quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 14:34 schreef InTrePidIvity het volgende:
Is dit weer een herhaling van Zonderland?
jepquote:Op zaterdag 9 augustus 2008 14:34 schreef InTrePidIvity het volgende:
Is dit weer een herhaling van Zonderland?
Wijs je me er weer opquote:
Tenenkrommend inderdaad. Ook al dat stukje dat ze gister van hem lieten zien. Echt een schande ja!quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 14:29 schreef TheVulture het volgende:
Die turner die in plaats van Yuri van Gelder mocht meedoen is trouwens kansloos uitgeschakeld. Geen verrassing, wel een schande
Wat voor een stukje lieten ze gister zien?quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 14:36 schreef Loofus het volgende:
[..]
Tenenkrommend inderdaad. Ook al dat stukje dat ze gister van hem lieten zien. Echt een schande ja!
Dat die gast uit Jemen geblesseerd raakte en in de rolstoel met de ambulance werd afgevoerd. Als Yuri dat ziet...quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 14:38 schreef Falco het volgende:
[..]
Wat voor een stukje lieten ze gister zien?
Ik zet hem ook even aan, maar er mogen dus nog 4 langszij komen...?quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 15:10 schreef TheVulture het volgende:
Hambuechen met 16.200 als 1e nu... Epke naar plek 4....
quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 15:11 schreef Loofus het volgende:
[..]
Ik zet hem ook even aan, maar er mogen dus nog 4 langszij komen...?
Dinsdag 19 augustus dus pas. Wat een tijd zit daartussen.quote:Op zaterdag 9 augustus 2008 15:15 schreef franklop het volgende:
Epke zelf zei dat er nog wel wat foutjes zaten in zijn oefening, kan nog beter en was nog niet topfit.
En die nahup heeft hem natuurlijk ook iets van 3 tiende van een punt gekost. Een medaille moet echt mogelijk zijn, we zullen zien.
Finale is volgende week dinsdag
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |