ja die ja! juist juist!!quote:Op woensdag 13 augustus 2008 20:41 schreef Apfelsaft het volgende:
Dat is toch die zangeres van tokio hotel?
let we hope! dan kom ik hun ass kickenquote:Op woensdag 13 augustus 2008 20:50 schreef Salvad0R het volgende:
Geen zorgen, hun platenlabel zorgt er heus wel voor dat ze tot de laatste cent uitgemolken worden en straatarm & aan de crack/coke op straat belanden.
Die figuren vallen al om als je te hard tegen ze schreeuwt man.quote:Op woensdag 13 augustus 2008 20:51 schreef secoh het volgende:
[..]
let we hope! dan kom ik hun ass kicken
Bill Gay en Zac Dick.quote:
Ah. Bist du schon wieder reingelegt, Dussel?quote:Op woensdag 13 augustus 2008 20:41 schreef Apfelsaft het volgende:
Dat is toch die zangeres van tokio hotel?
Is het geen meisje dan?quote:Op woensdag 13 augustus 2008 21:09 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Ah. Bist du schon wieder reingelegt, Dussel?![]()
Jawel!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op woensdag 20 april 2011 23:38 schreef luckass het volgende:
bazen zijn alleen vindbaar voor de chicks.
Nee, het is geen meisje, maar neigt naar dat geslacht toe.quote:
quote:Op donderdag 14 augustus 2008 00:46 schreef yosander het volgende:
[..]
Jawel!Godver, ik zou der zo doenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Op dinsdag 1 februari 2011 17:41 schreef ß het volgende:
11% per 25 gram? Dus er zit totaal 74,8% zout in?
Die paalt Ashley Jizzdale toch? Of die andere die met d'r harige muts op internet stond?quote:
Prachtigquote:
Die tweede.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 10:54 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Die paalt Ashley Jizzdale toch? Of die andere die met d'r harige muts op internet stond?
Vanessa Hudgens heette ze jaquote:
Hoe heet ze nu dan?quote:Op donderdag 14 augustus 2008 11:05 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Vanessa Hudgens heette ze ja
[ afbeelding ]
Disney Sletquote:
Tisdale, maar de perfectie-douane zag dat het goed was en neemt geen verdere maatregelen.quote:Op donderdag 14 augustus 2008 10:54 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Die paalt Ashley Jizzdale toch? Of die andere die met d'r harige muts op internet stond?
Ik weet ook wel dat het Tisdale isquote:Op donderdag 14 augustus 2008 22:34 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Tisdale, maar de perfectie-douane zag dat het goed was en neemt geen verdere maatregelen.
Jij vergeet ook nooit iets!quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 00:04 schreef BobbyB het volgende:
[..]
Ik weet ook wel dat het Tisdale isJizz is... nou ja, je weet wel
Je snapt die naamgrapjes niet zo he, bij Hilary Duffy hapte je ook al
Dan ben ik benieuwd wat jouw geaardheid is...quote:Op donderdag 14 augustus 2008 23:57 schreef Marble het volgende:
Zac Efron is best heet hoor. Beetje jong nog voor mij persoonlijk, maar I can see the appeal. Hier in zijn trademarkpose:
[ afbeelding ]
"Can't touch this."
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |