abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 21 november 1999 @ 22:01:00 #1
892 doordevil
FOK!member by choice
pi_222103
Het is opgelost. Maurice leeft in een heel ander soort zwaartekracht en kan briljant voetballen met vierkante objecten. Wat een doos-beheersing vanavond!! Hij heeft gewoon niets met rond. Dat kan. Hij staat op de streams nu, aan de tafeltennistafel, adembenemend te smashen op Willem met een dobbelsteentje.
Willem. Deze op de rand van een totale zenuwinzinking balancerende buskruitkoek blijft op dit moment toch wel de mooiste televisie opleveren. Loopt als een gekooid dier een tot op het beton uitgesleten spoor in het stuk vloerbedekking dat de kamer van de keuken scheidt. Er is iemand in zijn keuken en hij zal zich er niet mee bemoeien. De tweestrijd. Duidelijk afleesbaar in non-verbaal gedrag, namelijk in steeds hoekiger bewegingen, tegengehouden door een denkbeeldige wand, over de schouder van Anouk mee proberen te kijken wat ze doet. Had opeens van allesch ende nogh wath te doen in het grensgebied tussen keuken en kamer. Sinds de val van De Muur niet meer iemand zo zenuwachtig langs een barrière zien wandelen.
"Ze doet iets met water, opletten Willem, ze doet iets met water. Willempie, wees sterk, niet mee bemoeien. Kijk ze pakt boontjes. Pakt ze de boontjes allemaal bij hun platte kantje? Ja, dat doet ze, kut. Ooooohhh, gebeurt het bijna hè, bijna een boontje op de grond, kijk daar , op de rand van het aanrecht, zal ik even vragen of ik dat boontje weer terug mag leggen. Ik vraag het zo. Ze gaat water koken, godverdomme nog aan toe, ze gaat water koken, het wicht, koken. En je moet blancheren!!!"
En toen hield hij het niet meer. Hoe treurig. En hoe herkenbaar. Maar wat mij bij Willem nekt is de toon. Ideale presentator voor het programma Koken Met Mongolen. Vrolijke bende steeds in de studiokeuken. Iedereen heeft het erg naar zijn zin met het in volstrekte willekeur door elkaar sodemieteren van ingrediënten, en dan Willem die keuken induwen. Hoef je niets te souffleren. Begint meteen: "Kom eens, Peter. Wat heb je hier gedaan? Je hebt de koekenpan in het beslag gedaan, en wat had je beter kunnen doen? Juist. En jij Tanja, kom eens hier. Veeg je handen eerst eens even af. Wat had Ome Wim gezegd over kokosnoten. Juist ja. En waarom ben je die dan nu aan het roerbakken? Als er waar dan ook in Nederland mensen oprecht plezier hebben komt Willem met zijn hoofd om de hoek. "Jongens, wat hadden we afgesproken over de vuilniszakken. Hoe zouden we die voortaan dichtdoen?"
(Kan Willem, als weekopdracht, niet tergend langzaam geblancheerd worden, een week lang dat water net tegen de kook aanhouden, opdat wij hem heel voorzichtig aan zijn voetjes uit het aanhangend kookvocht kunnen trekken, een paar korte felle bewegingen met de hand, niet te voorzichtig, en De Willem laat los van zijn egootje, kijk, hier zit ie, de ego. Ja veel kleiner dan je zou verwachten. Raak hem maar aan! )

Is er iemand in het huis die ook GEEN uitgesproken mening over totaal futiele zaken heeft? Over essentiële zaken hoor je alleen maar wat geblaas en gesteun, of wat platitudes, dat we het eigenlijk met zijn allen maar rijk hebben, waar we ook weer niet altijd weet van hebben. Maar allemaal vooraan met een uitgesproken mening over de samenstelling van een sausje, hoe maak je een bed op en ongetwijfeld ook een mening over het inpakken van kartonnen dozen, de samenstelling van spekkies en het groeien van gras.

Ik schrok een beetje van Maurice vanavond. Tegen Ruud: "ik heb af en toe van die rare gedachten". Ruud, die al een week of vier niets meer hoort, door een naar binnen gegroeide oorschelp, reageerde niet, maar ik twijfelde. Wat voor gedachten? Dat zijn leven ooit nog zin gaat krijgen? Of vinden ze over drie dagen Maurice, slechts gehuld in een al weken vermiste panty van Karin schuimbekkend aan in een hoek van de tuin. Niemand besteed er in eerste instantie aandacht aan, hij doet waarschijnlijk weer een wedstrijdje off the road met zijn autootjes. Ik hoop dat het meevalt met die gedachten. Op zich wel verrassend dat hij ze heeft, toegegeven.

De hel, die Anouk met haar geïmproviseerde teksten. "Er moet nog ergens een woord tussen", meende zij. Nee, jij, jij moet met je hoofd even ergens tussen, dacht ik en verdomd, Willem, de Kietelkoning verhoort mijn gebed! Schuilt een potentieel sumo-worstelaartje in, in Anouk. Drie weken die macaroni laten eten en met een lint tussen haar reet een sporthal insturen. Mooie televisie, lijkt me.
Ze vertelde ook leuk over die bengels en rekels sfeer vroeger in de bus. "Chauffeur we gaan je busje slopen". Je moet er maar opkomen. Gelukkig ging ze geen leuke verhalen over school vertellen, de zachte dood van iedere gezellige verjaardag, al die uiterst herkenbare verhalen over de tijd dat we nog onbezorgd die en die leraar langzaam aan de rand van de afgrond brachten. "Die leraar maatschappijleer, die heeft zich toen om ons verhangen, lacheeeee!!"

Maar daar ging wel praten in de slaap over, over school. Anouk beleefde het allemaal nog een keer. Als zij zich, na het schoolreisje, lachen man, allemaal hadden verstopt onder de bank en als zij, na de melding van juf dat iedereen achter was gebleven, helaas ouders, u moet nieuwe kinderen zoeken, opeens voor het raam waren verschenen had Anouk nooit anders dan diepe, diepe teleurstelling op de gezichten van haar ouders gezien.
Dat gaat aan je vreten, maar gelukkig mag zij zich deze weken koesteren aan de levenswijsheid van deze bijzondere groep, die sterk is, laten wij dat niet vergeten. Tot de volgende nominaties. Dan gaat er een beerput open. Let u op mijn woorden.
Morgen weer fijn een ""reguliere uitzending" om met Heinze Bakker te spreken. Ik zie u net over de rand van 11-en.

Tot morgen, Nico Dijkshoorn

[Dit bericht is gewijzigd door doordevil (Datum 21 November 1999).]

pi_222104
Wat is ie lang!!!
Ik hoop niet zo langdradig als de uitzending van vanavond...
pi_222105
Nico, je weet ze zo bijzonder mooi neer te zetten!
Je bent mijn held!
En nu maar hopen dat mijn collega's jouw humor ook eens zouden gaan waarderen....
Kunnen we nog eens wat nalachen tijdens het werk!
  zondag 21 november 1999 @ 22:09:00 #4
1259 Panther
Ik Ben Niet Aardig!
pi_222106
Heb de uitzending wederom gemist omdat ik natuurlijk kei- en keihard zit te werken, maar zo blijf ik aardig op de hoogte...

Oei, Maurice heeft rare gedachten!! Nieuw topic lijkt me!!! Voer voor psychologen en zo.

Zou het betrekking hebben op de panty van Karin, of op de intussen losgerukte bijl?

Groowwwl!

  zondag 21 november 1999 @ 22:15:00 #5
242 Pinball
Electric Monk
pi_222107
quote:
op 11-21-1999 om 10:01 PM schreef doordevil het volgende:
(Kan Willem, als weekopdracht, niet tergend langzaam geblancheerd worden, een week lang dat water net tegen de kook aanhouden, opdat wij hem heel voorzichtig aan zijn voetjes uit het aanhangend kookvocht kunnen trekken, een paar korte felle bewegingen met de hand, niet te voorzichtig, en De Willem laat los van zijn egootje, kijk, hier zit ie, de ego. Ja veel kleiner dan je zou verwachten. Raak hem maar aan! )

In 1 woord: helemaal te gek, LOL!!!

Whenever you find that you are on the side of the majority, it is time to reform.
  zondag 21 november 1999 @ 22:32:00 #6
374 beelzebub
master of disaster
pi_222108
quote:
op 11-21-1999 om 10:01 PM schreef doordevil het volgende:
(..)
Ik schrok een beetje van Maurice vanavond. Tegen Ruud: "ik heb af en toe van die rare gedachten". Ruud, die al een week of vier niets meer hoort, door een naar binnen gegroeide oorschelp, reageerde niet, maar ik twijfelde. Wat voor gedachten? (..)

Zou Maurice dan toch een homootje zijn??

uiterst scherp stukkie DD. Kauwgum vloog rechtstreeks tegen m'n beeldscherm.

En ik blijf erbij, deze man zou beloond moeten worden met een column in een groot landelijk dagblad.

pi_222109
Weet iemand hoe ik de colums van Doordevil moet printen zonder dat ik dan ook al de reakties meeprint????????

Coos,

elnoco@gironet.nl

[Dit bericht is gewijzigd door Coos (Datum 21 November 1999).]

  zondag 21 november 1999 @ 22:38:00 #8
242 Pinball
Electric Monk
pi_222110
quote:
op 11-21-1999 om 10:34 PM schreef Coos het volgende:
Weet iemand hoe ik de colums van Doordevil moet printen zonder dat ik dan ook al de reakties meeprint????????

Coos,

elnoco@gironet.nl


Met je muis selecteren, kopieren (edit, copy), wordpad openen, plakken (edit paste), en printen maar!!

roelt!

Whenever you find that you are on the side of the majority, it is time to reform.
pi_222111
Hahahahahahahahahahaha!!!!!!!
Hij was weer goed,vooral dat stuk over Willem .Ik begin me steeds meer aan hem te ergeren met zijn"leidersgevoel"

Ben benieuwd naar morgen

Lucky 13
  zondag 21 november 1999 @ 22:52:00 #10
835 Mars
Stilt stevige trek
pi_222112
Ik eis een bundel, in de boekhandel, nu!!!
pi_222113
Jazeker, Willem has to go. En zo zal het ook geschieden, let maar op.
  zondag 21 november 1999 @ 23:14:00 #12
128 smallsister
Kleine Grote Broer
pi_222114
quote:
op 11-21-1999 om 10:01 PM schreef doordevil het volgende:
met een lint tussen haar reet een sporthal insturen.

Tsja Nico, dit is dus humor.....

Voor de rest was ie erg lang en een beetje drammerig over Willem en Maurice, maar over het algemeen wel geestig!

Niet verfrissend but you cannot win them all, keep it up!

  zondag 21 november 1999 @ 23:32:00 #13
995 PeteRp
What a decade!
pi_222115
Ik weet dat het niet in je aard ligt, Nico, maar als je zou willen is er zeker een uitgever te vinden voor je stukjes. Ben ik van overtuigd. Klasse!
Tell the others!
  zondag 21 november 1999 @ 23:39:00 #14
835 Mars
Stilt stevige trek
pi_222116
Inderdaad, nieuwe aktie, breng Doordevil naar de persen!!!
pi_222117
Thank you Pinball
  maandag 22 november 1999 @ 20:16:00 #16
1696 mimi
Miem voor intimie
pi_222118
quote:
op 11-21-1999 om 11:39 PM schreef Mars het volgende:
Inderdaad, nieuwe aktie, breng Doordevil naar de persen!!!


.....En heel graag nog voor 4 december, dat scheelt Sinterklaas weer een heleboel denkwerk wat betreft de kadootjes.

  maandag 22 november 1999 @ 20:17:00 #17
1129 buzzer
Jeu de buzzer
pi_222119
Koken met Mongolen, hahahahaha.
Dat doet ie al als ie in de keuken in de spiegel kijkt.....
Hij is weer lekker plastich, thanx
Toch vreemd hoor.. Dat men het over een boek heeft en daarbij de vraag stelt of het ook offline te bekijken is
  maandag 22 november 1999 @ 21:26:00 #18
215 misterDre
Paint it black!
pi_222120
Vandaag vier sterren is nog steeds goed........toch?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')