Goed punt, puntje voor jouquote:Op zaterdag 23 augustus 2008 00:22 schreef pisnicht het volgende:
[..]
voor sommige marokkanen de ideale combi
Eensquote:
Je snapt het niet man. Je bent nog niet ver genoeg in je ontwikkelingquote:Op zaterdag 23 augustus 2008 00:27 schreef El_Rolando het volgende:
TS, wat ben je toch ook een ondanktbare zeikerd.
is neg0rt. niet perfectquote:Op zaterdag 23 augustus 2008 00:28 schreef liefhart het volgende:
http://www.dailymotion.co(...)ncredible-goal_sport
Dat kan je nooit weten want perfectie bestaat niet.quote:
Niet in jouw leven misschienquote:Op zaterdag 23 augustus 2008 00:41 schreef BeestjeBeestje het volgende:
[..]
Dat kan je nooit weten want perfectie bestaat niet.
Het bestaat gewoon niet. Net zoals loze begrippen als "alles" en "niets". Denk na asjeblieft.quote:
Jazeker , typische Hollandsche zeikmentaliteit om overal over te complainen (is het droog 20 graden en een zonnetje hebben we geen zomer gehad dit jaar , wordt het 30 graden gaan ze zweten ja hoor)Perfectie is subjectief , als jij iets pefect vind is dat dus zo .quote:
Nee, de perfecte cirkel bestaat niet, geen mens kan een cirkel volmaakt tekenen en als je 'm met de computer maakt bestaat hij uit vierkantjes (pixels) en dan is hij niet perfect rond.quote:
Vector.quote:Op zaterdag 23 augustus 2008 00:56 schreef Mss het volgende:
[..]
Nee, de perfecte cirkel bestaat niet, geen mens kan een cirkel volmaakt tekenen en als je 'm met de computer maakt bestaat hij uit vierkantjes (pixels) en dan is hij niet perfect rond.
Mathematisch wellicht perfect -maar niet perfecter dan een cirkel-, in de praktijk hangt het af van de weergave. Waardoor het nooit perfect is, gezien je altijd atomen / elektronen hebt die het blokkerig maken.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |