ja dat klopt zeker, je bent snel vooruit gegaan! toi toi toi met je volgende filmpje! let gewoon op je zwakke punten en verbeter het en op een dag word je net zo goed als AVGNquote:Op vrijdag 8 augustus 2008 16:56 schreef emarwii het volgende:
Op sommige punten zijn mijn reviews nog niet zo heel goed idd, maar dat komt nog. Als je mijn 1ste en mijn laatste review bekijkt, kun je zien dat ik toch echt vooruitgang boek.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.:')
quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 17:00 schreef Nosh het volgende:
omdat ze een kapper maar 'dure gekkigheid' vonden?
quote:Ik werd door vele mensen afgekraakt en belachelijk gemaakt, maar dat hield me niet tegen om door te gaan! Nu, meer dan een half jaar later, is de show al veel beter en heb ik meer fans. Hoewel er nog steets mensen zijn die mijn show 'haten', ga ik gewoon lekker door.
emarwii, waar heb je dat shirt gekocht?quote:
"Sommige van jullie zullen mij vast wel kennen."quote:
quote:
"Maar mensen, g-geloof me. Het w-w-w-was het wachten waaaaard."quote:
Vooral doorgaan, niks aantrekken van de mensen die negatief over je zijn. Iedereen heeft talent. Doe het voor de mensen die het wel leuk vinden.quote:Op vrijdag 8 augustus 2008 17:20 schreef emarwii het volgende:
Als jullie tips hebben mogen jullie die ook posten. Verwacht mijn volgende review over 2 weken.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |