niet zó heel veel meer hoor lolquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 09:40 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Dat is wel het zwartst denkbare scenario, er zijn nog veel meer kanshebbers.
Ik dacht dat er nog een wereldkampioen BMX (fietscross) rondfietst in onze gelederen, en ik zie Marleen vooral na de mislukte 100m als grote kandidaat voor het goud op de 50.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 09:45 schreef Colplay het volgende:
Denk dat De Koning/Berkhout goud winnen. Verder zijn de hockeydames, Van Grunsven en de baanwielrenners zeker kanshebber om te winnen.
Dat zit er inderdaad wel in, een medaille bij de mannen zou daarentegen een heel grote verrassing zijn.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 10:27 schreef thewarrior82 het volgende:
roeien valt alleszins mee met vier a-finales, nu nog even afwachten of het ook medailles gaat opleveren, maar ik gok op twee medailles bij de vrouwen
Ja en stel nou dat dit uitkomt? Dan vergaat de wereld ofzo?quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 09:34 schreef Karrs het volgende:
Jammer, Dennis. Arm gebroken zelfs
Zal ik er eens een voorzichtige voorspelling tegenaan gooien?
We halen deze spelen geen goud meer
Tuurlijk niet. Maar het is dan wel teleurstellend en Nederland sleep het net niet-syndroom dan weer mee naar een volgende Spelen.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 11:10 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Ja en stel nou dat dit uitkomt? Dan vergaat de wereld ofzo?
Natuurlijk is dat voor de sporters vervelend, maar dat geeft ook wel aan dat Nederland geen grote sportnatie meer is (zoals bijv. Spanje en Australie) en ligt er voor dit bananenkabinet dus de nobele taak veel geld in sportzaken te steken en beleid te vormen waarbij de jeugd gestimuleerd wordt weer topsport te gaan bedrijven. Helaas loop je dan al achter de feiten aan voor de komende jaren.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 11:10 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Ja en stel nou dat dit uitkomt? Dan vergaat de wereld ofzo?
Ik denk dat het voor de sporters zelf vervelender is dan dat jij er nachten wakker van ligt niet?
Wat een flauwekul. Op de eerste plaats zijn er nog volop kansen op goud en in vergelijking met vergelijkbare landen doet Nederland het helemaal niet slecht. Afgezien daarvan slaat het nergens op om nu al moord en brand te schreeuwen terwijl de Spelen nog niet eens halverwege zijn.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 11:13 schreef Adelante het volgende:
[..]
Natuurlijk is dat voor de sporters vervelend, maar dat geeft ook wel aan dat Nederland geen grote sportnatie meer is (zoals bijv. Spanje en Australie) en ligt er voor dit bananenkabinet dus de nobele taak veel geld in sportzaken te steken en beleid te vormen waarbij de jeugd gestimuleerd wordt weer topsport te gaan bedrijven. Helaas loop je dan al achter de feiten aan voor de komende jaren.
Nogmaals: het is belachelijk om nu al in paniek te raken, er komen heus nog heel wat medailles bij en daarna maken we op 25 augustus hier de balans op.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 11:12 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Tuurlijk niet. Maar het is dan wel teleurstellend en Nederland sleep het net niet-syndroom dan weer mee naar een volgende Spelen.
Spanje staat op twee medaillesquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 11:16 schreef Leatherface het volgende:
Opvallend is wel dat landen die in de laatste decennia Olympische Spelen (zomer- en winter) organiseerden veel winnen.
Italië, Australië, Japan, Korea, Spanje. Winnen allemaal veel op sportgebied de laatste tijd. Griekenland is echter een uitzondering.
Amerika wint natuurlijk sowieso altijd veel, evenals China.
Waar heb je nog verwachtingen bij dan? Atletiek begint vandaag, maar daar zie ik weinig kansen. Hockey kan eventueel nog, voetballersquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 11:16 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Wat een flauwekul. Op de eerste plaats zijn er nog volop kansen op goud en in vergelijking met vergelijkbare landen doet Nederland het helemaal niet slecht. Afgezien daarvan slaat het nergens op om nu al moord en brand te schreeuwen terwijl de Spelen nog niet eens halverwege zijn.
Ja, maar wat betreft Spanje bedoel ik ook Wimbledon, de Tour enzovoorts.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 11:18 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Spanje staat op twee medailles. En die andere landen kun je wellicht m.u.v. Australië niet met Nederland vergelijken.
Dat laatste is een veronderstelling die je niet hard kunt maken.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 11:20 schreef Adelante het volgende:
[..]
Waar heb je nog verwachtingen bij dan? Atletiek begint vandaag, maar daar zie ik weinig kansen. Hockey kan eventueel nog, voetballersen heel misschien roeiren nog ergens een plak.
Geen moord en brand, maar je ziet toch duidelijk dat er te weinig is geinvesteerd in topsport en het verschil met andere landen zal de komende jaren alleen maar groter worden.
Dat is ook zeker waar, de Spelen kunnen een enorme stimulans voor de sportprestaties betekenen.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 11:23 schreef Leatherface het volgende:
Ik denk trouwens dat de OS wel degelijk een land tot een sportnatie kunnen maken. Voor de Spelen van Seoul in '88 won Zuid-Korea nooit zo veel medailles. Sinds die Spelen winnen zo ongeveer 10 keer goud per Olympiade.
Misschien heeft Nederland wel zo'n prikkel nodig.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 11:24 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Dat is ook zeker waar, de Spelen kunnen een enorme stimulans voor de sportprestaties betekenen.
Het zou prachtig zijn, maar we moeten nu niet doen alsof deze Spelen volledig mislukt zijn, zoals sommige mensen hier willen doen voorkomen.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 11:25 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Misschien heeft Nederland wel zo'n prikkel nodig.
Ach, bij de een is het glas gewoon half vol en bij de ander bijna leeggezopen.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 11:23 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Dat laatste is een veronderstelling die je niet hard kunt maken.
En wellicht heb je het zeilen niet gevolgd? Daar is één zilveren medaille al zeker (en dat kan nog goud worden) en een andere zilveren medaille (met ook nog uitzicht op goud) is zo goed als zeker. Komende week komen daar nog kanshebbers in actie. Verder heeft Veldhuis een goede kans op de 50 vrij, vier roeiteams in de finales, de hockeyers, het baanwielrennen start vandaag, de dressuur is er nog, wellicht het paardenspringen, de BMX en het taekwando nog. En ik vergeet vast nog iets.
Tot nu een medaille per dag gemiddeld.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 11:26 schreef Plato1980 het volgende:
[..]
Het zou prachtig zijn, maar we moeten nu niet doen alsof deze Spelen volledig mislukt zijn, zoals sommige mensen hier willen doen voorkomen.
Dat is een feit, maar het is ook een feit dat er nog volop kansen zijn.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 11:27 schreef Adelante het volgende:
[..]
Ach, bij de een is het glas gewoon half vol en bij de ander bijna leeggezopen.
Weet niet wat Spanje heeft de laatste tijd, volgens mij heeft de zege van het voetbalelftal ervoor gezorgd dat de sporters daar meer vertrouwen gekregen hebben aangezien het daarvoor altijd net-niet was: Wimbledon, Tour, OS en ga maar door.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 11:23 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Ja, maar wat betreft Spanje bedoel ik ook Wimbledon, de Tour enzovoorts.
quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 11:59 schreef Denewar het volgende:
Ik meld er eentje: Huizinga, wel de baanwlelrenner he!
inderdaad wou ik ook melden wat faalt iequote:Op vrijdag 15 augustus 2008 11:59 schreef Denewar het volgende:
Ik meld er eentje: Huizinga
hij had zeker bij eerste 8 moeten komenquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 12:05 schreef marcodej het volgende:
tegenvaller, maar het zou een verrassinkje zijn als hij een medaille zou pakken. Maar dit was wel heel slecht ja.
Nou voor het positieve tegengeluid graag!quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 12:15 schreef Achterhoekers_eerst het volgende:
Kan d'r ook een topic komen met meevallers?? (of zijn er te weinig)
ook ff een tegenvaller: Erica, 'k heb haar nog niet vaak in beeld gezien.
Ging ie een medaille winnen dan?quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 16:12 schreef komrad het volgende:
Rutger Smit valt ook zwaar tegen met kogelstoten
afstand valt vooral tegenquote:Op vrijdag 15 augustus 2008 16:20 schreef Dizzy-Miss-Lizzy het volgende:
[..]
Ging ie een medaille winnen dan?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |