Ja idd.quote:Op maandag 11 augustus 2008 13:22 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Inderdaad.
Makkelijk veroordelen ook vanaf de zijlijn.
Btw: was het niet Jordan die ooit zei: "I can accept failure, but cannot accept never having tried."
Mooi. Een sportman die weet wat winst en verlies inhoudt. En wat je er voor moet doen om iets te bereiken.quote:Op maandag 11 augustus 2008 13:29 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Ja idd.
Deze was ook leuk: I've missed more than 9000 shots in my career. I've lost almost 300 games. 26 times, I've been trusted to take the game winning shot and missed. I've failed over and over and over again in my life. And that is why I succeed.
Die Mammadli is echt een beest. Alles op ippon.quote:Op maandag 11 augustus 2008 13:29 schreef thewarrior82 het volgende:
de finale in de -73 is erg snel kaar, ippon voor de Azerbeidzjan Mammadli
Volgens de Belgische topscheidsrechter daar was het legitiem om de ippon te callen. Was dus in feite niets op aan te merken, hoe zuur het misschien ook was.quote:Op maandag 11 augustus 2008 13:32 schreef thewarrior82 het volgende:
Ja, die die volgens de belgen buiten de mat was ingezet
Yep, gooide eerder al een zuivere ippon maar werd op onbegrijpelijke wijze niet goedgekeurd en een halve minuut later doet ie het alsnog!quote:Op maandag 11 augustus 2008 13:31 schreef DeeBee het volgende:
Die gast uit Azerbeidzjan had toch ook al die onwijs mooie 'rugworp' in een eerdere ronde?
Willeboordse de 5e partij na 6.00 uur op mat 1. Rond 6.30 dus. Elmont de 13e partij na 6 uur op mat 2. Elmont is namelijk vrij in de eerste ronde (net als 3/4 van de judoka's in de klasse tot 81 kg).quote:Op maandag 11 augustus 2008 13:38 schreef Da_Sandman het volgende:
Hoe laat moet Willeboordse morgen?
moet wel lukken denk ik.quote:Op maandag 11 augustus 2008 13:44 schreef thewarrior82 het volgende:
3 Judoka's gehad, twee medailles en er komen nog wat kleppers aan die ook medailles kunnen winnen. Zal het recordaantal van vier judo medailles van vier jaar geleden verbeterd kunnen worden?
Zeker.quote:Op maandag 11 augustus 2008 13:54 schreef thewarrior82 het volgende:
Ook opvallend trouwens dat er nu zes gouden medailles zijn verdeeld aan zes verschillende nationaliteiten:
Korea, Japan, Azerbeidzjan, Roemenië, China en Italië. Toont ook wel aan hoe mondiaal deze sport toch is.
Ja klopt, volgens mij heeft elk werelddeel nu ook al een judomedaille gewonnenquote:Op maandag 11 augustus 2008 13:56 schreef DutchSL het volgende:
Dat schreef ik al ergens, je hebt in werkelijk elke uithoek van de wereld wel een medaille kandidaat zitten en vaak meerderen.
heb choi niet gezien, maar dit was zeker impressivequote:Op maandag 11 augustus 2008 14:10 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Net zoals Choi.
Wat een helden.
Choi al bijna evenzeer.quote:Op maandag 11 augustus 2008 14:11 schreef komrad het volgende:
[..]
heb choi niet gezien, maar dit was zeker impressive
Inderdaadquote:Op maandag 11 augustus 2008 14:08 schreef Dos37 het volgende:
Houkes doet het echt geweldig dat commentaar
Hoe gaafquote:
Dat is eigenlijk als slagen met cum laude. Of winnen in een wereldrecordtijd. Of een perfecte score halen bij het turnen.quote:
Dat is apart ja, ik heb ook nog nniet zoveel Amerikanen op de tatami zien staan.quote:Op maandag 11 augustus 2008 13:56 schreef Leatherface het volgende:
[..]
Zeker.
Wel opvallend. Nog nooit won Amerika judo-goud.
Dax Elmont verloor er van eentjequote:Op maandag 11 augustus 2008 14:39 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Dat is apart ja, ik heb ook nog nniet zoveel Amerikanen op de tatami zien staan.
GB en Aus hebben volgens mij ook nog nooit een gouden medaille in het judo gewonnen.quote:Op maandag 11 augustus 2008 14:39 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Dat is apart ja, ik heb ook nog nniet zoveel Amerikanen op de tatami zien staan.
quote:Op maandag 11 augustus 2008 17:55 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Prachtige zilveren medaille voor Deborah!
Dan is ze 38, dus waarschijnlijk niet.quote:Op maandag 11 augustus 2008 15:56 schreef JanJanJan het volgende:
knappe prestatie van Deborah:
2012: of is dit te makkelijk?
Mooi afscheid.quote:
Ik heb het nog een keer gezien op de samenvatting.quote:Op maandag 11 augustus 2008 14:09 schreef Jasza het volgende:
Wow die gast, binnen 13 seconden, hij gooit die gast vol op ze hoofd haha.
bedankt das wel handig om te weten. Maar ze hebben dus wel weer kans op medaillesquote:Op maandag 11 augustus 2008 21:29 schreef BVO het volgende:
Op basis van het schema heeft Willibroordse (ondanks GEEN bye in ronde 1) een relatief makkelijke loting richting de halve finale. Dan wacht mogelijk de topfavoriete, Francaise Decosse.
Elmont moet relatief makkelijk de SF kunnen halen lijkt me, daarin treft hij echter mogelijk een grote favoriet (Koreaan Kim, Portugees Neto, Fransman Rodriguez).
Als je oud wereldkampioen bent (Elmont), of de huidig Europees kampioene (Willebroordse) ben je altijd kandidaat voor een medaillequote:Op maandag 11 augustus 2008 21:31 schreef Palmboom313 het volgende:
[..]
bedankt das wel handig om te weten. Maar ze hebben dus wel weer kans op medailles
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |