Ik bedoel, niet alles hoeft toch een prijs te winnen, homo zijn oke, maar er ook een prijs voor winnen?quote:Jeffrey Zevenbergen Mister Gay 2008
Media & Cultuur - door Rob (R@b) op 18-08-2008 @ 13:30
De 26-jarige Jeffrey Zevenbergen (meer info) is dit weekend verkozen tot Mister Gay Netherlands 2008. In het Amsterdamse Paradiso kreeg de Ridderkerker te horen dat hij het komende jaar hét rolmodel mag zijn voor alle homo's in Nederland door te laten zien dat het normaal en leuk is homo te zijn. Dat is namelijk de taak van 'Mister Gay'.
De avond stond onder leiding van cabaretière Brigitte Kaandorp. Uit negen mannelijke finalisten moest "de mooiste en slimste homo'' worden gekozen. Jeffrey Zevenbergen is niet alleen een 'mooie slimme homo', hij verdient de kost als binnenhuisarchitect en speelt op professioneel niveau handbal.
Jeffrey zal Nederland gaan vertegenwoordigen op de verkiezing van Mister Gay Europe 2009.
Dat dusquote:Op maandag 18 augustus 2008 14:41 schreef Triptamine het volgende:
Inkopper:
Ts is jaloers omdat hij niet won
quote:Op maandag 18 augustus 2008 14:41 schreef Triptamine het volgende:
Inkopper:
Ts is jaloers omdat hij niet won
Nee.. dat is discriminatiequote:Op maandag 18 augustus 2008 14:43 schreef KingOfPop het volgende:
Eens met TS. Is er al een Mr. Hetero verkiezing?
Begin er eenquote:Op maandag 18 augustus 2008 14:43 schreef KingOfPop het volgende:
Eens met TS. Is er al een Mr. Hetero verkiezing?
En vrouwen eisten dat ze elk cafe binnen mochten lopen. en daarbij ook nog eens van mannen eisten dat ze hun gedrag vervolgens daarop aanpasten, maar tegelijkertijd specifieke vrouwen-cafe's openden waar mannen absoluut niet welkom waren.quote:Op maandag 18 augustus 2008 14:52 schreef Ronhui het volgende:
[..]
Nee.. dat is discriminatie
Net zoals je eerst wel een verkiezing had voor de mooiste negerin maar dat het tegen initiatief voor de mooiste blanke vrouw niet mocht omdat dat wel eens door bepaalde groepen als discriminatie kon worden gezien!
Jaquote:Op maandag 18 augustus 2008 17:32 schreef Pizzakoppo het volgende:
Ja, het schijnt dat je aan een hartslag-meter wordt aangesloten om vervolgens 2 plaatjes (piccas), 1 mooie man en 1 mooie vrouw, te zien te krijgen en aan de hand van die resultaten wordt een conclusie getrokken met betrekking tot de geaardheid.
quote:Op maandag 18 augustus 2008 14:41 schreef Triptamine het volgende:
Inkopper:
Ts is jaloers omdat hij niet won
Grote kans dat die er binnenkort komt. Er zijn al wel homosportverenigingen en zangkoren enzulks.quote:Op maandag 18 augustus 2008 18:27 schreef Vodkadruppel het volgende:
Is er al speciaal homo onderwijs?
Het GMBO.quote:Op maandag 18 augustus 2008 18:27 schreef Vodkadruppel het volgende:
Is er al speciaal homo onderwijs?
Whehehe... Normaal, leuk en homo in 1 zin.quote:In het Amsterdamse Paradiso kreeg de Ridderkerker te horen dat hij het komende jaar hét rolmodel mag zijn voor alle homo's in Nederland door te laten zien dat het normaal en leuk is homo te zijn.
typisch een reactie van een homo. Wedden?quote:Op maandag 18 augustus 2008 20:56 schreef Koewam het volgende:
Goh... wanneer ga je je druk maken over de uitslag van de bonte avond in het buurthuis? Beetje jaloers zeker dat je je hier druk over maakt
In zijn postgeschiedenis komt dat niet naar voren.quote:Op maandag 18 augustus 2008 21:23 schreef Devlinsect het volgende:
[..]
typisch een reactie van een homo. Wedden?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |