Strakke scene, van begin to eind. Gelukkig ben je niet tegen die boom geknald zeg.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 23:42 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Kwam van een vaag schuurfeest en reed veel te hard terug, diep in de nacht. Opeens stak dat beest de weg over en ik had geluk dat ik niet tegen een boom knalde, want de klap was huge. Ik zag hem niet zo snel liggen dus maar doorgereden richting huis. Daar aangekomen zag ik dat de hele voorkant van de auto in puin lag. Toch maar weer terug gereden dat varken opzoeken. Met veel pijn en moeite (teringzwaar) in de kofferbak en weer richting huis.
De volgende dag natuurlijk de hele kofferbak onder het bloed (mijn kleren ook) en op zoek gegaan naar de eigenaar/boer. De derde mistte inderdaad een big en die heeft de schade betaald.
quote:
quote:Op woensdag 6 augustus 2008 23:52 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
[..]
bij mij is ie weer blijven steken maar misschien valt ie nog later ..........
Maar toch bedankt.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 23:46 schreef remlof het volgende:
[..]
Maar doodgereden eendjes zijn veel zieliger dan doodgereden eentjes
Die laatsten worden dan gewoon nulletjes
Laten we zeggen dat zo'n eendje écht lekker onder de rand komtquote:Op woensdag 6 augustus 2008 23:52 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
[..]
bij mij is ie weer blijven steken maar misschien valt ie nog later ..........
Mwah, heb al een redelijk waarheidsgetrouwe mental image nu, denk ik.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 23:49 schreef tipsch het volgende:
[..]
Gert, in eerste instantie niet, maar dat is uiteindelijk wel goedgekomen. Rest van het verhaal horen?![]()
Mwa, is gekkigheid hoor. Ik zit aan de Fanta light.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 23:55 schreef Gert het volgende:
[..]
Mwah, heb al een redelijk waarheidsgetrouwe mental image nu, denk ik.
Dag Skattie.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 23:52 schreef Gert het volgende:
[..]
Ah, nóg zo'n rás-reller eerste klas. Altijd op zoek naar zwakke plekken om op in te trappen.![]()
Ha Buuf
Ik woon weer naast je, in plaats van mijlenver boven je.
Beter buurvrouw van jou dan buurvrouw van Lekker Simpelquote:Op woensdag 6 augustus 2008 23:52 schreef Gert het volgende:
[..]
Ah, nóg zo'n rás-reller eerste klas. Altijd op zoek naar zwakke plekken om op in te trappen.![]()
Ha Buuf
Ik woon weer naast je, in plaats van mijlenver boven je.
Is gewoon niet waar. Ik zit aan de River® Orange Light.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 23:56 schreef tipsch het volgende:
[..]
Mwa, is gekkigheid hoor. Ik zit aan de Fanta light.
Nee ga vooral door!quote:Op woensdag 6 augustus 2008 23:57 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
[..]
Beter buurvrouw van jou dan buurvrouw van Lekker Simpel![]()
die komt óf op de koffie óf voor een borrel
![]()
hep ie zelf verteld live op de Radio .........
vraag maar......... echt waar ........
![]()
zal ik maar effe een douche gaan nemen ofzo ...... misschien fris ik daarvan op ben zo melig als de neten,
komt niks zinnigs uit vanavond.....
Hoi Ruud!quote:Op woensdag 6 augustus 2008 23:57 schreef ruudpuntenel het volgende:
Ben er nog niet klaar mee, wat voor mod hebben we nu hier? Enerzijds maakt het me niet uit anderzijds wil ik hier niet belazerd worden.Rel? Dat hangt er van af
quote:Op woensdag 6 augustus 2008 23:57 schreef ruudpuntenel het volgende:
Ben er nog niet klaar mee, wat voor mod hebben we nu hier? Enerzijds maakt het me niet uit anderzijds wil ik hier niet belazerd worden.Rel? Dat hangt er van af
Je moet het ook niet hardop zeggen he!quote:Op donderdag 7 augustus 2008 00:00 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
[..]
![]()
Bolletje .........![]()
weet je wel hoe raar dit klinkt ..........
Toch beter dan dit onder de auto:quote:Op donderdag 7 augustus 2008 00:02 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
eendjes dood.......... topic dood.........
Nee johquote:Op donderdag 7 augustus 2008 00:02 schreef fanvanheteersteuur het volgende:
eendjes dood.......... topic dood.........
Goed je te zienquote:Op woensdag 6 augustus 2008 23:56 schreef debuurvrouw het volgende:
[..]
Dag Skattie.Jeweettog. Een rel is geen rel als ik er niet bij was.
![]()
Fijn je weer onder de levenden te hebben
Waraom hangt er dan een vrouwtjes-plaatje aan de naam static?quote:Op woensdag 6 augustus 2008 23:58 schreef noekje het volgende:
[..]
Hoi Ruud!![]()
Er is hier een Static, da's een man en dan is er nog Cinnamongirl, dat is wel een vrouw.
En nu rellen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |