Tsja helaas was het geluid voor ons vannacht ook bagger.quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 14:35 schreef Qunix het volgende:
Bagger geluid
Prutser is die gast die het opnam.
Heb hem net geluisterd, het hele tweede uur is niet te horen. Daar lijken die lui bij RickInDeNacht patent op te hebben, want dit is niet de eerste keer...quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 12:43 schreef Utca het volgende:
[..]
Er klopt niet veel van de geluidsopname of wel? Hij begint bij mij met het laatste uur?
Ligt niet aan de opname. Op de webcamstream zat gewoon ruis.quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 14:35 schreef Qunix het volgende:
Bagger geluid
Prutser is die gast die het opnam.
Vrees van nietquote:Op vrijdag 29 augustus 2008 15:56 schreef Qunix het volgende:
En de radio stream dan.... heeft niemand die opgenomen?
Idd, ik ben er na een uur maar mee gekapt, toen werd het echt te ergquote:Op vrijdag 29 augustus 2008 14:35 schreef Qunix het volgende:
Bagger geluid
Prutser is die gast die het opnam.
quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 22:43 schreef Originele_Naam het volgende:
Is Eric Jan nog op de ether te horen=
Ik had een brok in mijn keel en kippevel. En het was gewoon stil in de 538-kantine.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 16:20 schreef wolfrolf het volgende:
Ik pinkte een traantje weg bij de laatste woorden van Rick
Vond ik wel aandoenlijk.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 17:19 schreef RealZeus het volgende:
En arme Rianne, die begon te huilen.
Ik was echt blij dat ik er was.quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 23:00 schreef Rikketik het volgende:
[..]
Vond ik wel aandoenlijk.![]()
Was alleen niet erg tactisch om door Rick's last words heen te kakelen, maar goed.
quote:Vorig jaar ging de Gouden Radioring op een haar na voorbij aan (Middenindenacht)Rick. Maar dit jaar is er gewoon weer een kans. Omdat de luisteraar altijd gelijk heeft, zou het een schitterende blijk van waardering zijn als Rick dit jaar wél zo'n glimmend ding om de vinger kan schuiven. Rick zelf is genomineerd voor de Zilveren Radioring Man (beste mannelijke radiomaker) en MidnR voor het gouden equivalent voor beste programma. Er kan weer gestemd worden, dus laat je horen!
Ik nu ookquote:
Neequote:Op dinsdag 2 september 2008 01:11 schreef admiraal_anaal het volgende:
Ik verveel me zoiemand die een ander leuk radio programma weet in de nacht?
Top dat Marlous dit doet voor midRick. Zij is zelf ook slachtoffer geworden van het uitzetbeleid maar zet zich weer gewoon in. daar zouden er meer van moeten zijn.quote:
Ik denk het om een paar dingen:quote:Op vrijdag 5 september 2008 22:06 schreef Isdatzo het volgende:
I sure hope so
Dat wil ik ook wel doen... Rick Koert EJ en rianne dan ook maar.quote:Op vrijdag 5 september 2008 22:24 schreef RealZeus het volgende:
En ik heb een brief naar de programmadirecteur van Veronica gestuurd
Don't worry, die heb ik echt wel genoemd.quote:Op vrijdag 5 september 2008 23:24 schreef Qunix het volgende:
[..]
Dat wil ik ook wel doen... Rick Koert EJ en rianne dan ook maar.
quote:Op zaterdag 6 september 2008 16:47 schreef RealZeus het volgende:
[..]
Don't worry, die heb ik echt wel genoemd.
Ja, het zou kunnen. Die Giel verslaan we wel, maar Coen en Sander wordt een lastig verhaal.quote:Op donderdag 2 oktober 2008 16:13 schreef Piles het volgende:
Mag ik deze nog even kicken
Nominaties RadioRing
Coen & Sander Show (BNN 3FM)
Giel! (Vara 3FM)
MiddenInDeNachtRick (Radio 538)
Moeten we kunnen winnen toch
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |