abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_61042968
Alwéér zo'n topic over een vrouw die is vreemdgegaan :/
Ik krijg echt het idee dat de meeste gewoon stomme hoeren zijn die bij een druppelje alcohol zichzelf niet meer in de hand kunnen houden.
Echt ongeloofelijk.. je zou het moeten uitmaken met je vriend want hij verdient VEEL beter, niet zo'n achterlijke slet die in een avondje stappen meteen vreemdgaat. Ik word hier zo schijtziek van.
pi_61043017
Niks vertellen punt.

Jij schiet daar niks mee op, je vriend schiet daar niks mee op, dus waarom zou je het doen?
"We are all atheists about most of the gods that humanity has ever believed in. Some of us just go one god further." - Richard Dawkins
  vrijdag 22 augustus 2008 @ 16:17:03 #103
127809 SuperrrTuxxx
Zwerver met een wekker
pi_61043046
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 15:08 schreef Het_Biertje het volgende:

[..]


[..]

je hebt hem eerst gezogen en toen gezoend? ieeeeuww!
Wat is daar ieeeeuww aan.
Heddegijdagezeedgehadjamindedawerkelukwoarhoedoedegijdahoedoedegijdahoeheddegijdagedoan.
Don't you ever get stuck in the sky when you're high?
  vrijdag 22 augustus 2008 @ 16:20:20 #104
204054 AufDerAxe
Eindhoven Rockcity
pi_61043169
tvp
Handle every Stressful situation like a dog. If you can't eat it or play with it, Piss on it and walk away.
Op dinsdag 15 september 2009 @ 23:13 schreef Shark.Bait het volgende:
humor is een kwaliteit die jij niet bezit
  vrijdag 22 augustus 2008 @ 16:21:05 #105
224087 Valkire
Le sens commun n'est pas
pi_61043190
Opbiechten, waarom vraag je, nou hier komt het.

Je kan ervoor kiezen om het niet op te biechten en laten we ervanuit gaan dat je vriend er niet achterkomt, mooi toch ? dan is het net alsof het nooit gebeurd is..... maar je relatie is wel gebaseerd op een leugen.
Dat wil je toch ook niet.

Als je het opbiecht dan kan hij je helemaal uitschelden en je op straat gooien (wat in mijn ogen terecht is) of hij vergeeft je je slippertje, is mogelijk, als dat zo is dan heeft je vriend een heel groot hart en mag je van geluk spreken.

oh en tssssk heel goedkoop van je, als je vreemdgaat doe het dan in stijl en niet als je bezopen bent.

klaar als een klontje, slotje.

[ Bericht 0% gewijzigd door Valkire op 22-08-2008 16:27:17 ]
"Waarom zit je achter een computer terwijl je er eigenlijk voor zit?"
pi_61043202
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 16:05 schreef mgerben het volgende:
Wat een moralistisch gedoe weer.

Er was onlangs een onderzoekje over hoe verschillende landen/culturen staan tegenover vreemdgaan.
Conclusie: In alle landen gaat men vreemd, maar men gaat er anders mee om.
In Amerika is het bv een Zware Zonde als je erover liegt. Let wel: Niet het vreemdgaan is erg maar het liegen.
In Arabische landen is het belangrijk dat het gezin bij elkaar blijft (scheiden is schande). Vreemdgaan is niet persé leuk, maar als het de spanning weghaalt en je naar buiten kunt doen alsof alles koek en ei is is het goed. Niet helemaal mijn moraal, maar goed.
Rusland: Ja, we gaan vreemd, en wat dan nog? Is dat een probleem dan?

Onze moraal lijkt veel op die van Amerika.
Mijn motto: elke moraal is een aangeleerde moraal. Er is dus niet één waarheid en één juiste manier om alles te doen.

Mijn reacties op twee dingen die je het vaakst hoort:
- eerlijkheid. Binnen een relatie vertel je alles.
Bull-shit. Hoe oud ben je als je dat zegt, 14? Alles, kom op zeg.
Als je wel eens naar haar zus hebt gekeken, maar je weet voor jezelf dat je er niets mee doet... hoppa, op de biecht?
Als je een keer aan iemand anders hebt gedacht? Porno hebt gekeken? Als je vindt dat haar moeder zich moet scheren? Als je vindt dat ze te dik is / teveel eet / verkeerde vriendinnen heeft? Hoe die jurk haar staat?
Onzin natuurlijk. Zo ga je met niemand om. Als je iemand zegt dat die jurk haar mooi staat en daarmee een zinloos conflict voorkomt, dan doe je dat toch?
Wie hier onder het mom van 'eerlijkheid' alles maar naar buiten blurpt wat er in zijn hersenpan opkomt, houdt geen relatie vol.

- Hij verdient het om het te weten.
Ja, in principe wel.
Het probleem is dat je wél de actie die TS heeft gedaan aan hem over kunt brengen, maar niet haar overtuiging dat het een eenmalige fout was.
Je kunt wel cynisch doen, maar ze is daar wél van overtuigd.
En juist dat belangrijke aspect kun je niet overbrengen. Het overbrengen van gevoelens e.d. is gewoon veel moeilijker.
Daarom kun je dus alleen maar een vertekend beeld overbrengen bij die vriend; een halve waarheid, en niet het hele beeld.
Als je alleen maar de mogelijkheid hebt om het halve beeld - en dan nog wel de negatiefste helft - bij hem over te brengen en de andere helft door hemzelf te laten inkleuren, breng je dus alleen maar negativiteit over.
Je kunt het beeld niet neutraal of volledig overbrengen.
Dus kun je prima besluiten om het dan maar niet over te brengen.


Zo denk ik er grotendeels ook over alleen wist ik het niet zo te verwoorden. Keurige uitleg.
Sommige mensen denken er veel te makkelijk over wat mij betreft.
"In case of dissension, never dare to judge till you've heard the other side."
pi_61043213
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 16:14 schreef anoniemm het volgende:
Alwéér zo'n topic over een vrouw die is vreemdgegaan :/
Ik krijg echt het idee dat de meeste gewoon stomme hoeren zijn die bij een druppelje alcohol zichzelf niet meer in de hand kunnen houden.
Echt ongeloofelijk.. je zou het moeten uitmaken met je vriend want hij verdient VEEL beter, niet zo'n achterlijke slet die in een avondje stappen meteen vreemdgaat. Ik word hier zo schijtziek van.

Hij weet het mensen....
Rot signature
  vrijdag 22 augustus 2008 @ 16:26:40 #108
51635 de_priester
Nil nequit amor
pi_61043391
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 16:21 schreef Karammel het volgende:

[..]



Zo denk ik er grotendeels ook over alleen wist ik het niet zo te verwoorden. Keurige uitleg.
Sommige mensen denken er veel te makkelijk over wat mij betreft.
ik dacht dat ik het al aardig verwoord had maar MrGerben kon het net even beter.
Niet het vreemdgaan, maar het liegen erover is het probleem. Maar das idd net
wat jou moraal is.
Imperare sibi maximum imperium est
  vrijdag 22 augustus 2008 @ 16:29:30 #109
140414 Vandaag...
overwegend zonnig
pi_61043494
Je zou het hem moeten vertellen omdat hij het recht heeft zélf te oordelen of het wel of niet belangrijk was dat je een ander gepijpt hebt.

Jij kan wel zeggen dat het niets voorstelde en dat je nog veel van hem houdt maar daar gaat het helemaal niet om. Het gaat om het gebrek aan respect dat je tentoongespreid hebt. Respecteer hem in ieder geval genoeg om hem de waarheid te zeggen.

En vraag je eens af waarom je het gedaan hebt. Als je het al doet terwijl de relatie, volgens jou, goed is, hoe moet dat dan als het een keer kut gaat, en jij weer eens eenzaam met net-niet-vriendinnen in de kroeg staat.
  vrijdag 22 augustus 2008 @ 16:31:58 #110
204510 HappyDoos
jep jep jahoo
pi_61043586
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 16:16 schreef DroogDok het volgende:
Niks vertellen punt.

Jij schiet daar niks mee op, je vriend schiet daar niks mee op, dus waarom zou je het doen?
omwille van eerlijkheid?
Een relatis heeft als basis respect, vertrouwen en gelijkwaardigheid...
tenminste bij mij wel
Zal ik U lid maken? Hoezo? Is ie stuk dan?
  vrijdag 22 augustus 2008 @ 16:36:03 #111
92279 N.icka
Windforce 11
pi_61043734
Gewoon niet vertellen , kan je vast oefenen voor als het je weer 'overkomt'

  vrijdag 22 augustus 2008 @ 16:38:28 #112
140414 Vandaag...
overwegend zonnig
pi_61043839
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 16:26 schreef de_priester het volgende:

[..]

ik dacht dat ik het al aardig verwoord had maar MrGerben kon het net even beter.
Niet het vreemdgaan, maar het liegen erover is het probleem. Maar das idd net
wat jou moraal is.
Ja, dat is allemaal leuk dat moraal relatief is en cultureel bepaald. Tuurlijk. Maar een relatie is pas werkbaar als je een beetje dezelfde moraal hanteert, welke dat ook is. Als jij vindt dat vreemdgaan prima is en niks voorstelt, zoek dan iemand die die gedachte met je deelt.

In dit geval beslist TS even dat het niets voorstelt terwijl ze dondersgoed weet dat het voor haar vriend wél veel voorstelt en dat hij zich hoogstwaarschijnlijk zwaar voor lul gezet voelt als hij zou weten dat ze dit geheim met zich mee draagt. En dan komt het neer op respect dat je bespreekt dat jouw moraal een andere is dan die van hem en niet elkaar voor de gek gaat zitten houden.
pi_61043890
zeer vreemd altijd op FOK dat er zo veroordelend over vreemdgaan gedaan wordt, terwijl er om me heen waanzinnig veel vreemd gegaan wordt.. gevalletje projectie van de FOKkers (dus ze doen het zelf ook, maar als je maar hard genoeg schreeuwt dat het fout is, dan gaan anderen denken dat je het niet doet) of ik begeef me in enorme fucked up kringen...

Anyway..
Ik snap dat je in een relatie af en toe de neiging hebt om vreemd te gaan.. het is spannend en met spannend is niets mis, de mens is volgens mij ook niet gemaakt om monogaam te zijn (evolutiietechnisch gezien dan). Het heeft niets te maken met of een relatie niet goed zit of niet, na zoveel jaar steeds maar zoenen en sex met dezelfde, is het - zeker na een malibuutje of 10 - heel verleidelijk om eens met een ander te zoenen of meer..

MAAR de andere kant van het verhaal is schrijnend.. want dan heb jij je lolletje gehad, maar dan begint de ellende pas echt. Je hebt degene met wie je een relatie hebt pijn gedaan en staat er opeens heel wat op het spel! Zelf zou ik het om die reden dus nooit doen, hoeveel malibu dan ook. Ben vaak genoeg in die situatie geweest en moest enorm m'n best doen, maar het lukt altijd wel. Ga je wat ontgoocheld en teleurgesteld naar huis, maar als ik moet kiezen tussen m'n vriend pijn doen of even een avondje spannend dan is de keus snel gemaakt.

En als het bij anderen wel gebeurd: m'n ex is vreemd gegaan en vertelde het me pas na een half jaar ofzo. Iedereen wist ervan (leek wel) en ik wist niets en dat maakte het nog erger! Ik voelde me gefrustreerd omdat ik er op het moment dat het gebeurde niets aan had kunnen doen en dat daarna iedereen het wist en ik niet voelde vernederend.. Toen hij het me uiteindelijk vertelde, is de relatie niet uitgegaan, maar het vertrouwen was wel kapot. Elke keer als ie met vrienden op stap was, dacht ik ergens stiekem toch wel even van: zou hij weer???

Ik weet niet of dat ligt aan dat hij het zolang verzwegen had, of dat hij sowieso vreemd was gegaan.. ik denk het laatste.. er is veel kapot gegaan en twee jaar erna is het alsnog uitgegaan omdat alles zich bleef opstapelen.

Tip: doe het gewoon niet...
[b]The devils water, it ain't so sweet, you don't wanna drink right now, but you can dip your feet, everyonce in a little while[/b]
maar eerst nog even dit: blablabla
pi_61043945
Óf fokkers hebben nooit zo'n lange relaties dat vreemdgaan daar niet in het geding komt.

Think out of the box man!
A little bit hateful
  vrijdag 22 augustus 2008 @ 16:44:12 #115
224087 Valkire
Le sens commun n'est pas
pi_61044009
Lol what box would that be, sir.
"Waarom zit je achter een computer terwijl je er eigenlijk voor zit?"
pi_61044065
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 16:41 schreef Liquidootje het volgende:
Óf fokkers hebben nooit zo'n lange relaties dat vreemdgaan daar niet in het geding komt.

Think out of the box man!
shit daar zeg je wat LIquidootje...
dat is het natuurlijk!!
[b]The devils water, it ain't so sweet, you don't wanna drink right now, but you can dip your feet, everyonce in a little while[/b]
maar eerst nog even dit: blablabla
  vrijdag 22 augustus 2008 @ 16:47:02 #117
130154 BarraCupraCuda
yeah im talking to you!
pi_61044076
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 16:21 schreef Valkire het volgende:
Opbiechten, waarom vraag je, nou hier komt het.

Je kan ervoor kiezen om het niet op te biechten en laten we ervanuit gaan dat je vriend er niet achterkomt, mooi toch ? dan is het net alsof het nooit gebeurd is..... maar je relatie is wel gebaseerd op een leugen.
Dat wil je toch ook niet.

Als je het opbiecht dan kan hij je helemaal uitschelden en je op straat gooien (wat in mijn ogen terecht is) of hij vergeeft je je slippertje, is mogelijk, als dat zo is dan heeft je vriend een heel groot hart en mag je van geluk spreken.

oh en tssssk heel goedkoop van je, als je vreemdgaat doe het dan in stijl en niet als je bezopen bent.

klaar als een klontje, slotje.
Death is lighter than a feather, duty heavier than a mountain.
The only easy day is yesterday
stay frosty
pi_61044111
Als je het hem verteld vergeeft ie het misschien, maar hij zal het niet vergeten en voortaan waarschijnlijk meegaan als jij met vriendinnen gaat stappen. Hij vertrouwt je voorlopig in ieder geval niet. EN TERECHT want je bent schijnbaar niet te vertrouwen met wat alcohol op.

Stap 1 : Geef (voor jezelf) toe dat je, zeker met alcohol op, een onbetrouwbare slet kan zijn.
Stap 2 : Drink niet meer. Inmiddels weet je waar drank toe leidt in jouw geval.
Stap 3 : Gooi alle alcohol het huis uit. Mocht je het gevoel hebben dat je drank niet kan laten staan in de kroeg, zoek dan professionele hulp.

Best kans dat als jij deze stappen genomen hebt hij er een stuk vergevingsgezinder op zal reageren. Zoniet, pech gehad, maar je hebt wel aan jezelf gewerkt wat alleen maar goed kan zijn in een volgende relatie.
  vrijdag 22 augustus 2008 @ 16:49:40 #119
72039 Pappie_Culo
Spelen is leuk
pi_61044151
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 16:41 schreef Liquidootje het volgende:
Óf fokkers hebben nooit zo'n lange relaties dat vreemdgaan daar niet in het geding komt.

Think out of the box man!
Of een beetje respect voor degene waarvan je zegt te houden.

Als je een ander wil neuken heb dan de ballen het te zeggen.
Dance into the fire, to fatal sounds of broken dreams...
pi_61044191
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 16:49 schreef Pappie_Culo het volgende:

[..]

Of een beetje respect voor degene waarvan je zegt te houden.

Als je een ander wil neuken heb dan de ballen het te zeggen.
Waarom quote je nou mij?
A little bit hateful
pi_61044197
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 16:48 schreef MAY-be het volgende:
Als je het hem verteld vergeeft ie het misschien, maar hij zal het niet vergeten en voortaan waarschijnlijk meegaan als jij met vriendinnen gaat stappen. Hij vertrouwt je voorlopig in ieder geval niet. EN TERECHT want je bent schijnbaar niet te vertrouwen met wat alcohol op.

Stap 1 : Geef (voor jezelf) toe dat je, zeker met alcohol op, een onbetrouwbare slet kan zijn.
Stap 2 : Drink niet meer. Inmiddels weet je waar drank toe leidt in jouw geval.
Stap 3 : Gooi alle alcohol het huis uit. Mocht je het gevoel hebben dat je drank niet kan laten staan in de kroeg, zoek dan professionele hulp.

Best kans dat als jij deze stappen genomen hebt hij er een stuk vergevingsgezinder op zal reageren. Zoniet, pech gehad, maar je hebt wel aan jezelf gewerkt wat alleen maar goed kan zijn in een volgende relatie.
Stel nou dat ze al 4 jaar lang gaat stapen met daarbij drank etc. Is je aanpak dan niet wat overdreven? Wat dacht je van een klooster?
Rot signature
pi_61044209
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 16:05 schreef mgerben het volgende:
Wat een moralistisch gedoe weer.

Er was onlangs een onderzoekje over hoe verschillende landen/culturen staan tegenover vreemdgaan.
Conclusie: In alle landen gaat men vreemd, maar men gaat er anders mee om.
In Amerika is het bv een Zware Zonde als je erover liegt. Let wel: Niet het vreemdgaan is erg maar het liegen.
In Arabische landen is het belangrijk dat het gezin bij elkaar blijft (scheiden is schande). Vreemdgaan is niet persé leuk, maar als het de spanning weghaalt en je naar buiten kunt doen alsof alles koek en ei is is het goed. Niet helemaal mijn moraal, maar goed.
Rusland: Ja, we gaan vreemd, en wat dan nog? Is dat een probleem dan?

Onze moraal lijkt veel op die van Amerika.
Mijn motto: elke moraal is een aangeleerde moraal. Er is dus niet één waarheid en één juiste manier om alles te doen.

Mijn reacties op twee dingen die je het vaakst hoort:
- eerlijkheid. Binnen een relatie vertel je alles.
Bull-shit. Hoe oud ben je als je dat zegt, 14? Alles, kom op zeg.
Als je wel eens naar haar zus hebt gekeken, maar je weet voor jezelf dat je er niets mee doet... hoppa, op de biecht?
Als je een keer aan iemand anders hebt gedacht? Porno hebt gekeken? Als je vindt dat haar moeder zich moet scheren? Als je vindt dat ze te dik is / teveel eet / verkeerde vriendinnen heeft? Hoe die jurk haar staat?
Onzin natuurlijk. Zo ga je met niemand om. Als je iemand zegt dat die jurk haar mooi staat en daarmee een zinloos conflict voorkomt, dan doe je dat toch?
Wie hier onder het mom van 'eerlijkheid' alles maar naar buiten blurpt wat er in zijn hersenpan opkomt, houdt geen relatie vol.

- Hij verdient het om het te weten.
Ja, in principe wel.
Het probleem is dat je wél de actie die TS heeft gedaan aan hem over kunt brengen, maar niet haar overtuiging dat het een eenmalige fout was.
Je kunt wel cynisch doen, maar ze is daar wél van overtuigd.
En juist dat belangrijke aspect kun je niet overbrengen. Het overbrengen van gevoelens e.d. is gewoon veel moeilijker.
Daarom kun je dus alleen maar een vertekend beeld overbrengen bij die vriend; een halve waarheid, en niet het hele beeld.
Als je alleen maar de mogelijkheid hebt om het halve beeld - en dan nog wel de negatiefste helft - bij hem over te brengen en de andere helft door hemzelf te laten inkleuren, breng je dus alleen maar negativiteit over.
Je kunt het beeld niet neutraal of volledig overbrengen.
Dus kun je prima besluiten om het dan maar niet over te brengen.
Wat een onzin weer, waar het hier om gaat is niet of hij een stinkpiemel heeft en ze dat maar tegen hem moet zeggen. Het gaat om een afspraak die je aangaat zodra je een relatie aangaat met iemand, namelijk het exclusieve recht op elkaar in de periode dat je wat voor elkaar voelt. Soms ook wel een relatie genoemd.

In Nederland is het nogsteeds een ongeschreven wet dat zodra je samen zegt: We gaan d'r voor, dat je niet met een ander het bed gaat delen als je 2 malibu's op hebt. Mensen die anders van mening zijn spreken dat van te voren af, daar user in dit geval panisch is voor de gevolgen van haar relatie... Kunnen we wel stellen dat er in deze relatie geen afspraken zijn dat rondneuken als Heleen van Rooyen een Done case is.

Kortom deze relatie heeft een fundementale basis van trouw zijn aan elkaar, een monogame relatie noemen we dat ook wel. Je kan wel stellen dat eerlijkheid uber alles een kinderachtig motto is, maar nogmaals het is niet het onderwerp de stinklul van piet.

Het onderwerp nu is 1 van de bouwstenen van deze relatie. De reden waarom hij elke avond piepers, hoe ranzig door haar ook gebakken, blijft komen eten en elke avond trouw naast haar in bedje ligt en niet bij 20 anderen dromend met haar over een toekomst met 14 kutkoters die mijn zaterdag ochtend verknallen in de appie kutheijn.

Ze heeft hem een worstje voorgehouden met daarom groot erop: Je mag me elke avond (of 1x in de week) neuken maar alleen als ik dat alleen recht heb, waarop hij haar de spiegel voorhield and the deal was done.

Zo werkt dat hier in Nederland, we zijn niet in alibaba land, niet in het land van de oneindige vrijheid om je 400 kilo dik te vreten, niet in het land waar 2 malibu's lacherig word weggeduwd door knoeste knokkels met daarin een wodka 80% fles. Nederland.

Waar een schaap elke avond thuiskomt in de wetenschap: Hey, ik kies voor deze meid en niet een van die 20 anderen omdat ik van haar hou omdat ze onder andere te vertrouwen is. In Nederland ga je, of hoop je, dat je een relatie aangaat met iemand omdat je die kan vertrouwen. Dat mevrouw niet een herpes lip meesleept vanuit de schilderswijk omdat Johnie haar als een goedkope hoer voor 2 malibu's op haar ruggetje kreeg.

Oh mijn naieve geest, ik en vele andere mannen en vrouwen, inclusief haar 'mannetje' (moet iemand net zo kotsen bij dit woord?) thuis gaan er vanuit dat de dame die je kust uit respect voor jou niet een uur ervoor een pik heeft lopen zuigen.

Hij heeft er inderdaad recht op om het te weten, want voor zover ik mij kan herinneren draait een relatie om 2 personen en niet om 1 persoon (ook al lijken veel vrouwen dat te ontkennen). Hij heeft het recht te weten welke mond hij kust na een dag arbeid. Een relatie draait om niets anders dan vertrouwen en monogamie, anders zouden we wel elkaar als Bonobo's aan het afneuken zijn.

Daar is waar het om draait: Hij vertrouwt erop dat hij krijgt waar zij hem op kan vertrouwen: Monogamie, vertrouwen en genoeg liefde voor elkaar om dit te respecteren. Ze heeft dit eenmalig verbroken, maar wie haar vorige week gevraagd zou hebben of ze ooit vreemd zou gaan zou ze dit even hard ontkennen als ze nu ontkent dat er een vervolg aan zal komen.
  vrijdag 22 augustus 2008 @ 16:53:16 #123
224087 Valkire
Le sens commun n'est pas
pi_61044243
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 16:40 schreef m-niki het volgende:

........ ...


Ten eerste wil ik niet weten in wat voor kringen jij rondloopt aangezien daar waanzinnig veel word vreemd gegaan. voor sommige mensen (wat er steeds meer word, lijkt het) is het inderdaad de normaalste zaak in de wereld.

Natuurlijk heb je in een relatie de neiging om een hapje van een andere taart te nemen, elke dag slagroom taart verveeld ook uiteindelijk. en daar ligt het hele probleem. of je geeft eraan toe of niet. dat heet karakter. iets wat de meeste mensen blijkbaar niet hebben.

Je gaat uit met vrienden (let op dat woord, vrienden) je drinkt wat malibu en je gaat met een ander zoenen of gaat met hem/haar mee naar buiten... waar zijn die zogenaamde vrienden nu?
Samen uit samen thuis.

En je persoonlijk verhaal kan als goed voorbeeld dienen voor andere, want zo gaat het inderdaad.
"Waarom zit je achter een computer terwijl je er eigenlijk voor zit?"
  vrijdag 22 augustus 2008 @ 16:54:27 #124
130154 BarraCupraCuda
yeah im talking to you!
pi_61044280
als je de ballen hebt om vreemd te gaan moet je het ook zeggen.
Death is lighter than a feather, duty heavier than a mountain.
The only easy day is yesterday
stay frosty
pi_61044306
* Dubbel *

[ Bericht 98% gewijzigd door Cyntiaa op 22-08-2008 16:56:23 (Dubbel..) ]
pi_61044316
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 16:31 schreef HappyDoos het volgende:

[..]

omwille van eerlijkheid?
Een relatie heeft als basis respect, vertrouwen en gelijkwaardigheid...
tenminste bij mij wel
pi_61044381
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 16:51 schreef Aneurism het volgende:

[..]
verhaal waar ik het mee eens ben
je weet het wel op een zeer geslaagde manier te brengen
[b]The devils water, it ain't so sweet, you don't wanna drink right now, but you can dip your feet, everyonce in a little while[/b]
maar eerst nog even dit: blablabla
pi_61044429
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 16:53 schreef Valkire het volgende:

[..]
. of je geeft eraan toe of niet. dat heet karakter. iets wat de meeste mensen blijkbaar niet hebben.


amen
[b]The devils water, it ain't so sweet, you don't wanna drink right now, but you can dip your feet, everyonce in a little while[/b]
maar eerst nog even dit: blablabla
pi_61044489
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 @ 15:10 schreef LoveLia het volgende:

[..]

Nee maar zijn wel andere mensen op fok die mij kennen van in het echt
Ik zal dit topic even voor hem uitprinten!
pi_61044519
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 16:51 schreef rieski het volgende:
Stel nou dat ze al 4 jaar lang gaat stapen met daarbij drank etc. Is je aanpak dan niet wat overdreven? Wat dacht je van een klooster?
Ze legt zelf de schuld bij een paar malibu's. En een gozer die ze maar blijft voeren (wat ze schijnbaar niet kan afslaan)

Verder kan ik niet beoordelen of ze die 4 jaar tijdens het stappen niet continue heeft lopen kwijlen op andere gasten en maar net, met veel moeite, d'r benen dicht (en mond boven de gordel) kon houden.
Gezien haar verhaal vermoed ik dat ze daar veel moeite mee heeft

Toepasselijke slogan : Drank maakt meer kapot dan je lief is
  vrijdag 22 augustus 2008 @ 17:16:14 #131
51635 de_priester
Nil nequit amor
pi_61044805
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 16:51 schreef Aneurism het volgende:

[..]

Wat een onzin weer, waar het hier om gaat is niet of hij een stinkpiemel heeft en ze dat maar tegen hem moet zeggen. Het gaat om een afspraak die je aangaat zodra je een relatie aangaat met iemand, namelijk het exclusieve recht op elkaar in de periode dat je wat voor elkaar voelt. Soms ook wel een relatie genoemd.

In Nederland is het nogsteeds een ongeschreven wet dat zodra je samen zegt: We gaan d'r voor, dat je niet met een ander het bed gaat delen als je 2 malibu's op hebt. Mensen die anders van mening zijn spreken dat van te voren af, daar user in dit geval panisch is voor de gevolgen van haar relatie... Kunnen we wel stellen dat er in deze relatie geen afspraken zijn dat rondneuken als Heleen van Rooyen een Done case is.

Kortom deze relatie heeft een fundementale basis van trouw zijn aan elkaar, een monogame relatie noemen we dat ook wel. Je kan wel stellen dat eerlijkheid uber alles een kinderachtig motto is, maar nogmaals het is niet het onderwerp de stinklul van piet.

Het onderwerp nu is 1 van de bouwstenen van deze relatie. De reden waarom hij elke avond piepers, hoe ranzig door haar ook gebakken, blijft komen eten en elke avond trouw naast haar in bedje ligt en niet bij 20 anderen dromend met haar over een toekomst met 14 kutkoters die mijn zaterdag ochtend verknallen in de appie kutheijn.

Ze heeft hem een worstje voorgehouden met daarom groot erop: Je mag me elke avond (of 1x in de week) neuken maar alleen als ik dat alleen recht heb, waarop hij haar de spiegel voorhield and the deal was done.

Zo werkt dat hier in Nederland, we zijn niet in alibaba land, niet in het land van de oneindige vrijheid om je 400 kilo dik te vreten, niet in het land waar 2 malibu's lacherig word weggeduwd door knoeste knokkels met daarin een wodka 80% fles. Nederland.

Waar een schaap elke avond thuiskomt in de wetenschap: Hey, ik kies voor deze meid en niet een van die 20 anderen omdat ik van haar hou omdat ze onder andere te vertrouwen is. In Nederland ga je, of hoop je, dat je een relatie aangaat met iemand omdat je die kan vertrouwen. Dat mevrouw niet een herpes lip meesleept vanuit de schilderswijk omdat Johnie haar als een goedkope hoer voor 2 malibu's op haar ruggetje kreeg.

Oh mijn naieve geest, ik en vele andere mannen en vrouwen, inclusief haar 'mannetje' (moet iemand net zo kotsen bij dit woord?) thuis gaan er vanuit dat de dame die je kust uit respect voor jou niet een uur ervoor een pik heeft lopen zuigen.

Hij heeft er inderdaad recht op om het te weten, want voor zover ik mij kan herinneren draait een relatie om 2 personen en niet om 1 persoon (ook al lijken veel vrouwen dat te ontkennen). Hij heeft het recht te weten welke mond hij kust na een dag arbeid. Een relatie draait om niets anders dan vertrouwen en monogamie, anders zouden we wel elkaar als Bonobo's aan het afneuken zijn.

Daar is waar het om draait: Hij vertrouwt erop dat hij krijgt waar zij hem op kan vertrouwen: Monogamie, vertrouwen en genoeg liefde voor elkaar om dit te respecteren. Ze heeft dit eenmalig verbroken, maar wie haar vorige week gevraagd zou hebben of ze ooit vreemd zou gaan zou ze dit even hard ontkennen als ze nu ontkent dat er een vervolg aan zal komen.
iemand heeft ff zijn best gedaan topstukje
Imperare sibi maximum imperium est
  vrijdag 22 augustus 2008 @ 17:27:30 #132
64307 Untouchables
Kun je weven, weef dan mee
pi_61045038
Mensen, ze heeft zijn lul afgezogen..niet halfbezopen in de discotheek "on a whim", maar ze is met hem mee naar huis gegaan en besloot daar dat zoenen niet genoeg was.
Pas toen ze een tijdje aan zn lid aan het zuigen was besloot ze dat het fout was en is ze snel naar huis gegaan, waar ze ongetwijfeld dr vriend ook een flinke pakkerd heeft gegeven.

Jezus, een zoen is al erg, maar dit niet vertellen??
pi_61045168
Hoer, je bent je vriend niet waard!
Toegang is geen open deur.
pi_61045793
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 17:33 schreef SarahD. het volgende:
Hoer, je bent je vriend niet waard!
pi_61045947
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 16:51 schreef Aneurism het volgende:
[quote]
Ze heeft hem een worstje voorgehouden met daarom groot erop:
Volgens mij was het probleem dat iemand anders haar een worstje heeft voorgehouden, maar ik drijf af...
quote:
Het onderwerp nu is 1 van de bouwstenen van deze relatie.

Daar is waar het om draait: Hij vertrouwt erop dat hij krijgt waar zij hem op kan vertrouwen: Monogamie, vertrouwen en genoeg liefde voor elkaar om dit te respecteren. Ze heeft dit eenmalig verbroken, maar wie haar vorige week gevraagd zou hebben of ze ooit vreemd zou gaan zou ze dit even hard ontkennen als ze nu ontkent dat er een vervolg aan zal komen.
Hmja, ik ben het met je eens.
Bouwstenen, vertrouwen, etcetera. OK.

Kijk, de helft van de reacties hier is zonder meer: Vertel maar, laat het maar uitgaan, je was fout, eigen schuld, dikke bult.
Het is altijd makkelijk (en zelfs lekker) om een ander te veroordelen.
Maar ik vraag me dus af welk concreet doel daarmee bereikt wordt - behalve dat iedereen zich een stukje beter voelt over de fouten van een ander.
Moet ze weten dat ze fout is geweest?
Nutteloos, want dat weet ze al.
Nee, lijden moet ze! Boeten!

Jij stelt dat de relatie gebaseerd moet zijn op vertrouwen. Zij vindt dat ook - anders had ze het hele topic niet geopend.
Het vertrouwen is beschaamd, eens.
Maar zij denkt dus dat zijn vertrouwen in haar juist nu gerechtvaardigd is. Er is alleen geen manier om dat over te brengen. Het enige wat ze kan doen is het vertrouwen met een voorhamer kapot slaan en hopen dat hij de stukjes weer lijmt.

Ik vind dat iedereen zélf de keus moet hebben om wat-dan-ook al of niet te vertellen aan wie-dan-ook.
Er is geen regel dat je persé alles moet vertellen aan iedereen, of dat een relatie betekent dat je persé alles moet zeggen.
Dat is de invulling die je zelf aan een relatie geeft.

Sommige mensen denken dat je binnen een relatie alles moet vertellen, en omdat zij dat vinden, moeten anderen dat ook doen. Maar niemand vertelt altijd wat-ie denkt aan wie dan ook. Dat is de smeerolie die ons dagelijks leven mogelijk maakt.
Denken dat je alles moet zeggen is waanzinnig naïef, óf hypocriet. Niemand doet dat.
Mensen zijn toch geen bandrecorders zonder eigen mening of oordeel? Die alles maar voor iedereen moeten afspelen? Iedereen bepaalt toch elke keer wat hij wel of niet vertelt tegen iedereen.


Ik vind dus dat iedereen de vrijheid heeft om een relatie in te richten zoals hij of zij dat wil. En ik vind dat niemand het recht heeft om zichzelf op een moreel voetstuk te plaatsen door te zeggen: "Als jij je relatie niet zus-en-zo indeelt is het geen relatie".
Dat hoort bij de verantwoordelijkheid en zelfbeschikking van iedereen - ook van mensen die wel eens een misstap hebben gemaakt.

TS is geen bandrecorder zonder een eigen mening, die alles maar af moet spelen voor haar vriendje. Ze mag daar zelf een mening over hebben.
In dit geval zou ik zeggen: Volgens mij heeft ze al spijt, en wordt er niets extra's bereikt als de relatie ook nog kapot gaat.

Stel dat het een heel stuk erger zou zijn: Dat ze diezelfde kerel elke avond ziet, en dat ook niet aan haar vriendje zou vertellen.
In dat geval zou ik het oneens zijn met haar keuze om het niet te vertellen - wat ze verzwijgt is namelijk geen incident maar een deel van haar leven.
Ik vind echter wel dat zij zelf het recht heeft om die keuze te maken - ook als ik het met die keuze niet eens ben.
pi_61045996
Fck wat een lang topic al? Heeft TS al verteld wat ze precies met de mond heeft gedaan? En had ze GHB gehad?

EDIT: Ah, pijpen en Malibu. Nu nog de vraag. Is ie klaargekomen op/in jou? Condoom? Zonder deze informatie is het moeilijk een oordeel te vellen maar de voorlopige aanslag luidt:

"HAHAHA NATUURLIJK MOET JE HET NIET OPBIECHTEN WAT DE FUCK HEEFT DIE KEREL DAAR NOU WEER AAN" En dan kunnen mensen wel heel hard gaan roepen "Ja maar, hij verdient eerlijkheid!". BULLSHIT Waarom zou je hem nog even een trap na geven.

De titel moet luiden "eenmalig vreemdgegaan...uitmaken???". Want dat is de enige vraag die er te beantwoorden valt. Als jij met hem kan trouwen, kinderen kan krijgen en nog 60 jaar met hem verder kan, wetend dat je de pik van een andere gast in je bek hebt gehad. Dan moet je het vooral NIET uitmaken. Als je ook maar een enkele gezonde hersencel in je domme hoofd hebt, zal je tot de conclusie komen dat je dat niet kan, en maak je het dus uit. MAAR, waarom zou je hem in godsnaam zo'n schop nageven. Verzin een smoes, over hoe je je vrijheid terug wilt. Je na hebt zitten denken en je vindt jezelf eigenlijk nog te jong voor zo'n serieuze relatie. Gooi het desnoods op zelfontplooiing. Maar wees alsjeblieft niet zo stom om het hem te vertellen, de enige die daar (tijdelijk) beter van wordt ben jij. En jij hebt je pleziertje nu wel gehad, slet.


Overigens spreek ik uit ervaring, ben 2 week geleden vreemdgegaan en heb het op de laatste manier 'afgehandeld'. Op zich topic waardig, ware het niet dat de 6 pagina's reacties voor me wel een beetje voorspelbaar zijn

[ Bericht 45% gewijzigd door Kudtstudent op 22-08-2008 19:05:30 ]
pi_61046647
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 18:14 schreef mgerben het volgende:
Ik vind dus dat iedereen de vrijheid heeft om een relatie in te richten zoals hij of zij dat wil. En ik vind dat niemand het recht heeft om zichzelf op een moreel voetstuk te plaatsen door te zeggen: "Als jij je relatie niet zus-en-zo indeelt is het geen relatie".
Allemaal goed en wel, maar je partner moet wel op de hoogte zijn van jouw mening over een relatie.

Als voor mijnheer monogamie zeer belangrijk is, en pijpen vindt hij vreemdgaan, dan heeft mevrouw de afgesproken grenzen binnen hun relatie overtreden, en dan is het over. Als zij het verzwijgt, en er zijn hierover afspraken gemaakt in de relatie, moet ze haar conclusies trekken.

Maar ik denk dat hier nooit over gesproken is geweest! Anders zou ze nooit een topic geopend hebben.
pi_61046769
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 15:27 schreef RobRobert het volgende:

[..]

Mijn brein werkt zo dus niet. Opbiechten doe je juist niet alleen voor jezelf. Dat doe je omdat je partner het RECHT heeft te weten wat voor vlees hij in de kuip heeft.
Ik vind dat je na zo'n achterbakse actie de beslissing over de relatie niet zelf mag maken. Je hebt zelf je relatie in gevaar gebracht en dat moet je ook het fatsoen hebben om de bal over te spelen naar je partner en hem te laten oordelen over de situatie.

Dat is voor mij gewoon een stukje loyaliteit en eerlijkheid. In een goede relatie heb je geen geheimen. En beter geen relatie dan een met een oneerlijke slet.
Daar ben ik het helemaal mee eens.
Ik heb de andere reacties trouwens niet gelezen,dus kan zijn dat dit al eens gezegd is.
Ben zelf nooit vreemdgegaan maar wel degene die beduveld is.
Is ook niet opgebiecht geworden en ik ben er zelf achter moeten komen. En geloof me, dat is niet fijn, je hoort het liever van je partner dan van het sletje waar ie het mee gedaan heeft.Stel nou eens hij komt er toevallig achter, iemand verpraat zich,weet ik veel. Dan zal hij er toch achterkomen en komt de klap harder aan dan wanneer jij het hem zelf verteld.

Komt ook hard aan,maar is nog altijd beter. Zoals bovenstaande persoon zegt, Omdat je partner het recht heeft om het te weten.Vertrouwen is op zo'n moment wel helemaal kapot en ik zou er rekening mee houden dat ie je dumpt. Doet ie dat niet, dan blijft er nog altijd die kwestie als je weer eens alleen wegbent, dat ie je waarschijnlijk nooit meer vertrouwt. zo van "eens een vreemdganger, altijd een vreemdganger".


Wat je ook gaat doen, sterkte!
pi_61047171
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 18:51 schreef katerwater het volgende:

[..]
Maar ik denk dat hier nooit over gesproken is geweest! Anders zou ze nooit een topic geopend hebben.
Als jij thuiskomt van je werk. En je treft je partner aan onder de eetkamertafel, op zijn hurken, schijtend. Maak je er dan een topic over op Fok!? Om te vragen of dit normaal is? Sommige dingen hoef je het niet over te hebben. Dit heten normen en waarden. Schijten onder tafels valt niet binnen een normale lijn van verwachting. De pik van een andere man aflebberen terwijl je een relatie hebt ook niet
  vrijdag 22 augustus 2008 @ 19:15:48 #142
224087 Valkire
Le sens commun n'est pas
pi_61047228
@ Kudtstudent. dus als ik je goed begrijp, vind je dat heel FOK! gesloten moet worden ??
"Waarom zit je achter een computer terwijl je er eigenlijk voor zit?"
  vrijdag 22 augustus 2008 @ 19:20:01 #143
51635 de_priester
Nil nequit amor
pi_61047326
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 18:17 schreef Kudtstudent het volgende:
ik ben het oneens met je. Eigenlijk vind ik het ook nog eens laf om het uit te maken ook als je bent vreemdgegaan. Lekker simpel. En een kutsmoes gaat ook echt wel opvallen

Dat je 4 jaar een behoorlijk goeie relatie hebt, ff een slippertje, en dan met een kutsmoes aanschijten: "ja ik wil wat meer zelfontplooiing god god zeg"
Imperare sibi maximum imperium est
pi_61047422
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 19:15 schreef Valkire het volgende:
@ Kudtstudent. dus als ik je goed begrijp, vind je dat heel FOK! gesloten moet worden ??
Je mag best een topic in KLB maken over hoe erg het stinkt.
  vrijdag 22 augustus 2008 @ 19:28:05 #145
28167 matthijst
In a New York State of Mind
pi_61047533
Stinkhoer ben je...
Dus hij mocht je niet neuken maar je hebt m wel ff gepijpt.
En toen je thuiskwam ff lekker met je zaadbek je vriend afgelebberd
Haters everywhere but I don't really care.
pi_61048130
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 19:20 schreef de_priester het volgende:

[..]

Dat je 4 jaar een behoorlijk goeie relatie hebt, ff een slippertje, en dan met een kutsmoes aanschijten: "ja ik wil wat meer zelfontplooiing god god zeg"
Een ex van me toen ze toch maar opbiechtte dat ze een ander had gezoend: "Het overkwam me gewoon.. Hij zoende me ineens.."
pi_61048500
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 14:56 schreef LoveLia het volgende: voelde me schuldig omdat ik mee was gegaan en valse hoop had gegeven aan die jongen.
Hier moest ik wel om lachen, die jongen hoopte natuurlijk dat ie je even flink kon beurten maar het bleef bij afzuigen. Wat zal die jongen teleurgesteld zijn!
Je bent boos op hem? En als je hem nu weer tegenkomt en je hebt je vriend nog niks verteld? Waarom zou je niet weer meegaan, kun je meteen je schuld inlossen.

Los daarvan, in een relatie hoor je open naar elkaar te zijn, anders gaat het hoe dan ook een keer fout. Niet elke flirt hoef je op te biechten maar kun je hem nu nog recht in de ogen kijken en zeggen dat hij de enige en de ware is? Nooit zal je dat meer oprecht kunnen zeggen want je houdt een leugen achter.

Als je echt van hem houdt biecht je het op. Maar dan moet je het wel zeker weten, misschien is het een reden om eens goed na te denken hoe veel je van je vriend houdt en of hij het echt is. Als hij echt degene is met wie je verder wil, en hij houdt echt van jou, zul je er wel uitkomen.

Maar als jullie communicatie matig is en je nooit echt over je gevoel praat met hem, zal het moeilijk zijn overtuigend over te komen, want jullie kennen elkaar dan niet zo goed. Dan zou je het ook moeten opbiechten, maar in alle eerlijkheid de beslissing nemen met hem te kappen.
  vrijdag 22 augustus 2008 @ 20:10:20 #148
224087 Valkire
Le sens commun n'est pas
pi_61048546
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 19:24 schreef Kudtstudent het volgende:

[..]

Je mag best een topic in KLB maken over hoe erg het stinkt.
Ik moest er wel ffies om lachen
"Waarom zit je achter een computer terwijl je er eigenlijk voor zit?"
pi_61048563
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 19:13 schreef Kudtstudent het volgende:

[..]

Als jij thuiskomt van je werk. En je treft je partner aan onder de eetkamertafel, op zijn hurken, schijtend. Maak je er dan een topic over op Fok!? Om te vragen of dit normaal is? Sommige dingen hoef je het niet over te hebben. Dit heten normen en waarden. Schijten onder tafels valt niet binnen een normale lijn van verwachting. De pik van een andere man aflebberen terwijl je een relatie hebt ook niet
Geen idee wat schijten onder tafel met vreemdgaan te maken heeft

Of je het nu leuk vindt of niet, er zijn wel degelijk mensen die een open relatie hebben, en dus andere mensen aflebberen in een relatie. Mij niet gelaten, iedereen doet wat ie wil. Ik wilde alleen maar duidelijk maken dat de normen en waarden, die voorheen als normaal werden beschouwd, nu steeds vager worden. Vreemdgaan is niet goed te keuren, tenzij beide partners elkaar goedkeuring geven het wel te doen.

Dus: in een normale relatie moet over vreemdgaan gepraat worden. Op zijn minst eens aangekaart, als je beseft hoe groot de kans is op vreemdgaan. Weest realistisch!
  vrijdag 22 augustus 2008 @ 20:13:53 #150
110163 koffiekoekje
Mag ook bij de thee...
pi_61048649
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 15:05 schreef yvonne het volgende:
Kloontje?
Zit ie ook op FOK!?
En heeft hij al in dit topic gereageerd?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')