Daarom reageerde ze ook zo afstandelijk.quote:Op zondag 24 augustus 2008 02:13 schreef Xeanor het volgende:
Je hebt wel al je kaarten op tafel gelegd in principe, dus het is nu haar beurt.
Afwachten inderdaad. Hoop maar dat ze geen vakantieliefde tegenkomt.![]()
Te laat.quote:Op zondag 24 augustus 2008 00:00 schreef Paul001 het volgende:
Ik wil niet wanhopig op haar overkomen?
Ik weet uit jarenlange ervaring dat zijn kansen nu volledig verkeken zijn. Move on en NOOIT je gevoelens tonen dan komt het goed!quote:Op zondag 24 augustus 2008 14:16 schreef Natalie het volgende:
iedereen doet het anders.
Dat laatste zou ik sommige gevallen wel handig zijn, iddquote:Op zondag 24 augustus 2008 14:17 schreef Q. het volgende:
[..]
Ik weet uit jarenlange ervaring dat zijn kansen nu volledig verkeken zijn. Move on en NOOIT je gevoelens tonen dan komt het goed!Helemaal geen gevoelens hebben is nog veel beter natuurlijk.
Op dit moment zou dat fantastisch zijn....quote:Op zondag 24 augustus 2008 14:17 schreef Q. het volgende:
[..]
Helemaal geen gevoelens hebben is nog veel beter natuurlijk.
Een hengel met daaraan een groot zwaailicht met de tekst 'BLIJF UIT DE BUURT! GEVAAR!'quote:
precies. die wil eerst uitgewoond worden op vakantie, maar daarna belt ze je wel hoor.quote:Op zondag 24 augustus 2008 09:33 schreef Uierboord het volgende:
[..]
Daarom reageerde ze ook zo afstandelijk.
Waarschijnlijk ligt ze nu met een zatte kop van de bessenjenever ergens in een vuig appartementje te sabbelen op de spaanse chorizo van José of Manolo (Of beide).
Logisch dat zo'n meid zich vlak voor het jaarlijkse slet-weekje met "tha girlz" zich niet gaat binden aan een doebe die na één etentje al zegt "Ja maar, ik HOU van je...."
TS, ik zou haar elke dag MINSTENS 4 keer sms-en, voordat je het weet ben je een "dinges".....![]()
Omdat ie zei dat ie haar erg leuk vond na een etentje? Moet toch kunnen...quote:Op maandag 25 augustus 2008 16:29 schreef Q. het volgende:
Een hengel met daaraan een groot zwaailicht met de tekst 'BLIJF UIT DE BUURT! GEVAAR!'.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |