abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_61045403
Heb je eigenlijk nog adressen/hyves pagina's/telefoonnummers van die mensen van het kamp? Misschien is het fijn als je hen nog eens spreekt. Dat waren toch de mensen met wie het klikte.

En je zelfvertrouwen... probeer het vast te houden als dat lukt. Ik hoop dat de psycholoog daarbij kan helpen. Dat je bij je klasgenoten geen aansluiting vindt zegt denk ik niet zoveel/niets over jou. Sommige mensen stellen zich totaal niet open voor contact. En jij hebt blijkbaar nogal wat van dat soort mensen in de klas. Maar je wilt natuurlijk gewoon een gezellig jaar, dus hopelijk draaien je klasgenoten nog wat bij.
I believe i can fly!
I believe i can touch the sky!
pi_61045561
Misschien 1-op-1 contact proberen te leggen? In plaats van meteen bij de grote groep te willen horen..
En probeer niet ergens bij te horen waar je niet bij hoort.
pi_61045631
quote:
Op donderdag 21 augustus 2008 00:10 schreef sitting_elfling het volgende:
het valt me wel veel op dat het vooral gaat over, niemand wil met mij praten, niemand wil mij meenemen, niemand vraagt mij ..

1+1 = 2
True maar vaak is dat ontstaan doordat ze een vroegere keer iets vroegen en uitgelachen/genegeerd/ whatever negatiefs werd. Daar wordt je ook niet vrolijk van en maakt je onzeker.
  vrijdag 26 september 2008 @ 11:12:27 #79
229577 BRULPARAPLU
Anoniem shmanoniem !
pi_61926740
quote:
Op vrijdag 22 augustus 2008 17:55 schreef anoniemm het volgende:

[..]

True maar vaak is dat ontstaan doordat ze een vroegere keer iets vroegen en uitgelachen/genegeerd/ whatever negatiefs werd. Daar wordt je ook niet vrolijk van en maakt je onzeker.
Dat, en paraplu natuurlijk.
Wie de bal kaatst lach het hardst !
Sluit je aan bij Paraplu en word populair !
pi_61926868
TS hoe oud ben je? En wat voor een opleiding doe je?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')