Lees de andere berichten verderop die dat tegenspreken.quote:Op zondag 10 augustus 2008 13:23 schreef moussie het volgende:
[..]
Lees de OP anders nog eens, het is geen beslissing van de sporter zelf maar van zijn comité ..
quote:Op zondag 10 augustus 2008 13:23 schreef moussie het volgende:
[..]
Lees de OP anders nog eens, het is geen beslissing van de sporter zelf maar van zijn comité ..
Ik vermoed dat die sporter zelf niets liever wil dan zwemmen, daar werkt zo'n sporter namelijk jaren lang naar toe, hij heeft nog goud gehaald bij de Asian Indoors eind vorig jaar, dus slecht is die niet
quote:Iranian athletes have always rejected competing alongside Israelis as a sign of solidarity with the Palestinians and therefore faced disqualification on several occasions in international sport.
Inderdaad, 60 miljoen mensen nuken omdat er eentje niet wilde zwemmen!quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 22:50 schreef Bananenman het volgende:
Tijd voor Israel om Iran te nuken. Kutland [ afbeelding ]
word de wereld er slechter van als je iran, afghanistan en andere landen met een wrede ideologie zou nuken?quote:Op zondag 10 augustus 2008 13:54 schreef Xith het volgende:
[..]
Inderdaad, 60 miljoen mensen nuken omdat er eentje niet wilde zwemmen!
Hopelijk wordt Iran uitgesloten.quote:Op zondag 10 augustus 2008 12:36 schreef Dagonet het volgende:
Iran kan trouwens wel sancties verwachten van het IOC als blijkt dat de sporter zich om ideologische en niet om fysieke redenen heeft teruggetrokken.
Dit kan je niet serieus menen? Elk land waar je het niet mee eens bent iedereen afslachten, van baby tot bejaarde. Als je het wel meent ben je zo ziek in je hoofd dat je zelf een nekschot verdient.quote:Op zondag 10 augustus 2008 14:58 schreef rockdahouse het volgende:
[..]
word de wereld er slechter van als je iran, afghanistan en andere landen met een wrede ideologie zou nuken?
Als het een actie van een eenling is een heel land uitsluiten? Gaat een beetje ver denk je niet? De sporter benadeelt namelijk nu niemand. Wat is dan de sanctie als een sporter betrapt wordt op doping? Dat is namelijk een stukje erger.quote:
Oeh, dit zou ik bijna sigwaardig vinden.quote:Op zondag 10 augustus 2008 14:58 schreef rockdahouse het volgende:
[..]
word de wereld er slechter van als je iran, afghanistan en andere landen met een wrede ideologie zou nuken?
quote:Op zondag 10 augustus 2008 14:58 schreef rockdahouse het volgende:
[..]
word de wereld er slechter van als je iran, afghanistan en andere landen met een wrede ideologie zou nuken?
Dus het ISNA zei gisteren dat er niet geboycot zou worden, het officieele standpunt vermoed ik, en vandaag zeggen ze dat het comité het toch verboden heeft .. daar komt het op neer .. geen idee of dat van de zwemmer uitgaat of van dat comité toch ?quote:Op zondag 10 augustus 2008 13:27 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Lees de andere berichten verderop die dat tegenspreken.
mwah, er waren ook Nederlanders die de Spelen in Berlijn destijds zaten te boycotten .. zijn dat nu ook kutmongolen ?quote:Op zondag 10 augustus 2008 16:57 schreef Hathor het volgende:
Ach het feit alleen al dat die kutmongolen zelfs bij evenementen als de spelen hun geschillen niet even opzij kunnen zetten, zegt wel weer genoeg over hen. Iraniers...Israeli's.....allemaal een pot nat, en ze verdienen elkaar. Laat ze lekker in hun sop gaar koken daar in het altijd zonnige midden oosten.
Bron?quote:Op zondag 10 augustus 2008 19:07 schreef moussie het volgende:
[..]
mwah, er waren ook Nederlanders die de Spelen in Berlijn destijds zaten te boycotten .. zijn dat nu ook kutmongolen ?
http://nl.wikipedia.org/wiki/Olympische_Zomerspelen_1936quote:De turn- en de krachtsportbond boycotten de Spelen van Berlijn. Ook een aantal individuele sporters weigerde deel te nemen, zoals de atleten Tollien Schuurman en Wim Peters en bokser Ben Bril.
Wat een typische geitenwollensokken vergelijking weer zeg.quote:Op zondag 10 augustus 2008 19:07 schreef moussie het volgende:
[..]
mwah, er waren ook Nederlanders die de Spelen in Berlijn destijds zaten te boycotten .. zijn dat nu ook kutmongolen ?
te lang geleden .. ?quote:Op zondag 10 augustus 2008 20:56 schreef Hathor het volgende:
[..]
Wat een typische geitenwollensokken vergelijking weer zeg.
Domme vergelijking.quote:Op zondag 10 augustus 2008 20:53 schreef moussie het volgende:
[..]
http://nl.wikipedia.org/wiki/Olympische_Zomerspelen_1936
Als je wilt boycotten, prima, maar doe dat dan duidelijk en niet door je op het laatste moment ziek te melden, dat is geen boycot maar een zwaktebod.quote:Op zondag 10 augustus 2008 21:21 schreef moussie het volgende:
[..]
te lang geleden .. ?
hpw about 30 jaar geleden dan, dat een riant gedeelte van de Nederlandse bevolking vond dat wij het WK voetbal moesten boycotten .. bloed aan de paal, zegt je iets ?
Ja, en alweer sla je de plank mis: ook daar ging het om het gastland.quote:Op zondag 10 augustus 2008 21:21 schreef moussie het volgende:
[..]
te lang geleden .. ?
hpw about 30 jaar geleden dan, dat een riant gedeelte van de Nederlandse bevolking vond dat wij het WK voetbal moesten boycotten .. bloed aan de paal, zegt je iets ?
aah, dus op grote schaal mag wel maar individueel mag niet .. of is het : niet in een land willen uitkomen mag wel, niet tegen een land willen uitkomen mag niet ? Dus het ene politieke statement mag wel en het andere niet .. begrijp ik dat goed ?quote:
Welk NOC .. ? Het Nederlandse ?quote:Het NOC heeft naar mijn weten alleen in Hongarije1956 de Olympische Spelen geboycot.
Tjsa, ik heb ook zoiets van, kom dan helemaal niet .. mi slaat het nergens op ..quote:Dit is natuurlijk heel wat anders dan een stelselmatige weigering van atleten om naast Israëliërs te sporten.
Het is ook wat anders dan dat het Nationaal Olympisch Comité speciale richtlijnen opstelt voor atleten wat te doen als men een Israëliër per ongeluk aan kijkt.
altijd die persoonlijke aanvallen van jequote:Altijd die maffe vergelijkingen van je
Mijn opmerking was dom, maar deze mag er ook zijn. Alsof die ene zwemmer het probleem is. Dat hele achterlijke land deugt voor geen meterquote:Op zondag 10 augustus 2008 13:54 schreef Xith het volgende:
[..]
Inderdaad, 60 miljoen mensen nuken omdat er eentje niet wilde zwemmen!
nee, deze opmerking is dom. Iran is een geweldig land, ga er maar eens kijken... Alleen de regering welke het land in gijzeling houdt is het achterlijke eraan, het Perzische volk is erg warm en open.quote:Op zondag 10 augustus 2008 22:26 schreef Bananenman het volgende:
[..]
Dat hele achterlijke land deugt voor geen meter
Wat bedoel je in hemelsnaam met 'mag wel, mag niet'?quote:Op zondag 10 augustus 2008 22:17 schreef moussie het volgende:
[..]
aah, dus op grote schaal mag wel maar individueel mag niet .. of is het : niet in een land willen uitkomen mag wel, niet tegen een land willen uitkomen mag niet ? Dus het ene politieke statement mag wel en het andere niet .. begrijp ik dat goed ?
Het NOC*NSF, natuurlijk.quote:Welk NOC .. ? Het Nederlandse ?
en zoals je misschien al zag .. het is wel vaker gebeurd, dat een sport-evenement gebruikt werd om een politiek statement te maken/er politieke munt uit te slaan
Het is niet 'ineens' een punt en het IOC heeft het beleid (ook al uitgevoerd, overigens), dat wanneer zij kunnen bevestigen dat de reden van de weigering van deze zwemmer het simpele feit is dat iemand een Israëliër is uitsluiting volgt.quote:Tjsa, ik heb ook zoiets van, kom dan helemaal niet .. mi slaat het nergens op ..
Wel opvallend is dat ze het al heel wat jaartjes zo doen, en nu is het ineens een punt .. is dat omdat zij eerst zeiden dat het geen probleem was als de onderlinge afstand maar groot genoeg is ? Waarom was het vrijdag geen probleem, nog breed uitgemeten in de kranten ook, en is het 1 dag later ineens wel een probleem vraag ik mij dan af .. wat is er in de tussentijd gebeurt dat het zo een verandering teweeg heeft gebracht, ondanks het feit dat je weet dat er een golf van negatieve publiciteit gaat volgen die je je niet echt kan veroorloven nu ..
Daar vraag je gewoon omquote:altijd die persoonlijke aanvallen van je
Heb je ooit weleens met iemand afkomstig uit Iran gesproken? Ben je op de hoogte van de culturele diversiteit binnen Iran, van het land zijn geschiedenis? Nee. Je vertelt alleen maar stoere praatjes over hoe slecht Iran wel niet is. Grow up en zie eens dat je beeld van Iran uit niets dan oriëntalisme en Amerikaanse bangmakerij voortkomt.quote:Op zondag 10 augustus 2008 22:26 schreef Bananenman het volgende:
Mijn opmerking was dom, maar deze mag er ook zijn. Alsof die ene zwemmer het probleem is. Dat hele achterlijke land deugt voor geen meter
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |