Nee.quote:Op dinsdag 19 augustus 2008 12:15 schreef Mr-Z het volgende:
[..]
Is dat een "ja ik wil hem"?
Af te halen in Eindhoven.
Dat is nou ook weer grote onzin. Het kan heel goed samen, vooral als ze op jonge leeftijd gekoppeld worden. Het gaat echter niet altijd goed. Maar mijn duo speelde zelfs leuke spelletjes.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 09:17 schreef zoeperzazke het volgende:
Wie koopt er dan ook een cavia voor bij een konijnDie twee kunnen NIET samen. Konijn + Konijn en Cavia + Cavia, en niet mengen.
De bijbehorende kooi heeft wel een afmeting van minimaal 100x50? Zoniet, kun je hem beter los op marktplaats zetten, een cavia hoort minstens met een vriendje/vriendinnetje in 100x50, kleiner is écht te klein.
Kunnen hem eventueel ook wel brengen. Waarheen?quote:Op woensdag 20 augustus 2008 11:05 schreef mJ89 het volgende:
Ik wil hem wel.. alleen geen vervoer naar eindhoven
nee, dat is géén onzin. Een cavia en een konijn kunnen niet samen. De belangrijkste redenen:quote:Op woensdag 20 augustus 2008 14:56 schreef Djep het volgende:
Dat is nou ook weer grote onzin. Het kan heel goed samen, vooral als ze op jonge leeftijd gekoppeld worden. Het gaat echter niet altijd goed. Maar mijn duo speelde zelfs leuke spelletjes.
quote:Op woensdag 20 augustus 2008 20:01 schreef zoeperzazke het volgende:
[..]
nee, dat is géén onzin. Een cavia en een konijn kunnen niet samen. De belangrijkste redenen:
a) een cavia en een konijn kunnen niet communiceren met elkaar. As het konijn boos is, kan het zijn dat d ecavia dat helemaal niet doorheeft. Een konijn is een krachtig die en het gebeurt regelmatig dat cavia's doodgeschopt worden door konijnen.
b) de voedingsbehoeftes zijn compléét anders. Een caviabrok is ongeschikt voor konijnen en vice versa. Daarbij moet een cavia iedere dag een lekkere dot groenvoer, die bij een konijn direct tot diarree leidt.
Cavia's horen bij cavia's, konijnen bij konijnen en daarmee klaar.
Ik zeg het enkel in het belang van de cavia, het is nu eenmaal zo. Ga eens googelen, iedere betrouwbare site zal je vertellen dat caafs en konijnen niet samen mogen.quote:
Tsja dat hadden wij dus ook eerst moeten doen. En een konijn die altijd aan de diaree is is ook geen pretje. En omdat de cavia als laatste er bij is gekomen hebben we besloten de cavia weg te doen (helaas).quote:Op woensdag 20 augustus 2008 20:04 schreef zoeperzazke het volgende:
[..]
Ik zeg het enkel in het belang van de cavia, het is nu eenmaal zo. Ga eens googelen, iedere betrouwbare site zal je vertellen dat caafs en konijnen niet samen mogen.
Dat het bij jou goedgaat wil niet zeggen dat het een goed idee is. Uitzonderingen heb je altijd.quote:Op donderdag 21 augustus 2008 11:34 schreef Djep het volgende:
Haha, jij bent zo grappig met je antwoorden. Einde discussie, ik heb toch gelijk. Haha.
Of je ze jong of oud koppelt, ze blijven compleet verschillende voedingsbehoeftes en communicatie hebben. En een dierenwinkel is jammer genog geen garantie meer van enige kennis, hoe vaak daar dieren met het verkeerde geslacht worden verkocht (het zijn echt een twee zeugjes, en 10 weken later zijn er ineens kleintjes) of cavia's die worden 'iingeënt tegen schurft' (is niet mogelijk), je ziet het bijna overal.....quote:Op donderdag 21 augustus 2008 15:36 schreef Djep het volgende:
Ik spreek ook niet over 1 situatie, ik ken meerdere konijn-caviastelletjes of heb ze gekend. Het gaat inderdaad niet altijd goed, maar meestal kan je ze prima koppelen op jonge leeftijd. Zo gaat dat ook met hond en kat. Maar ja, dat ik 6 jaar in een dierenwinkel heb gewerkt, telt zeker niet.
Enschedequote:Op woensdag 20 augustus 2008 16:35 schreef Mr-Z het volgende:
[..]
Kunnen hem eventueel ook wel brengen. Waarheen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |