Er waren 10 van zulks met een automaat aan het klungelen.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 08:43 schreef ruud.nl het volgende:
Was er maar één automaat dan?
Eindbazen bedoel ik.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 08:53 schreef pisnicht het volgende:
Dikke mensen bedoel je?
Als je maar bovenop mag zitten.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 08:53 schreef jitzzzze het volgende:
je had haar ook kunnen helpen, misschien kreeg je wel een bedankje
quote:
Is er vandaag ergens een weightwatchersbijeenkomst?quote:Op donderdag 7 augustus 2008 08:53 schreef r2dGeert het volgende:
[..]
Er waren 10 van zulks met een automaat aan het klungelen.
Je bedoelt TS, neem ik aan?quote:Op donderdag 7 augustus 2008 08:46 schreef vipergts het volgende:
Dat zulke mensen uberhaupt buiten mogen komen.
Volgens mij moest dat ook nog, bij de oude automaten.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 09:16 schreef KingOfPop het volgende:
Herkenbaar, ook een keer zo'n vrouw die kocht vijf kaartjes en dan ook vijf keer pinnen.. Er zijn ook mensen die wel wat te doen hebben.
Ik druk standaard de K als ik de L wil hebben... Idioten die dat scherm ontworpen hebben: het aandrukvlak zit op een flinke afstand van het vlak waar het beeld op staat. En omdat ik geen 1.40m ben, waar ze dat ding blijkbaar op ontworpen hebben, en er dus van bovenaf tegenaan kijk, zie ik een L maar druk ik een K ...quote:Op donderdag 7 augustus 2008 09:14 schreef ach het volgende:
Dit alles kwam overigens door een traag reagerend scherm en niet door mijn lepra vingers.
Om na twee minuten rijden gezellig aan te schuiven in de file.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 09:31 schreef Roux het volgende:
Na al die jaren ook dit soort frustraties mee te hebben mogen maken in het OV stap ik nu lekker in m'n leasebak
Eindbaas alert!quote:Op donderdag 7 augustus 2008 09:12 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Je bedoelt TS, neem ik aan?
Om vervolgens in KLB je te beklagen over je file-genoten.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 09:35 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Om na twee minuten rijden gezellig aan te schuiven in de file.
Haha. Viking is ook zoeen vatsig wijf die er een half uur over doet om 1 kaartje uit de automaat te halen omdat haar vingers te dik ende te worsterig zijn zodat ze per ongeluk op 3 knoppen tegelijk drukt. Mwhoahahahaha.quote:Op donderdag 7 augustus 2008 09:16 schreef Heathen. het volgende:
haha viking is stom.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |