Hij voetbalt meequote:Op zondag 31 augustus 2008 02:19 schreef BB-King het volgende:
Hoe gaat dat dan, vliegt dat beest echt door het stadion tijdens een wedstrijd of alleen ervoor??
quote:Op zondag 31 augustus 2008 01:29 schreef Mark het volgende:
[..]
Een adelaar maakt gebruik van thermiek, dankzij opstijgende warme lucht. In een stadion vol gebakken lucht is dat dus een koud kunstje
quote:Maccabi Tel Aviv aast op Megrelishvili
Haim Megrelishvili staat in de belangstelling van Maccabi Tel Aviv. De Israëlische club heeft zich bij Vitesse gemeld voor de verdediger, bericht Omroep Gelderland.
De Arnhemse eredivisionist wil wel meewerken aan een vertrek van de linksback. Megrelishvili drukt als niet EU-speler te zwaar op de begroting.
De achterhoedespeler die in 2007 door de eredivisionist werd aangetrokken is op het tweede plan beland in Arnhem. Tijdens de competitieouverture van Vitesse tegen FC Groningen zat Megrelishvili op de tribune.
Zouden ze nog wat halen als die Jood vertrekt? Nog meer transfernieuws te verwachten op de laatste dag PT?quote:'FC Twente ziet af van Verhaegh'
FC Twente lijkt af te zien van Vitesse-verdediger Paul Verhaegh. De Tukkers vinden de vraagprijs van de Arnhemmers te gortig, meldt Omroep Gelderland.
Vitesse wil graag de hoofdprijs vangen voor de aanvoerder van het team van trainer Hans Westerhof. FC Twente lijkt door de hoge vraagprijs van de Arnhemmers af te haken voor de rechtsback.
Verhaegh verlengde onlangs zijn contract bij Vitesse. De back zette zijn handtekening onder een verbintenis die hem tot medio 2011 aan de Arnhemse eredivisionist bindt.
quote:Op zaterdag 30 augustus 2008 18:31 schreef TheVotary het volgende:
[..]
Ze hebben daar een patent op sneue vertoningen, je vergeet de Idiols losers die daar eens hebben opgetreden tijdens de rust.
Twente schijnt morgen alle zeilen bij te zetten om Stam bij NAC weg te halen, goed nieuws voor jullie zou dat zijn.quote:Op zondag 31 augustus 2008 17:06 schreef Klingon het volgende:
Verhaegh heeft net z'n contract verlengd, hoeft dus niet weg voor minder dan de hoofdprijs. Al helemaal als het seizoen gestart is.
Dan ga jij nog verbaast worden morgenquote:Op zondag 31 augustus 2008 21:37 schreef Blawh het volgende:
[..]
Twente schijnt morgen alle zeilen bij te zetten om Stam bij NAC weg te halen, goed nieuws voor jullie zou dat zijn.
Wat is je huisnummer ook alweer? Stuur ik je een ansichtkaartje uit Boekarestquote:
1-K9.quote:Op zondag 31 augustus 2008 22:19 schreef Strooper het volgende:
[..]
Wat is je huisnummer ook alweer? Stuur ik je een ansichtkaartje uit Boekarest
Ik morgen van Arnhem naar Breda, Haim misschien naar Israel en 'Vogel' naar een grotere kooi...quote:Op zondag 31 augustus 2008 22:38 schreef DeVinger het volgende:
Geen last-minute transfers hiero???
Het schulden vrij starten aan een nieuw seizoen scheelt aanzienlijk in de interestkosten en trekt natuurlijk ook nieuwe investeerders aan.quote:Op maandag 1 september 2008 22:42 schreef Damzkieee het volgende:
Waar komt dat geld vandaan?
Hoeveel nieuwe spelers zijn er wel niet bijgekomen bij jullie?
AFAB geldservice?
Er zijn een paar duurbetaalde spelers weggegaan, dat scheelt een hoop...quote:Op maandag 1 september 2008 22:55 schreef Damzkieee het volgende:
Dan heb ik gewoon veel berichten over komende spelers gehoord, en weinig over vertrekkende.
Sinds de winterstop:quote:Op maandag 1 september 2008 22:55 schreef Damzkieee het volgende:
Dan heb ik gewoon veel berichten over komende spelers gehoord, en weinig over vertrekkende.
Plus dat een aantal 'aangetrokken' spelers gewoon op huurbasis voor Vitesse spelen.quote:Op maandag 1 september 2008 22:57 schreef WebForce het volgende:
[..]
Er zijn een paar duurbetaalde spelers weggegaan, dat scheelt een hoop...
Damkzieee, loop eens niet zo te bitchen in dit topic. Vitesse en Heracles hebben toch een vriendschappelijke band?quote:Op maandag 1 september 2008 22:55 schreef Damzkieee het volgende:
Dan heb ik gewoon veel berichten over komende spelers gehoord, en weinig over vertrekkende.
Heb ik 2 seizoenen geleden gemerkt ja.quote:Op dinsdag 2 september 2008 21:53 schreef Yozzz het volgende:
Vitesse en Heracles hebben toch een vriendschappelijke band?
Ok. Ik zal het persoonlijker maken: Heracles is tofquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik vind Heracles ook tof!quote:Op dinsdag 2 september 2008 12:23 schreef Dubnobasswithmyheadman het volgende:
Pietje
Verhaegh - Sprockel - Sansoni - Drost
Vd Struijk - Molhoek
Claudemir - Hofs - Pryor
Kolk
Claudemir zou ik er niet uithalen voor Jenner eigenlijk. Misschien dat Claudemir ook wel naast Molhoek kan spelen? Alleen Pryor moet weer in vorm komen natuurlijk.
quote:Blessure van Piet Velthuizen blijkt mee te vallen
04/09/2008 09:01
De blessure van Piet Velthuizen valt mee. De doelman van Vitesse moest woensdag het trainingskamp van Jong Oranje verlaten met een blessure aan zijn rechterknie.
Uit de MRI-scan blijkt dat er geen zichtbare schade is. De medische staf van Vitesse vermoedt dat Velthuizen een kneuzing aan zijn meniscus heeft opgelopen.
Velthuizen krijgt enkele dagen rust en zal daarna een aangepast programma volgen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |