SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Beetje afhankelijk van je bedrijf. In ons geval is het alleen eerste graads, en da's dus je pa/ma of je kids. Voor de begravenis van m'n oma heb ik een vrije dag moeten gebruiken.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 15:13 schreef de_boswachter het volgende:
Je krijgt toch zeker wel een dag vrij als je opa/oma is overleden zonder verlofdag ? Ik heb daar afgelopen jaar nog gebruik van gemaakt. Welliswaar met van die speciale uren of iets dergelijks.
Voor een overledene heb je altijd. Derhalve kan jij je daar gewoon niet meer vertonenquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 15:13 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
![]()
![]()
Ik moest lachen.
Maar ik toon toch geen disrespect t.o.v. de overledene. Wel t.o.v. het tijdstip.
quote:Wat doet die familie van dat wijf
quote:Omdat ik hem wel ken.
Ja, wat is het nou?quote:dat het een vriend van me was
Jammer, ik was bloedserieus. En over vrije dagen? Waarom altijd die hebben, pakken, krijgen mentaliteit. Maakt het iets uit als er iemand dood is in de familielijn waarvoor je bijzonder verlof kan krijgen? Ik denk dat het verdriet dan dat soort kleinburgerlijkheden overstemd. Als dat voor jou niet het geval is, dan weet ik niet wat voor mens je bent, maar ik vind het alvast sneu voor je, goed?quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 15:13 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
![]()
![]()
Ik moest lachen.
Maar ik toon toch geen disrespect t.o.v. de overledene. Wel t.o.v. het tijdstip.
Maar het topic staat er nog?!quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 15:16 schreef Biogarde het volgende:
Troep verwijderd.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als je echt alle troep verwijderd had, was dit topic nu leeg en op slotquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 15:16 schreef Biogarde het volgende:
Troep verwijderd.
hmm Biogarde, ik wil je niet tegenspreken normaal gesproken... maar t topic bestaat nog dus welke troepquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 15:16 schreef Biogarde het volgende:
Troep verwijderd.
Dat je nog gaat als je zo over een overledene praat. Wat heeft ze je aangedaan om op deze manier over haar te spreken ? Heb je haar niet mogen batsen toen ze nog leefde. Gezien de topics die je altijd opent zal het dat wel zijnquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 14:47 schreef de_boswachter het volgende:
GVD.
Hoor ik net dat een vage bekende van me deze week is overleden. Wat doet die familie van dat wijf:
Dat zei ik dus al, na-apertquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 15:52 schreef maffemuts het volgende:
[..]
hmm Biogarde, ik wil je niet tegenspreken normaal gesproken... maar t topic bestaat nog dus welke troep![]()
Spuit 11quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 15:47 schreef TheYoung1 het volgende:
[..]
Als je echt alle troep verwijderd had, was dit topic nu leeg en op slot
Sorry dat ik wijf zei. Ik bedoelde madam.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 15:54 schreef Provinciaaltje het volgende:
[..]
Dat je nog gaat als je zo over een overledene praat. Wat heeft ze je aangedaan om op deze manier over haar te spreken ? Heb je haar niet mogen batsen toen ze nog leefde. Gezien de topics die je altijd opent zal het dat wel zijn
Is het nou een man of een vrouw, die verzonnen dooie van je?quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 16:01 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Sorry dat ik wijf zei. Ik bedoelde madam.
Een mevrouw.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 16:05 schreef Insomaniac het volgende:
[..]
Is het nou een man of een vrouw, die verzonnen dooie van je?
Die heb ik echt allang niet meer gehoort!!quote:
Wat Chriz zegt.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 16:11 schreef Chriz2k het volgende:
[..]
Je had het beter op een man kunnen gooien, dan maakte je maar één beschrijvingsfout, nu twee.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |