Sjees, gelijk persoonlijk worden, ist je broer ofzoquote:Op zondag 22 februari 2009 17:13 schreef static het volgende:
[..]
Kijk je wel eens naar je eigen foto's?
[ afbeelding ]
quote:Haar publicist Max Clifford kwam naar buiten en zei tegen de aanwezige pers: "Ze zijn nu man en vrouw. Het was een hartverwarmende ceremonie met een lach en een traan."
Ha
Jade liet Jack drie kwartier wachten alvorens te verschijnen, meldt Daily Mail. Ze gaf haar jawoord en zonder sluier, zodat haar door chemotherapie kaal geworden hoofd onbedekt was. Ze droeg een jurk van ontwerper Manuel Mota, die ze cadeau heeft gekregen van Mohamed al-Fayed, eigenaar van warenhuis Harrods.
Max vertelt: "De kapel was prachtig en er waren wel 200 mensen aanwezig. Haar twee zonen zaten bij haar en Jack op schoot tijdens de ceremonie. De dienst was erg emotioneel en Jack en Jade zagen er dolverliefd uit. Toen ze naar buiten kwamen kregen ze een staande ovatie."
"Nu gaan Jade en Jack genieten van hun dag en waarschijnlijk laatste nacht samen."
Morgen moet Jack weer terug naar de gevangenis.
Er zijn nog geen foto's van de dag te bewonderen, die rechten heeft Jade voor 1.7 miljoen verkocht aan OK! magazine om de toekomst van haar kinderen veilig te stellen.
Hij heeft iemand nogal hardhandig in elkaar gerost.quote:Op zondag 22 februari 2009 19:36 schreef Marrije het volgende:
Wat heeft het joch eigenlijk op zn kerfstok?
Dit dus.quote:Op zondag 22 februari 2009 19:36 schreef Marrije het volgende:
Wat heeft het joch eigenlijk op zn kerfstok?
Dit schrijft de Telegraaf:quote:Op zondag 22 februari 2009 19:40 schreef Malahide het volgende:
Hij heeft iemand nogal hardhandig in elkaar gerost.
En ik geloof dat hij de nachten wel in de bak moet doorbrengen, maar overdag naarbuiten mag met zijn enkelbandje.
Thuis is de gevangenis?quote:Jack Tweed draagt een elektronische enkelband en moet elke avond om zeven uur thuis zijn. Zondag stapt hij in het huwelijksbootje met de zieke Jade Goody. Maar mogen de twee wel samen zijn tijdens hun huwelijksnacht?
Sort of.quote:Op zondag 22 februari 2009 19:46 schreef beequeen het volgende:
[..]
Dit schrijft de Telegraaf:
[..]
Thuis is de gevangenis?
Prednison wordt vaak gegeven als onderdeel van een behandeling tegen kanker en onderdrukt allerlei symptomen. Klote bijwerking ervan is dat je er binnen korte tijd sterk van aankomt...quote:Op zondag 22 februari 2009 23:27 schreef Kings het volgende:
Dit ziet eruit als een trouwfoto!? (alhoewel ze wel in 1 keer heel veel is aangekomen?)
[ afbeelding ]
Die foto kan nooit van de bruiloft zijn.quote:
Bron.quote:LONDEN - De doodzieke realityster Jade Goody heeft nog maar enkele weken te leven, maar zondag stapte ze in het huwelijksbootje met model Jack Tweed.
De 27-jarige Britse Goody, die bekend is geworden door haar deelname aan verschillende Big Brother-shows, lijdt aan baarmoederhalskanker en hoorde vorige week dat de artsen niets meer voor haar kunnen doen.
Goody gaf haar jawoord en zonder sluier, zodat haar door chemotherapie kaal geworden hoofd onbedekt was. Ze droeg een jurk van ontwerper Manuel Mota, die ze cadeau heeft gekregen van Mohamed al-Fayed, eigenaar
Nee, volgens mij niet, haar publicist vertelde van niet, zie een paar posts hierboven van Beequeen.quote:
Hij stond ook op de homepage van ok.magazine (Alleen nu ik 'm wil linken issie er weer afgehaald)quote:Op maandag 23 februari 2009 11:13 schreef beequeen het volgende:
[..]
Die foto kan nooit van de bruiloft zijn.
[..]
Bron.
Dat was toch die aflevering met die man en vrouw die fraude hadden gepleegd bij Lotto Weekend Miljonairs? Daar was ze geloof ik nog zwanger van nummer 1.quote:Op maandag 23 februari 2009 13:34 schreef Ole het volgende:
Ze is toch al eerder getrouwd geweest? . Ze is toch ook bekend geworden door Jouw vrouw mijn vrouw.
Volgens mij is ze niet getrouwd geweest met Jeff Brazier. Volgens News of the World ruziën hij en Jade over de kinderen. Jeff wil dat Jack uit de buurt van zijn kinderen blijft. Ik geef hem daar groot gelijk in.quote:Op maandag 23 februari 2009 13:34 schreef Ole het volgende:
Ze is toch al eerder getrouwd geweest? . Ze is toch ook bekend geworden door Jouw vrouw mijn vrouw.
quote:24 uur nadat ze met haar Jack Tweed in het huwelijksbootje stapte, legde een spirtiteel genezer zijn handen op zieke Jade. De resultaten zijn wat Jade betreft verbluffend.
"Ik geloof echt in deze behandeling. Zo gauw hij zijn handen op me legde, voelde ik me ontspannen. Daarna kon ik voor de eerste keer sinds mijn operatie gewoon naar de wc. Nu mijn darmen weer werken kan ik gewoon weer verder met mijn andere behandelingen."
Ook knaagt ze op abrikozenzaadjes omdat andere kankerpatiënten daar in het verleden baat bij hebben gehad.
Behalve dit alles moet ze twaalf tabletten per dag slikken en krijgt ze injecties en een cocktail van verschillende pijnstillers via een infuus
Ik vraag me dan nog af, omdat ze inmiddels getrouwd is, hoeveel er naar haar nieuwbakken echtgenoot gaat.quote:Op zondag 22 februari 2009 16:24 schreef Loveless85 het volgende:
En zoals iemand hier al eerder zei, waarom je tijd verdoen met 1001 interviews als je nog zo weinig tijd heeft? Die trouwerij alleen al levert haar genoeg geld op om meer dan goed voor de kids te kunnen zorgen na haar dood...
Nah ja ik ook dus, alleen denken sommige mensen dan gelijk dat je onmenselijk bent ofzo. Erg dat ze kanker heeft hoor, maar zoals ik al eerder zei, het blijft een aandachtsgeil mens, en het is eerder triest dan zielig dat ze haar ziekte daar nu voor uit aan het buiten isquote:Op dinsdag 24 februari 2009 20:04 schreef Miracle_Drug het volgende:
[..]
Ik vraag me dan nog af, omdat ze inmiddels getrouwd is, hoeveel er naar haar nieuwbakken echtgenoot gaat.
Ik begrijp het overigens ook niet, het is echt niet zo dat die kinderen wat om geld geven. Ik vind het een lulsmoes eerlijk gezegd.
Dat vraag ik me dus ook de hele tijd af.quote:Op dinsdag 24 februari 2009 20:04 schreef Miracle_Drug het volgende:
[..]
Ik vraag me dan nog af, omdat ze inmiddels getrouwd is, hoeveel er naar haar nieuwbakken echtgenoot gaat.
Ik begrijp het overigens ook niet, het is echt niet zo dat die kinderen wat om geld geven. Ik vind het een lulsmoes eerlijk gezegd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |