Na de spelen van 1996 is de minimumleeftijd verhoogd. Tot die tijd gold een leeftijd van 15 jaar op de laatste dag van het jaar (31/12), dus ook 14-jarigen konden meedoen. Daarna is de leeftijd verhoogd tot 16+. Jongere meisjes zijn wel in het voordeel. Ze kunnen op balk en vloer meer salto's achter elkaar maken en ze kunnen gestrekt tussen de leggers van de brug.quote:Op maandag 11 augustus 2008 03:17 schreef popolon het volgende:
Ik vind het maar niks hoor , vind 16 eigenlijk al wat jong maar goed. Veel, ook van andere landen, zie er nog zo kinderlijk uit. Het lijkt met elke OS wel erger te worden.
Dat is nog niet gezegd hoor, voor de teamwedstrijd is de VS niet uit te vlakken.quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 10:32 schreef Relayer het volgende:
Morgen wint China ook wel bij de vrouwen...
Ik zal ervoor duimen. Ik ben niet echt een fan van de Amerikaansen (uitgezonderd Shayla Worley, maar die is er niet bij), maar als die Chinezen echt aan leeftijdsvervalsing hebben gedaan, verdienen ze het niet te winnen. (Wat dan wel weer jammer zou zijn voor Cheng Fei, die wel boven de 16 moet zijn aangezien ze er bij de vorige Spelen ook bij was)quote:Op dinsdag 12 augustus 2008 11:59 schreef wimderon het volgende:
[..]
Dat is nog niet gezegd hoor, voor de teamwedstrijd is de VS niet uit te vlakken.
Vond het wel zo;n huppekutje netquote:Op woensdag 13 augustus 2008 04:42 schreef Malahide het volgende:
Hans heeft er weer zin in. Heerlijk hoe hij weer de namen van die Braziliaanse en Australische meisjes uitspreekt.
Hans deed net of het door haar turnpakje kwamquote:Op woensdag 13 augustus 2008 04:43 schreef MissHobje het volgende:
[..]
Vond het wel zo;n huppekutje net
quote:Op woensdag 13 augustus 2008 04:44 schreef santax het volgende:
Heej die amerikaanse had wel borsten!
Ach ja, alle andere zenders zenden het wielrennen uit, dus de NOS is weer eens afwijkendquote:Op woensdag 13 augustus 2008 06:30 schreef Falco het volgende:
Is allang afgelopen dit onderdeel. Ik zal maar niet spoilen wie er wint
Ik vind die kids ook wel erg jong ; het zijn net de Kabouter Plopkampioenschappenquote:Op maandag 11 augustus 2008 03:17 schreef popolon het volgende:
Ik vind het maar niks hoor , vind 16 eigenlijk al wat jong maar goed. Veel, ook van andere landen, zie er nog zo kinderlijk uit. Het lijkt met elke OS wel erger te worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |