Michigan! Iedereen gebruikt trouwens zn hand om aan te geven waar in Michigan ik nou precies zit.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 02:12 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ik heb gelest met zestienjarigen en dat is inderdaad wel een raar ideeIk voelde me best een ouwe lul.
Ik heb trouwens even gemist in welke staat je zit...
Gelest? Had je in NL geen rijbewijs dan? Ik ben sinds 2 weken ook de trotse eigenaar van een Mass licensequote:Op woensdag 27 augustus 2008 02:12 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ik heb gelest met zestienjarigen en dat is inderdaad wel een raar ideeIk voelde me best een ouwe lul.
Ik heb trouwens even gemist in welke staat je zit...
De mittquote:Op woensdag 27 augustus 2008 02:24 schreef carmiie het volgende:
[..]
Michigan! Iedereen gebruikt trouwens zn hand om aan te geven waar in Michigan ik nou precies zit.Dan steken ze hun hand op zo van : Well if this is Michigan... Alleen ik zie michigan er niet echt in.
Aaah, op die manier. Ja dat ziet er wel een beetje uit als Michigan.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 02:35 schreef wonderer het volgende:
[..]
De mittJa. Volgens mij heb je daar wel lekkere winters
[ afbeelding ]
Shivo, nope. Ik ging geen rijbewijs van 2000 euro in Nederland terwijl ik wist dat ik naar de VS zou gaan
0 F is -15C of zo. Popo kan je meer vertellen over Michigan, ik zit in New Hampshire en wij hadden deze winter het record van tweeenhalve meter sneeuw (alles bij elkaar dan, er smolt wel eens wat).quote:Op woensdag 27 augustus 2008 02:41 schreef carmiie het volgende:
[..]
Aaah, op die manier. Ja dat ziet er wel een beetje uit als Michigan.
Koude winters !Volgens mij ga ik meer sneeuw zien dan dat ik in al die jaren in Nederland bij elkaar heb gezien. Hoeveel graden Celsius koud wordt het daar? Ze zeggen dat ze wel eens in de min Fahrenheit komen, maar ik weet niet precies hoeveel dat is.
Dat is 1 van die dingen waar ik erg aan moet wennen, die maten.
Yup, deze blog, voor als je het wil lezenquote:Op woensdag 27 augustus 2008 02:50 schreef wonderer het volgende:
[..]
0 F is -15C of zo. Popo kan je meer vertellen over Michigan, ik zit in New Hampshire en wij hadden deze winter het record van tweeenhalve meter sneeuw (alles bij elkaar dan, er smolt wel eens wat).
Het wordt vast een keitof jaar voor je. Hou je een blog bij voor je ouders en vrienden enzo?
Ik ga even kijkenquote:Op woensdag 27 augustus 2008 02:54 schreef carmiie het volgende:
[..]
Yup, deze blog, voor als je het wil lezenAlleen mijn nieuwste verhaal is ietsjes langer geworden dan de bedoeling was.
![]()
Tweeenhalve meter?! Dat is echt heel veel, word je dan niet ingebouwd en kan je je huis niet meer uit enzo? Maar wel ideaal om te skieen, want dat heb ik nog nooit gedaan.
Ok! Ik hoop dat het bevalt, ik ben altijd bang dat ik een slechte schrijfstijl heb ofzo. Ik probeer zoveel mogelijk dingen niet te doen waar ik me zelf echt dood aan erger. Zoals: Oh en dat is me huis, me auto, me weblog etc... Gewoon mijn huis of m'n huis.quote:Op woensdag 27 augustus 2008 02:58 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ik ga even kijken
Nee, niet echt ingesneeuwd... ik heb wel foto's op mijn blog staan of in mijn fotoboek (link in sig), maar ik was het na een poosje best zat. Sneeuwschuiven is hard werk
HIer ook een record jaar:quote:Op woensdag 27 augustus 2008 02:50 schreef wonderer het volgende:
[..]
0 F is -15C of zo. Popo kan je meer vertellen over Michigan, ik zit in New Hampshire en wij hadden deze winter het record van tweeenhalve meter sneeuw (alles bij elkaar dan, er smolt wel eens wat).
Je bent wat breedsprakig, maar al die details zijn voor het thuisfront natuurlijk wel handig, die kunnen zich er allemaal niet zoveel bij voorstellenquote:Op woensdag 27 augustus 2008 03:08 schreef carmiie het volgende:
[..]
Ok! Ik hoop dat het bevalt, ik ben altijd bang dat ik een slechte schrijfstijl heb ofzo. Ik probeer zoveel mogelijk dingen niet te doen waar ik me zelf echt dood aan erger. Zoals: Oh en dat is me huis, me auto, me weblog etc... Gewoon mijn huis of m'n huis.Nou ja, ik hoop dat het goed is.
Ik ga ook even kijken, ben benieuwd!Ik ga ook een keer sneeuwschuiven, gewoon voor de ervaring, ik wil zoveel mogelijk meemaken en zoveel mogelijk doen!
quote:Op woensdag 27 augustus 2008 02:04 schreef carmiie het volgende:
Do you still have concentration camps? What do you call it? England or Europe?
Op Xbox Live sprak ik ooit een Amerikaan, die vroeg of we hier ook twaalf maanden hadden...quote:Op woensdag 27 augustus 2008 02:04 schreef carmiie het volgende:
Zo krijg ik vragen als: Do you go dogs over there? of: Do you still have concentration camps? What do you call it? England or Europe? Dat soort vragen. Maar ja, als ik dan TV kijk, en het gaat bijna nergens over Europa, dan kan ik het ook wel snappen![]()
moet je een woning bewonen als je hem koopt?quote:Op maandag 1 september 2008 01:44 schreef popolon het volgende:
Niet te zeggen omdat: In bijv. omgeving Boston, LA, NYC is het niet te betalen.
Maar ik hou niet van grote steden en voor een wijk waar ik woon in West Michigan heb je voor $150.000 al een heel aardig en compleet huis met erg veel grond (ik heb zo'n 50 bij 50 meter grond, kan er een metetje of wat naast zitten) . Maar zoals ik al zei, het hangt echt van de plek af.
dus vastgoed gaat niet door, nu goedkoop inkopen en later als de markt is aangetrokken duur verkopen?quote:Op maandag 1 september 2008 01:51 schreef popolon het volgende:Een volhouder.
Ik weet 't dus niet, er zijn vast sites waar 't te vinden is. Je hoeft geen bewoner te zijn maar wel eigenaar, en volgens mij ook 'resident'. Maar zeker weten doe ik het niet.
Aan mij heb je dus weinig.
quote:Op maandag 1 september 2008 17:18 schreef Lyrebird het volgende:
www.craigslist.com is een goede DE site om aan van alles en nog wat te komen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |