Kutland, maar de mensen zijn wel vriendelijk.quote:Op zondag 3 augustus 2008 17:36 schreef JanusAnus het volgende:
Frankrijk is wel een aardig land, Duitsland is pas erg. Die mensen zijn echt lelijk en verschrikkelijk onbeschoft. En ja, ik weet het uit ervaring.
Ja, lesje geleerd. Ik kwam vroeger wel eens in de dordogne en toen leek het altijd alsof er wel veel te doen was.. Maar verder dan wat grotten enzo kom je daar dus niet, zo blijkt.quote:Op zondag 3 augustus 2008 16:31 schreef Bramg het volgende:
Dude jij klinkt meer als een gast die zich vele male beter vermaakt aan de Costa del Snol dan in de dordogne, waar was je met je gedachten toen je dit in hemelsnaam boekte?
Mja, halverwege de vakantie hadden we de main target een beetje veranderd, gewoon een chillvakantie zegmaar. En daar blijkt dat gebied wel prima geschikt voor te zijn, beetje zwemmen, lekker eten, zuipen, dronken rondbanjeren, etc.quote:Op zondag 3 augustus 2008 15:53 schreef Mutsaers__78 het volgende:
Ga je op vakantie naar Frankrijk, ga je terassen bezoeken, uitgaan en dronken worden. Meer niet.
Iets wat je elk weekend ook thuis doet.
Zonde van mijn geld zou ik dat noemen.
Nee het zijn de Nederlanders die lomp lopen doen in Frankrijk maar vervolgens wel denken dat de Fransen dan voor ze gaan rennen.quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 23:48 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Bullshit.
Fransen zijn gewoon kut. Klaar.
In welk deel van Frankrijk ben jij geweestquote:Op zondag 3 augustus 2008 22:16 schreef JanJanJan het volgende:
[..]
Nee het zijn de Nederlanders die lomp lopen doen in Frankrijk maar vervolgens wel denken dat de Fransen dan voor ze gaan rennen.
Nederlanders zijn Russen-avant-la-lettre.....
Elzas, Loire (Chinon tot Pouilly sur Loire), Bourgogne, Cote d'Azur, Dordogne, Ardeche en een keer of 20 Parijs, hoezo?quote:Op zondag 3 augustus 2008 22:26 schreef Gallow het volgende:
[..]
In welk deel van Frankrijk ben jij geweest
quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 22:13 schreef Isdatzo het volgende:
Frankrijk is een mooi land met kut-inwoners.
Nee dat is niet waar maar het neukbare deel van de Duitse natie zit nu aan de Costa de Snol.quote:Op zondag 3 augustus 2008 17:36 schreef JanusAnus het volgende:
Frankrijk is wel een aardig land, Duitsland is pas erg. Die mensen zijn echt lelijk en verschrikkelijk onbeschoft. En ja, ik weet het uit ervaring.
Deuks cola en uun pain du stok sielvoeplè.quote:Op zondag 3 augustus 2008 22:16 schreef JanJanJan het volgende:
Nee het zijn de Nederlanders die lomp lopen doen in Frankrijk maar vervolgens wel denken dat de Fransen dan voor ze gaan rennen.
Nederlanders zijn Russen-avant-la-lettre.....
Deus bjèrquote:Op maandag 4 augustus 2008 09:24 schreef JDude het volgende:
[..]
Deuks cola en uun pain du stok sielvoeplè.
quote:Op maandag 4 augustus 2008 19:23 schreef afcajos het volgende:
TS volgend jaar maar weer naar terschelling waar je 16 jarige breezers kan neuken dan?
En toen werd je wakker?quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 21:59 schreef Hagelkaas het volgende:
Oja², een uur voor vertek bleek dat het geilste wijf van de camping (Maar dan ook echt mooi, lief leuk en aardig, wel frans) haard vriend voor ons had gedumpt. Ja trut, daar kom je net iets te laat mee hé.. Sandwich gemist
Je hoeft het niet te gelovenquote:
Nee, dat gaat weer net iets te ver de andere kant opquote:Op maandag 4 augustus 2008 19:23 schreef afcajos het volgende:
TS volgend jaar maar weer naar terschelling waar je 16 jarige breezers kan neuken dan?
Ik bedoelde meer tenten qua clubs etc. héquote:Op maandag 4 augustus 2008 19:34 schreef piekartz87 het volgende:
een tent
is sowieso kut,
en waarom bestel je in vredesnaam een fles wotka van 77 euro, als je de hele avond gratis had kunnen drinken?
Leugens, want Alizee.quote:Op zaterdag 2 augustus 2008 22:13 schreef Isdatzo het volgende:
Frankrijk is een mooi land met kut-inwoners.
oooh zoquote:Op maandag 4 augustus 2008 21:06 schreef Hagelkaas het volgende:
[..]
Ik bedoelde meer tenten qua clubs etc. hé
Maar idd, een tent is ook niet het fijnste om in te leven
Die fles wodka was meer een soort impulsaankoop, laatste avond, beste ervan maken, zuipen! En juist omdát we die fles kochten mochten we de rest van de avond gratis zuipen
TS was dan ook eigenlijk met zijn ouders mee op vakantie. Gelukkig mocht 'ie een vriendje meenemen, anders was hij zo alleen.quote:Op zondag 3 augustus 2008 14:59 schreef Wooldoor het volgende:
Ik zie het ook echt al voor me willen stappen in de Dordogne![]()
Vroeger toen ik 13 was moest ik ook mee met mijn ouders daarnaartoe. Meer dan fietsen en grotten bekijken kan daar niet. Wat een kanker land is Frankrijk en de mensen zijn nog erger.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |