Prutser.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 10:07 schreef 1-of-6Billion het volgende:
Dus, flink stampen op die rem.
Heur eens, TS heeft een prima, burgelijke gezinsauto die de 140 bij juiste omstandigheden best haaltquote:Op donderdag 7 augustus 2008 10:08 schreef Kloppend.Mannenvlees het volgende:
HOAX, de brommer van de TS haalt de 40 nog niet eens
Maar dat soort acties worden uitgelokt. De oorzaak van files ligt dus ergens anders: de struikroversquote:Op donderdag 7 augustus 2008 10:10 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Prutser..
Door dat soort acties ontstaan files.
Meh, Ik was natuurlijk te laat omdat ik eerst in mijn spiegeltje keekquote:Op donderdag 7 augustus 2008 10:10 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Prutser..
Door dat soort acties ontstaan files.
Uitgelokt.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 10:12 schreef Oldbie het volgende:
Maar dat soort acties worden uitgelokt. De oorzaak van files ligt dus ergens anders: de struikrovers
Dat kan maar dan ben je dief van eigen portemonnee. Dán ben je een prutserquote:Op donderdag 7 augustus 2008 10:15 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
Je kunt ook als een echte man de gevolgen van je acties dragen en gewoon die bon betalen.
Ho! Ik ben een man en ga die bon met een bulderende lach betalen. Eigen schuld, dikke bult.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 10:15 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Uitgelokt..
Wat ben je voor een prutser als je je door dat soort dingen laat opnaaien.
Je kunt ook als een echte man de gevolgen van je acties dragen en gewoon die bon betalen.
En 140 rijden i.p.v. 120 kost geen extra benzine wou je zeggen.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 10:16 schreef Oldbie het volgende:
Dat kan maar dan ben je dief van eigen portemonnee. Dán ben je een prutser
Gewoon NIET betalen, zeg je?quote:Op donderdag 7 augustus 2008 10:16 schreef Oldbie het volgende:
[..]
Dat kan maar dan ben je dief van eigen portemonnee. Dán ben je een prutser
Goed bezig.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 10:17 schreef 1-of-6Billion het volgende:
Ho! Ik ben een man en ga die bon met een bulderende lach betalen. Eigen schuld, dikke bult.
Krijg jij gauw een vet hart en tyft op uit mijn topicquote:Op donderdag 7 augustus 2008 10:18 schreef jordeeeh het volgende:
"Kids"![]()
Krul je auto (zonder je kinderen erin svp) volgende keer om een boom ofzo
Vanwege de huidige brandstofprijzen, rijd ik tegenwoordig eigenlijk altijd netjes 120-ish.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 10:18 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
En 140 rijden i.p.v. 120 kost geen extra benzine wou je zeggen.
Sowieso:
Mensen die zich haasten omdat ze hun kinderen van de opvang moeten halen:
[ afbeelding ].
Dat geld geef ik dan bewust uit. Omdat ik het wil.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 10:18 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
En 140 rijden i.p.v. 120 kost geen extra benzine wou je zeggen.
Haha, bakken met geldquote:Op donderdag 7 augustus 2008 10:19 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Goed bezig.
Geef je ook nog eens iets terug aan de staat na al die bakken geld die je gratis van ons allemaal krijgt voor je kinderen.
Nu ken ik een aantal kinderdagverblijfmedewerksters persoonlijk (ik weet, het is deerniswekkend), maar ik kan me daar eerlijk gezegd wel iets bij voorstellen.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 10:21 schreef 1-of-6Billion het volgende:
Vanwege de huidige brandstofprijzen, rijd ik tegenwoordig eigenlijk altijd netjes 120-ish.![]()
Maar die toko gaat ok 18u dicht en dat chagerijnige gedoe als je er om 18.01 aankomt, daar had ik effe geen zin an.
Om nog maar even door te moraalridderen: Als je te hard rijdt, kies je ook voor het risico een bon te krijgen.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 10:22 schreef Oldbie het volgende:
Dat geld geef ik dan bewust uit. Omdat ik het wil.
140 rijden en een bon krijgen kost dubbel. Dat wil ik niet. Zeker geen geld naar de staat brengen. Zij krijgen al genoeg van mij.
Dan maar een file veroorzaken
Haha de Spaklerweg zeker, staan die kutdingen echt vaak.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 10:17 schreef rival het volgende:
hey die had ik vanmorgen.. tussen amstel en arena... je mag daar maar 50, ik deed iets van 80... ineens een flits vanuit de bosjes, stond er een aanhangwagen
Denk je dat het veel uitmaakt of ik met 120 of met 140 me te pletter rijdt?quote:Op donderdag 7 augustus 2008 10:24 schreef On het volgende:
Lekker verantwoordelijke vader ben je, straks rij je je te pletter en dan is het van 'papa kan jullie voorlopig niet op komen halen'.
Dat is idd een risico. Maar als ik een bon kan voorkomen door te remmen, dan doe ik dat meteen. Ben ik te laat dan vloek ik even en rij rustig verder met 140.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 10:25 schreef JohnnyKnoxville het volgende:
[..]
Om nog maar even door te moraalridderen: Als je te hard rijdt, kies je ook voor het risico een bon te krijgen.
Met 140 ligt de kans wel wat hoger.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 10:27 schreef 1-of-6Billion het volgende:
[..]
Denk je dat het veel uitmaakt of ik met 120 of met 140 me te pletter rijdt?
Daarmee vervalt je recht op discussie met betrekking tot auto's en snelheidsovertredingen daarmeequote:
Als iemand zijn famillie doodschiet mag ik er dan niet over oordelen omdat ik geen pistool heb?quote:Op donderdag 7 augustus 2008 10:39 schreef 1-of-6Billion het volgende:
[..]
Daarmee vervalt je recht op discussie met betrekking tot auto's en snelheidsovertredingen daarmee
Goed bezigquote:Op donderdag 7 augustus 2008 10:41 schreef 1-of-6Billion het volgende:
[..]
Ik had nog wel tijd om even lekker te moonen [ afbeelding ]
meestal rij ik daar niet op deze tijd.... had er geen rekening mee gehouden was niet helemaal wakkerquote:Op donderdag 7 augustus 2008 10:26 schreef Livedeejay het volgende:
[..]
Haha de Spaklerweg zeker, staan die kutdingen echt vaak.
je snapt het welquote:Op donderdag 7 augustus 2008 10:45 schreef On het volgende:
[..]
Als iemand zijn famillie doodschiet mag ik er dan niet over oordelen omdat ik geen pistool heb?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |