Ik ken Xandros dan weer niet zo goed (Ubuntu ook niet heel goed, ik gebruikte vroeger altijd SuSE) maar ik vind zelf Ubuntu nét ff wat lekkerder iets meer het gevoel dat je zelf de baas bent. Het voordeel is ook dat dat de laatste tijd vrij populair is geworden en dus veel info over is. (Waarvan iemand dan zo lief was een Eeebuntu versie te maken.quote:Op maandag 8 september 2008 21:09 schreef Sanne het volgende:
Is Ubuntu gebruiksvriendelijker dan Xandros?
Hoi Heatwave, dank je wel voor je antwoord. Long time no see.quote:Op maandag 8 september 2008 21:10 schreef HeatWave het volgende:
Met voldoende RAM heb je geen swap nodig en en is SDHC alleen handig als je er spellen van speelt ofzo. Natuurlijk gaat alles sneller qua lezen en schrijven en voor het geld of je het ook niet meer te laten.
En die popup bij elke keer aanmelden heb ik ook niet uitgekregen, op een gegeven moment kwam hij bij die ene SD kaart 2 keer met een mount (en dus popup) en had ik dus ook 2 kaarten in de bestandsverkenner. Beetje knullig.
Bluetooth is me onder Xandros ook niet lekker gelukt, heb blue-soleil geprobeerd maar dat werkte ook niet. En mede daarom ben ik gewoon weer naar XP gegaan. Noem me maar een quitter, maar het moet het idd gewoon doen. gedoe is opzich niet zo erg, maar had ik bij dit dingetje gewoon geen zin meer in.
Al met al is nadat ik de A-data voor een Trancend SDHC heb vervangen mijn EEE gewoon veel handiger met XP dan met Xandros. Alles werkt gewoon wat ik erin stop al mijn software doet het en installeeert gewooon soepel en qua snelheid is het vrijwel hetzelfde.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |