Kan...?quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 20:38 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Kan wel weer erg fout worden
Nog 20 minuten.... Dan moet ze weg...quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 20:36 schreef on_air het volgende:
Ben het nu al zat.
Zonde, al dat verspilde water in het toilet...quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 20:37 schreef morpheus_at_work het volgende:
[..]
Ga denk ik is een nachtje doortrekken.
Dude...quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 20:40 schreef Litton-Lane het volgende:
[..]
Zonde, al dat verspilde water in het toilet...
En voor Plork en de Aannemers dan?quote:
DINGEN moet je ze noemen.quote:
Waar waren ze gisteren dan?quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 20:41 schreef Marc63 het volgende:
Damn wat baal ik dat ik ze gisteren gemist heb. Was nog net op tijd om Hé-Hó-Boemshakalakalakah mee te pakken
* Litton-Lane eens is. Maar dat kwartier hou ik nog wel vol. Bier halen tijdens trekje gesprekje....quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 20:40 schreef Cee het volgende:
Pff, heb het weer gehad met Ekstra Weekend, d'r is een reden waarom ik Giel! en z'n Freaknacht uitzendingen vermijd.Mannen-onder-elkaar radio met Opblaaspop als onderwerp. Volgende keer beter.
Ligt er een beetje aan of ik het lang kan volhouden maar blijf denk ik wel iets langer luisteren dan ik normaal gesproken zou doen. En normaal gesproken is na MYA de radio uit.quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 20:37 schreef morpheus_at_work het volgende:
Ga denk ik is een nachtje doortrekken.
quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 20:41 schreef Marc63 het volgende:
[..]
En voor Plork en de Aannemers dan?
Damn wat baal ik dat ik ze gisteren gemist heb. Was nog net op tijd om Hé-Hó-Boemshakalakalakah mee te pakken
In het altijd dampende en stampende Aalten. Daar wonen mn ouders en ik zit daar nu een beetje vakantie te houden.quote:
Ah, ik dacht op de radioquote:Op vrijdag 1 augustus 2008 20:43 schreef Marc63 het volgende:
[..]
In het altijd dampende en stampende Aalten. Daar wonen mn ouders en ik zit daar nu een beetje vakantie te houden.
Óf hij noteert em, óf hij zal kijken wat ie voor ons kan doen.quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 20:43 schreef Sersjee het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
O ja, Marc, we moeten Veenstra plat spammen dat ie Distant Sun gaat draaien!
Ik slaap liever. Niet dat ze niet kêk zijn, maar ik blijf voor de combinatie zeker niet wakker.quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 20:41 schreef Marc63 het volgende:
[..]
En voor Plork en de Aannemers dan?
Damn wat baal ik dat ik ze gisteren gemist heb. Was nog net op tijd om Hé-Hó-Boemshakalakalakah mee te pakken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |