Ja, heb het gezienquote:Op zaterdag 30 augustus 2008 10:47 schreef Kaat38 het volgende:
[..]
Ook weer leuk, Groningen is gisteravond fijn bezig geweest he!![]()
En mijn AZ mag pas morgen als laatste,
Cossen in een CBML, wel jaquote:Op zaterdag 30 augustus 2008 10:45 schreef Manu82 het volgende:
Maar wat is nou het hele idee? gaan we daar ook heen met het hele cos/com/sc/sos gebeuren?
Ik heb 3-0 voor AZ ingevuld in een pouletjequote:Op zaterdag 30 augustus 2008 10:49 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Ja, heb het gezien
Baal er een beetje van dat het al vanmiddag is, zit ik heel het weekend voetbal te kijken
AZ wordt trouwens leuk morgen 3-1 winst
Ja, stelletje debielen in Utrecht wilden de zooi weer verkloten en dat wilde de politie liever niet in het donkerquote:Op zaterdag 30 augustus 2008 10:51 schreef Kaat38 het volgende:
[..]
Ik heb 3-0 voor AZ ingevuld in een pouletjeen wist niet dat er al vanmiddag werd gevoetbald!
quote:
de poel des doodsquote:Op zaterdag 30 augustus 2008 10:54 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Ja, stelletje debielen in Utrecht wilden de zooi weer verkloten en dat wilde de politie liever niet in het donkerWelke poule doe jij mee?
Ja. SHO was een tijdelijke opvang totdat er een nieuwe RLS zou komen, dat was the deal. Hier waren de dagen wel geteld dus of er bleef een topic over in FTR en dan gok ik zo dat DGK historie zou zijn op SHO. Dan maar een subforum waar het nog wel blijft staan en de users nog kunnen hokken.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 10:45 schreef Manu82 het volgende:
Maar wat is nou het hele idee? gaan we daar ook heen met het hele cos/com/sc/sos gebeuren?
quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 10:57 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
nee, joh! je ziet er best leuk uit voor een cos-/sc-er of whateverer.
best leuk, dat die ouwe herr van je op bestelling kunst maakt. wat kost die geezer per uur?
En ze heeft blauw haarquote:Op zaterdag 30 augustus 2008 10:57 schreef willem-jozef het volgende:
[..]
nee, joh! je ziet er best leuk uit voor een cos-/sc-er of whateverer.
Morgen, eind van de middag.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 11:02 schreef Manu82 het volgende:
En vanaf wanneer moet ik verhuizen?
Wat heeft CBML te maken met DGK?quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 11:00 schreef noekje het volgende:
[..]
Ja. SHO was een tijdelijke opvang totdat er een nieuwe RLS zou komen, dat was the deal. Hier waren de dagen wel geteld dus of er bleef een topic over in FTR en dan gok ik zo dat DGK historie zou zijn op SHO. Dan maar een subforum waar het nog wel blijft staan en de users nog kunnen hokken.
Oh, heb je een bron want dit is voor het eerst dat ik hoor dat er over 3 maanden een DGK II begint.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 11:06 schreef Prospera het volgende:
[..]
Wat heeft CBML te maken met DGK?
Over 3 maanden begint DGK2 weer, zolang kunnen we wel wachten toch?
wordt toch opgenomen in zelfde huis en daarbij kunnen we heulemaal niet zolang wachtenquote:Op zaterdag 30 augustus 2008 11:06 schreef Prospera het volgende:
[..]
Wat heeft CBML te maken met DGK?
Over 3 maanden begint DGK2 weer, zolang kunnen we wel wachten toch?
Ik vind een aansluiting met de RLS van de Frogers in de bijstand wel interessanter eigenlijk![]()
Ok, ik snap dat het voor jullie ook lastig is.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 11:10 schreef noekje het volgende:
En DGK en CBML heeft verder geen fuck met elkaar te maken behalve de users. Het is dit of niets.
Je kunt het gewoon uit je index gooien hè?
Je begrijpt het geloof ik niet, Static wil ons gewoon ergens anders dumpen, dat hele programma komt op de tweede plaatsquote:Op zaterdag 30 augustus 2008 11:11 schreef Prospera het volgende:
[..]
Goh gezellig, een ik-wil-je-neuken-om-je creditcard-programma
Had ik 't net geëditquote:Op zaterdag 30 augustus 2008 11:12 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Je begrijpt het geloof ik niet, Static wil ons gewoon ergens anders dumpen, dat hele programma komt op de tweede plaats
quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 11:14 schreef Prospera het volgende:
[..]
Had ik 't net geëdit
btw, als we uit SHO verdwijnen, wordt het daar erg rustig![]()
denk je dat die palestijnen het erg vinden als ze weer 'rustig' in hun eigen land kunnen wonen, ooit?quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 11:14 schreef Prospera het volgende:
[..]
Had ik 't net geëdit
btw, als we uit SHO verdwijnen, wordt het daar erg rustig![]()
Ow hij was die van de nachtbewaking.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 11:17 schreef Manu82 het volgende:
[..]
En terecht, Static moet ook eens een pub in, die rent elke dag na z'n werk naar huis om te kijken of wij weer vervelend zijn
Ik weet het, anderhalf jaar leuk en gezellig streamen en dan zo'n afwaswaterprogrammaquote:Op zaterdag 30 augustus 2008 11:20 schreef noekje het volgende:
Prospera, het hele programma vind ik ook niks. Ik ga morgen keurig naar the kick off kijken maar ben bang dat ik er snel klaar mee ben. We zien het wel. Het blijft een forum en we gaan niet de wereld redden hiermee dus zo'n big deal is het ook weer niet.
Ik moest ff denken ...quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 10:42 schreef willem-jozef het volgende:
Cc! wil je nog een winterjas scoren?
Zelfs een BB was leuker geweest. Het is kut, gewoon kut maar het is niet anders.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 11:24 schreef Prospera het volgende:
[..]
Ik weet het, anderhalf jaar leuk en gezellig streamen en dan zo'n afwaswaterprogramma
en we doen het al 3 maanden zonder streams![]()
deal!! per pm af te handelen (ivm jaloeziequote:Op zaterdag 30 augustus 2008 11:28 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ik moest ff denken ...
Een paar Kowalski sneakers ook goed? Mijn 55DSL jas van vorig seizoen doet ook deze winter nog best goede bizniz, verwacht ik. Of we doen en en!
Wanneer je zo goed bent als ik!!!!!quote:
Ristretto of Arpeggio?quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 11:39 schreef willem-jozef het volgende:
deal!! per pm af te handelen (ivm jaloezie).
zorg jij voor de koffie, ik voor de rest..
[ afbeelding ]
Jij kunt hetquote:Op zaterdag 30 augustus 2008 11:53 schreef Smash-it het volgende:
[..]
Wanneer je zo goed bent als ik!!!!!
quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 11:53 schreef Smash-it het volgende:
[..]
Wanneer je zo goed bent als ik!!!!!
Ik moet nog even bijkomen.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 12:05 schreef Manu82 het volgende:
Jullie trekken je bek toch niet open en de vorige was al afgelopen
arpeggio 3dubbel met geschuimde milch!quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 11:54 schreef Copycat het volgende:
[..]
Ristretto of Arpeggio?
Maar eerst ga ik mijn Kowalski kleppertjes inlopen. Als het Chinese meisjes lukt hun voeten in strakke schoentjes te wurmen, moet het mij ook lukken.
Goed idee.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 12:09 schreef Smash-it het volgende:
Ik ga denk maar even een rondje met de honden lopen, het is veel te mooi weer om binnen te zitten
Goed idee, nu nog een hond ergens jattenquote:Op zaterdag 30 augustus 2008 12:09 schreef Smash-it het volgende:
Ik ga denk maar even een rondje met de honden lopen, het is veel te mooi weer om binnen te zitten
quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 12:11 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Goed idee, nu nog een hond ergens jatten
Schijnt wel een babe magnet te zijnquote:
quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 12:14 schreef Manu82 het volgende:
[..]
Schijnt wel een babe magnet te zijn![]()
Waarom denk je dat LS een hondje heeft
Ik heb er op dit moment 4, dus je mag er wel eentje leasen. 1 van onszelf, 2 van mijn zus en 1 loge van vriendin. Gelukkig maar twee echt grote (bouvier en airedale). Heb je een voorkeur?quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 12:11 schreef Manu82 het volgende:
Goed idee, nu nog een hond ergens jatten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |