quote:Op woensdag 13 augustus 2008 21:38 schreef tong80 het volgende:
Leuk zo'n objectieve analist.
Alsof Adolf Hitler mag uitleggen waarom ie de oorlog verloor.
Nee maar ze gaan niet door naar Polen.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 21:49 schreef Wilskracht het volgende:
Al denk ik niet dat als Twente verliest Jan van Halst zelfmoord pleegt.
[..]
quote:Op woensdag 13 augustus 2008 21:50 schreef tong80 het volgende:
[..]
Nee maar ze gaan niet door naar Polen.
Bijna net zo leuk als Van Halst vergelijken met Hitlerquote:Op woensdag 13 augustus 2008 21:49 schreef Cyberia18 het volgende:
Arnautovic vergelijken met Zlatan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ja dan ben je echt een nsb'er als je dat doetquote:Op woensdag 13 augustus 2008 21:52 schreef Krekkelens het volgende:
Dude wat een N*B'er die verslaggever, beetje Twente de UEFA Cup inpraten..
Al denk ik wel dat Van Halst ooit eens bestraald is voor een of andere ernstige ziekte, en dat naast z'n haargroei daardoor ook z'n hersens ernstig zijn aangetast.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 21:53 schreef Krekkelens het volgende:
[..]
Bijna net zo leuk als Van Halst vergelijken met Hitler
quote:Op woensdag 13 augustus 2008 21:56 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Al denk ik wel dat Van Halst ooit eens bestraald is voor een of andere ernstige ziekte, en dat naast z'n haargroei daardoor ook z'n hersens ernstig zijn aangetast.![]()
Ik kan hem echt niet uitstaan om één of andere reden.
Speelt niet zijn beste wedstrijd inderdaad.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 21:59 schreef venomsnake het volgende:
Ik vind die Arnautovic maar tegenvallen..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |