Ja zo is het een mooi mannetjequote:Op vrijdag 29 augustus 2008 02:49 schreef remlof het volgende:
Verrek hij is inderdaad al vijftig vandaag
Toch was ie zo leuker:
[ afbeelding ]
Kan jij even mij een uitspraak van de rechter geven die MJ veroordeelt heeft tot pedofilie? Als het strafbaar is en hij heeft het gedaan zal ie veroordeelt zijn dus dan moet je het makkelijk kunnen showen toch?quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 03:15 schreef Yueh het volgende:
Verjaardag joepie
[ afbeelding ]
En M J fans, pedofilie is volgens mij nog steeds verboden hoor
Tja als je geld hebt koop je veel he admiraal en hoe was ie ook al weer?quote:Op vrijdag 29 augustus 2008 03:40 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Kan jij even mij een uitspraak van de rechter geven die MJ veroordeelt heeft tot pedofilie? Als het strafbaar is en hij heeft het gedaan zal ie veroordeelt zijn dus dan moet je het makkelijk kunnen showen toch?
Is het nu ABC of I Want You Back? Ik kan ze slecht uit elkaar houdenquote:
I want you backquote:Op vrijdag 29 augustus 2008 03:57 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Is het nu ABC of I Want You Back? Ik kan ze slecht uit elkaar houden
Ik heb hem afgekeken, het begin is van I Want You Back maar daarna komt alsnog ABCquote:Op vrijdag 29 augustus 2008 04:00 schreef Sno0ze het volgende:
[..]
I want you backStaat dus verkeerd op YouTube. Bedoelde dus deze:
quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |