Het is echt wel een goeie gast hoor, hij is alleen zo beïnvloedbaar. Hij zou het gruwelijk vinden als ik tegen hem zei wat een kuthoer zijn vriendin is.quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 16:15 schreef Rhythm het volgende:
[..]
In de prullenbak ermee, en niet meer bij je vriendengroep laten komen. Aan zo iemand heb je niets.
Zo beïnvloedbaar en toch fail je om hem te beïnvloedenquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 16:23 schreef Scherpkoekje het volgende:
[..]
Het is echt wel een goeie gast hoor, hij is alleen zo beïnvloedbaar. Hij zou het gruwelijk vinden als ik tegen hem zei wat een kuthoer zijn vriendin is.
Waarom gelijk slet?quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 16:22 schreef afcajos het volgende:
Dumpen die vriend! en je had die AH slet zelf moeten neuken.
Ja maar die snol van hem heeft natuurlijk overwichtquote:Op dinsdag 26 augustus 2008 16:28 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Zo beïnvloedbaar en toch fail je om hem te beïnvloeden
`quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 17:12 schreef reetveter het volgende:
Kutlemming van dat topic 'mijn zusje van 14 gaat met oudere vriend' ??
Helaas, ik dacht in eerste instantie dat ze 12 was op z'n oudst.quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 17:06 schreef MarkNMGN het volgende:
En stiekem ruk je gewoon op dat 14-jarige meisje omdat ze best dikke tetten heeft.
Kortom lekker strak en nauw. Waarschijnlijk is die maat van je de eerste die haar eens ff flink in tweeën gaat splijten. Allicht dat ie daar wat moeite voor doet !quote:Op dinsdag 26 augustus 2008 17:27 schreef Scherpkoekje het volgende:
[..]
Helaas, ik dacht in eerste instantie dat ze 12 was op z'n oudst.
quote:Op woensdag 27 augustus 2008 11:23 schreef PatsyStone het volgende:
Ik heb ook zo'n vriend. Zit al vijf jaar onder de plak bij die krullensnol van hem. Tijdje terug zat hij te zeiken dat 'ie gek werd van haar, en dat ze nooit wou neuken. Relatie over? Welnee, hij heeft haar ten huwelijk gevraagd.Conclusie: sommige mannen (jongens) zitten graag onder de plak! Sorry TS, jullie vriendschap is over...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |