neger wat?quote:Op dinsdag 31 januari 2012 23:55 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
10 goals
Goede aankoop van Twente vind ik persoonlijk. Een jongere versie van Janko, en heeft zich bewezen in de eredivisie.
Weinig speelminuten redelijk wat goals voor Heracles.quote:
Prima pinch-hitter voor het niveau Heracles, ja. Zelfs daar vind ik hem vaak al bijzonder matig, heeft wel een aardig neusje voor de goal. Maar zijn motoriek en handelingssnelheid zijn echt veel te matig om ook maar een prestatiecontract bij Twente te verdienen. Hoop dat ze niet meer dan een tonnetje of 3-4 hebben neergelegd.quote:Op woensdag 1 februari 2012 01:38 schreef The_Groove het volgende:
[..]
Weinig speelminuten redelijk wat goals voor Heracles.
Prima pinch-hitter tegen ADO, Graafschap, VVV etc. voor de rest Luukinho
Scorebord journalistiekquote:Op woensdag 1 februari 2012 01:38 schreef The_Groove het volgende:
[..]
Weinig speelminuten redelijk wat goals voor Heracles.
Prima pinch-hitter tegen ADO, Graafschap, VVV etc. voor de rest Luukinho
Hij is al eens afgeschreven, en heeft toen bewezen - na een paar stappen terug - de volgende stap omhoog aan te kunnen. En de volgende. Wie weet eindigt deze man ooit bij AC Milan of in de PL.quote:Op woensdag 1 februari 2012 14:48 schreef PKRChamp het volgende:
Goede aankoop, mensen zullen nog verbaasd zijn over wat Plet kan brengen. Plet is veel beter dan menigen denken hier al zal hij wel wat aan zijn handelingssnelheid moeten doen maar de potentie is er wel degelijk.
quote:Jo: Why do you want this so bad?
Carl Brashear: Because they said I couldn't have it.
Ach jongen, jij snapt er niks van! Plet is een prutser van formaat. Zelfs Feyenoord wil hem niet.quote:Op woensdag 1 februari 2012 17:12 schreef HuffTheTalbot het volgende:
[..]
Hij is al eens afgeschreven, en heeft toen bewezen - na een paar stappen terug - de volgende stap omhoog aan te kunnen. En de volgende. Wie weet eindigt deze man ooit bij AC Milan of in de PL.
[..]
quote:Telstar en Glynor Plet hebben overeenstemming bereikt over een tweejarig contract. Daarmee is de terugkeer van de 32-jarige publiekslieveling bij de Witte Leeuwen een feit. De aanvaller trainde reeds een tijd mee bij de Witte Leeuwen en kwam tijdens enkele oefenwedstrijden al in actie.
Trainer en technisch directeur Andries Jonker is erg blij Plet te mogen verwelkomen bij Telstar. “Met Glynor halen we een speler binnen met erg veel ervaring en kwaliteit. Binnen een jonge groep is het belangrijk om jongens als Glynor te hebben die weten wat het is om als profvoetballer te leven. De kwaliteitendie Glynor met zich mee brengt zorgen er voor dat wij als staf overtuigd zijn van zijn meerwaarde en ik ben dan ook erg blij dat we Glynor voor twee seizoenen hebben kunnen vastleggen.” Zorgen over de fitheid heeft Jonker niet. “We wisten dat Glynor met een achterstand begon. Door veel te trainen, en steeds meer speelminuten te maken in de oefenwedstrijden gaat Glynor snel op niveau terugkeren. In de minuten die hij reeds gemaakt heeft liet hij een goede indruk achter.”
Glynor Plet is een bekend gezicht bij Telstar. In 2008 kwam Plet over van FC Lisse naar sportpark Schoonenberg. Met 18 en 21 doelpunten in twee seizoenen maakte hij veel indruk. Het leverde hem in 2010 een transfer op naar Heracles Almelo. Ook in Almelo maakte de geboren Amsterdammer veel indruk wat hem een transfer naar FC Twente opleverde. Na avonturen bij KRC Genk, Hapoel Be’er Sheva, Zulte-Waregem, Go Ahead Eagles, Maccabi Haifa en Alanyaspor keert Plet vandaag terug op het oude nest. Welkom terug Glynor!
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |