dat terwijl je een uitkering aanvraagt?
Wrong. Je hebt recht op een uitkering. Maar je hebt ook de plicht om dan beschikbaar te zijn voor werk. In veel gemeentes kan je je de volgende dag al melden op de werkplaats als je een bijstandsuitkering aanvraagt (en terecht). Je bent verplicht te solliciteren en mag niet zomaar banen afslaan.quote:Op zondag 31 augustus 2008 00:21 schreef brianv het volgende:
[..]
Yep, ik leen het geld bij m'n ouders. Ik heb overigens wel wat spaargeld, maar niet genoeg. Je krijgt een bijstandsuitkering indien je vermogen niet meer is dan ¤ 5.325,00.
Dat dus. En al helemaal als je WO-geschoold bent.quote:Op zondag 31 augustus 2008 00:27 schreef JvS het volgende:
[..]
Wrong. Je hebt recht op een uitkering. Maar je hebt ook de plicht om dan beschikbaar te zijn voor werk. In veel gemeentes kan je je de volgende dag al melden op de werkplaats als je een bijstandsuitkering aanvraagt (en terecht). Je bent verplicht te solliciteren en mag niet zomaar banen afslaan.
Neen. Ik weiger!quote:Op zondag 31 augustus 2008 00:33 schreef jna het volgende:
[ afbeelding ]
misschien wilt hij je helpen
WO-geschoold en dan bovenstaand niet kunnen bedenkenquote:Op zondag 31 augustus 2008 00:32 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Dat dus. En al helemaal als je WO-geschoold bent.
Als je wilt oriënteren en banen wilt zoeken moet je dat maar tíjdens je studie doen. Of ingeschreven blijven staan bij de uni, en daardoor nog kunnen lenen bij het IBG ofzo.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |