Jij hebt makkelijk praten! Je zal maar bus 461 zijn en apetrots op je volvo grille.quote:
Heb ik een keertje gedaan, terug uit A'dam, bij vliegende storm. Was inderdaad heel erg bruut.quote:Op maandag 1 september 2008 10:30 schreef Dr_Flash het volgende:
Die waterbus is wel bruut eigenlijk, moet ik ook nog steeds eens een keertje doen.
hehehequote:Op maandag 1 september 2008 19:44 schreef Peterselieman het volgende:
Een vast vertrekpunt, maar de eindbestemming blijft een verrassing
Heh. Water barrel !!!quote:Op maandag 1 september 2008 19:18 schreef Willy84 het volgende:
Waterbus is idd wel een tip om een keer te doen!
quote:Op maandag 1 september 2008 19:40 schreef Ou-Tannu het volgende:
niet geheel bus relaterendmaar wel leuk
[ afbeelding ]
vergane glorie?
yez geen digicam bij de hand wel phone cam en dan wordt t niet zo scherp![]()
quote:
Je hebt helemaal gelijk, alleen vind ik nog steeds die nummering van die hogevloers 901 verdacht, lijkt me niet dat ze elkaar opgevolgd hebben eigenlijk. Volgens mij is dat wel een soep.quote:Op maandag 25 augustus 2008 21:33 schreef BeefRWijker het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[..]
Nou, vertel 'ns. Overtuig me eens.
[..]
Die tweede 'klopt' anders prima. Hebben ze onder andere in Zweden. Bijna als 2 druppels water.
[..]
Dat is dus niet opgemerkt. De lagevloer alliance is in prototype gebouwd en ondergebracht bij Hartmann.
En ik denk dat elk type wel eerst als prototype gebouwd is. Bij deze heeft 't alleen wat lang geduurd voordat ze 'm werkelijk in serie gingen bouwen.
[..]
Wordt ook helemaal niet beweerd. Het gaat over de (lage vloer) Alliance B93. Niet de B89.
[..]
Je haalt geloof ik maar 4 dingen doorelkaar.
De 2e foto is een B93 geleed, net als de eerste. Dat is een lagevloer geleede bus. (B93 is er ook in 12m).
Hij is net als alle lagevloer bussen herkenbaar aan de kop met een lage bumber, zonder 'mist lampen'.
Alle hogevloer bussen hebben de hoge bumper met extra schijnwerpers, soms zijn die leeg.
Verder heeft de lage vloer bus een staande motor rechts achter waar de hogevloer bus een liggende
heeft met radiator links achter/onder. De hogevloer bus heeft 3 deuren, de lagevloer 4 deuren.
Alles wijst er op dat de 2e foto een normale B93 is die ergens tussen het prototype van Hartmann en de bussen die in Zweden zijn geleverd in hangt. Latere B93s zijn kennelijk gewijzigd m.b.t. de ventilatie openingen en de hoogte van de deuren. Het zou ook nog zo eens kunnen dat die hogere deuren op special request waren.
Als je alle types bekijkt en je hebt net voor jezelf uitgemaakt waaraan de types te herkennen zijn dan komt er net weer eentje voorbij die dat logenstraft. Blijkbaar kon je bij Den Oudsten allerlei wijzigingen laten aanbrengen van kaal tot luxe, vele opties, u vraag,t wij draaien. Die 'hondekop' is bvb ook een optie.
Connexxion en HTM hebben voornamelijk die hondekop op hun Alliances maar Hermes had/heeft enkel die met de klassieke kop.
[..]
Dat doen de chassis bouwers wel voor je.
[..]
Mja, vandaar misschien mijn opmerking "confused"?![]()
[..]
En waarom niet. HTM had vele jaren eerder ook al een bus met wagennummer 901.
Het zal overduidelijk zijn dat beide wagens niet in de zelfde tijd hebben gereden maar niets
staat in de weg dat de 1e 901 de 2e heeft opgevolgd op de wijze die ik eerder geopperd heb.
[..]
Gij bedoelt de B88 geleed?
[..]
Was dus goed mogelijk, zie die B89 geleed. Er stond hen niks in de weg om die verder door te bouwen.
Die was op een bestaand DAF chassis, net als de 15 meter Interliners, die bleven ook als B89 (Daf of
Volvo) gebouwd worden in tijden dat de B90 en 91 (eigen chassis) al uit waren.
[..]
als iemand ze een complete vloot bussen doneerd denk ikquote:Op donderdag 4 september 2008 12:54 schreef Dr_Flash het volgende:
Wanneer gaat het GVU eens waarheidsgetrouwe dienstregelingen publiceren? Vanochtend vielen er weer "zomaar" 3 bussen uit. Het lijkt godverdomme de Congo wel met die lui.
gvu = connexxion?quote:Op donderdag 4 september 2008 17:04 schreef Ou-Tannu het volgende:
[..]
als iemand ze een complete vloot bussen doneerd denk ik
breng dan de resterende barrels maar weg uit fryslanquote:Op donderdag 4 september 2008 17:22 schreef Gnittoo het volgende:
[..]
gvu = connexxion?
Gnittoo wil op z'n vrije dag best een frysker wegbrengen.
TE LAATquote:Op donderdag 4 september 2008 18:48 schreef zwahiel het volgende:
nee houden daar die krengen, hoef ze in de rest van Nederland niet te zien,
quote:hou maar lekker in de voortvarende noordelijke Provincie. Geen probleem.
Zone's verkleinen lijkt me pertinente onzin. De opdrachtgever bepaald straks de tarieven voor de chipkaart en bepaald hoe de zone indeling. Op dit moment bepaald het ministerie van VeW nog de prijs van de strippenkaart.quote:Op donderdag 4 september 2008 11:17 schreef zwahiel het volgende:
knip
Ook vreemd, hoe kan Veolia beweren dat ze meer mensen in de bussen hebben? Simpel door de zone berekeningen die men maakt, ze berekenen het aantal zones en passagiers. Lekker makkelijk je rijk rekenen als je de zones verkleind en 't buskaartje duurder maakt. In werkelijkheid hou je dan 't zelfde aantal passagiers of daalt het aantal zelf, maar op papier stijgt de zaak.
Jaja, zo kan ik 't ook.
pffft ik heb ze voller gezien :/ zovol dat je de halve bus moet laten uitstappen bij zo`n beetje elke halte die je tegen komt als er iemand uit wilquote:
Hm, ik ga morgen in die hoek foto's maken, ff zwaaien als je een groene Rover zietquote:Op donderdag 4 september 2008 23:18 schreef NoBody122 het volgende:
Morgen van 'smiddags tot tegen 1:00 alleen maar op lijn 71
En dus blijf jij gewoon lekker hardnekkig doorzeuren over "hogevloers 901".quote:Op donderdag 4 september 2008 11:17 schreef zwahiel het volgende:
[. 2 keer Alliance B93 HTM 901.]
Je hebt helemaal gelijk,
Voor de laatste keer, 't zijn allebei B93, dus lagevloers.quote:alleen vind ik nog steeds die nummering van die hogevloers 901 verdacht,
Nogmaals, het kan als de klassieke kop B93 met nummer 901 een tijdelijkequote:lijkt me niet dat ze elkaar opgevolgd hebben eigenlijk.
't Is niet geheel onmogelijk.quote:Volgens mij is dat wel een soep.
En wat heeft Veolia dan met succes in Limburg gedaan? Want het was anders niet kostendekkend na een jaartje bussen in de concessie, en de provincie hobbelt er gewoon achteraan en geeft goedkeuring. Lekker makkelijk, het zou nog zelfs kunnen dat 't in de concessie staat die ze nu aangenomen hebben....quote:Op donderdag 4 september 2008 20:27 schreef Willy84 het volgende:
[..]
Zone's verkleinen lijkt me pertinente onzin. De opdrachtgever bepaald straks de tarieven voor de chipkaart en bepaald hoe de zone indeling. Op dit moment bepaald het ministerie van VeW nog de prijs van de strippenkaart.
Overleg tussen opdrachtgever en nemer kan natuurlijk wel altijd..
En blijft dus dooremmeren over "die hogevloers 901".quote:Op vrijdag 5 september 2008 08:25 schreef zwahiel het volgende:
[..]
@BeefRWijker
Ik zeur niet over hogevloers bussen, maar geef je gewoon gelijk :>
Voor de aller aller aller aller allerlaatste keer: alleen het nummer en logo op de kop zijn uit de pas.quote:En dat van die soep blijf ik ook een vreemd iets vinden, teveel dingen kloppen aan die pic gewoon niet...
Als jij het zegt.quote:Toch vreemd wat hij daar doet.
Citaro's zul je bedoelen.quote:Op vrijdag 5 september 2008 10:43 schreef J_TM het volgende:
Watzeggie ?
Zonder dollen; dit zouden weleens de nieuwe Integro's kunnen zijn.
quote:Op vrijdag 5 september 2008 17:47 schreef ReisT het volgende:
Volgens Veolia is de nieuwe Integro... een Amba!
Die dingen rijden nu op de v/h Interliner (v/h Sneltreinbus).
Dat gold al toen de Integro's werden geïntroduceerd. Was kennelijk geen reden om ze nietquote:Tja al het OV moet uiteindelijk toegankelijk worden, ook snelbussen
moeten er dus aan geloven en op een keer lagevloers worden.
Plak er een ster op en misschien wordt 't nog wat.quote:Nou, dan liever zo'n Setra.
De vrekken van Veolia kennende zullen geen Setra's aangeschaft worden.quote:Op vrijdag 5 september 2008 17:47 schreef ReisT het volgende:
Volgens Veolia is de nieuwe Integro... een Amba! Die dingen rijden nu op de v/h Interliner (v/h Sneltreinbus). Tja al het OV moet uiteindelijk toegankelijk worden, ook snelbussen moeten er dus aan geloven en op een keer lagevloers worden.
Nou, dan liever zo'n Setra.
Precies, vandaar dus die ster (was dan ook een doordenkertje hè).quote:Op vrijdag 5 september 2008 19:42 schreef Alexxxxx het volgende:
Setra IS (een dochter van) Mercedes...
Weten jij en ik, maar niet het grote publiek.quote:(en Neoplan van MAN)
Dat verbaast me niks. Ik heb vaak genoeg Setra's gezien die , zeker van de achterkant , wel heel veel op een Integro leken.quote:Op vrijdag 5 september 2008 19:42 schreef Alexxxxx het volgende:
Setra IS (een dochetr van) Mercedes...
Tsssk, doen we neit eens maar aan bronvermelding?quote:
Hebben wij stevig zitten pimpelen vandaag?quote:Op vrijdag 5 september 2008 22:58 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Tsssk, doen we neit eens maar aan bronvermelding?
Hij komt nauwelijks verder dan colaquote:Op vrijdag 5 september 2008 23:08 schreef BeefRWijker het volgende:
Hebben wij stevig zitten pimpelen vandaag?
Nee, ik drink geen alcohol, ben van mezefl al gaar genoeg.quote:Op vrijdag 5 september 2008 23:08 schreef BeefRWijker het volgende:
[..]
Hebben wij stevig zitten pimpelen vandaag?
Of zo (minder zooi):quote:Op vrijdag 5 september 2008 22:58 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Tsssk, doen we niet eens meer aan bronvermelding?
http://buzzybeeforum.nl/viewtopic.php?p=271034#p271034
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |