Hahaquote:Op vrijdag 12 juni 2009 19:37 schreef Goodbye het volgende:
[..]
Jaja, ik vond hem ook zo tof. Dus ik tegen mijn vriendje "Kijkkkkkkk, het wordt gaaaaaf! Oohh... Voldemort is eng he?". Toen kijk ie me een beetje raar aan
![]()
Nog een maandje!
quote:Op vrijdag 12 juni 2009 21:55 schreef Coraline. het volgende:
[..]
Haha
Ik had een HP poster in huis opgehangen, maar toen ik 's nachts echt niet meer langs die poster durfde als ik naar de wc moest heb ik 'm maar weggegooid
quote:Op vrijdag 17 april 2009 14:38 schreef Vicky het volgende:
en stom dat het gevecht en de begrafenis van Dumbledore niet in de film zitten..
quote:Op vrijdag 12 juni 2009 18:38 schreef sinaasappelsapje het volgende:
Weet iemand misschien iets over de Half-Blood Prince tour? Die komt geloof ik over anderhalve week in Haarlem. Vreemd dat ik er niks officiëels over kan vinden op internet.
Verder kan ik nergens vinden hoe je in die bus zou kunnen komen, of je er kaarten voor nodig hebt en hoeveel die dan zouden kosten, wáár precies hij in Haarlem komt, etc.quote:Ter ere van de release van de zesde Harry Potter-film, zal de 'Harry Potter and the Half-Blood Prince'- tour eind juni 2009 de Nederlandse stad Haarlem aandoen. Tijdens de tour worden originele kostuums en rekwisieten uit de nieuwe bioscoopfilm Harry Potter and the Half-Blood Prince tentoongesteld.
Daarnaast heeft het bezoek van de tour nog een belangrijke reden, tijdens de tour wordt een unieke prijs weggegeven: een VIP-bezoek aan de filmset in Engeland en de kans om in een van de laatste Harry Potter-films te verschijnen.
De tour zal in juni en juli 2009 verschillende Europese steden bezoeken. Ook Haarlem wordt eind juni vereerd met een bezoek. Harry Potter and the Half-Blood Prince draait vanaf 15 juli in de Nederlandse bioscopen.
De films zijn ook gebaseerd op de boeken. Het zijn geen letterlijke verfilmingen, grotendeels ook omdat dat gewoon niet allemaal past in 1,5 uurtje tijd.quote:Op zaterdag 13 juni 2009 09:54 schreef DrDurden het volgende:
Het is eigenlijk best knap. De boeken zijn niet eens zo heel bijzonder geschreven, en toch weten de films er niet bovenuit te komen. Al vanaf deel 1 komt het te gehaast over en missen er dingen. Sindsdien is dat alleen maar erger geworden.
Omdat je je liever blauw betaalt aan een vliegticket + overnachting etc, dan gewoon ff een weekje wachten?quote:Op maandag 15 juni 2009 13:30 schreef Butterfly91 het volgende:
Ik wil hem zien
8 juli gaat hij in de VS in première, misschien ga ik hem daar wel zien
Dan ben ik daar op vakantiequote:Op maandag 15 juni 2009 13:48 schreef Suusje-V het volgende:
[..]
Omdat je je liever blauw betaalt aan een vliegticket + overnachting etc, dan gewoon ff een weekje wachten?
De films zijn veelal tweeënhalf uur. Maar dan nog zijn ze fout bezig, omdat ze alleen maar dingen schrappen. Je krijgt zo alleen een samenvatting van het boek in plaats van een duidelijke film en zo werkt het niet. Je moet de sfeer zien te pakken en er dan voor zorgen dat het verhaal binnen de tijd duidelijk verteld kan worden. En dat lukt dus duidelijk niet.quote:Op maandag 15 juni 2009 12:56 schreef Suusje-V het volgende:
[..]
De films zijn ook gebaseerd op de boeken. Het zijn geen letterlijke verfilmingen, grotendeels ook omdat dat gewoon niet allemaal past in 1,5 uurtje tijd.
Welkom in de wereld van film vs boekquote:Op maandag 15 juni 2009 17:46 schreef DrDurden het volgende:
[..]
De films zijn veelal tweeënhalf uur. Maar dan nog zijn ze fout bezig, omdat ze alleen maar dingen schrappen. Je krijgt zo alleen een samenvatting van het boek in plaats van een duidelijke film en zo werkt het niet. Je moet de sfeer zien te pakken en er dan voor zorgen dat het verhaal binnen de tijd duidelijk verteld kan worden. En dat lukt dus duidelijk niet.
quote:Op maandag 15 juni 2009 23:00 schreef EvilMarc het volgende:
[..]
Welkom in de wereld van film vs boek
Bij Lord Of The Rings was het anders wel erg goed geluktquote:Op maandag 15 juni 2009 23:00 schreef EvilMarc het volgende:
[..]
Welkom in de wereld van film vs boek
quote:Harry Potter-acteurs naar Haarlem
Voor het eerst bezoeken enkele acteurs uit de Harry Potter-films Nederland. Volgende week dinsdag zijn Marcel Lubbermans (Matthew Lewis) en de tweeling Fred en George Wemel (James en Oliver Phelps) te gast in Haarlem, meldt producent Warner Bros.
De Grote Markt in Haarlem zal drie dagen in het teken staan van Harry Potter. Er worden kostuums vertoond, samen met enkele bekende objecten uit de films. Op 15 juli gaat "Harry Potter And The Half-Blood Prince" in première.
bron
Ik vind het juist wel tof, de hele Harry/Ginny verhaallijn heeft me altijd geintrigeerd.quote:Op dinsdag 16 juni 2009 17:57 schreef Siniti het volgende:
[..]
Bij Lord Of The Rings was het anders wel erg goed gelukt
Bij Harry Potter gaan de films meer en meer focussen op de romantische aspecten, die in het boek een bijzaak zijn
focussen op de romantische aspecten is juist een hele grote fout geweest bij de verfilmingen van lord of the rings. En Tom Bombadil natuurlijk.quote:Op dinsdag 16 juni 2009 17:57 schreef Siniti het volgende:
[..]
Bij Lord Of The Rings was het anders wel erg goed gelukt
Bij Harry Potter gaan de films meer en meer focussen op de romantische aspecten, die in het boek een bijzaak zijn
Ik vind dat ook wel leuk jaquote:Op dinsdag 16 juni 2009 22:49 schreef EvilMarc het volgende:
[..]
Ik vind het juist wel tof, de hele Harry/Ginny verhaallijn heeft me altijd geintrigeerd.
En Ron/Hermelien is ook altijd belangrijk geweest.
Ik vind die verhaallijnen juist ook leuk. Juist in combinatie met de strijd tegen Voldemort maakt dit het verhaal mooi.quote:Op dinsdag 16 juni 2009 22:49 schreef EvilMarc het volgende:
[..]
Ik vind het juist wel tof, de hele Harry/Ginny verhaallijn heeft me altijd geintrigeerd.
En Ron/Hermelien is ook altijd belangrijk geweest.
Ja, daar wou ik dus op zich wel heen, leek me wel leuk om al die rekwisieten eens in het echt te zien. Lees ik net dat je de kaartjes voor die tour niet eens kan kopen. Nee, je moet ze winnen, bij o.a. Q-music. Nou, leuk is dat.quote:Op dinsdag 16 juni 2009 21:53 schreef Schanulleke het volgende:
Volgende week acteurs uit de film in Haarlem voor een promotie-actie.
[..]
Oh wat stom!quote:Op zaterdag 20 juni 2009 19:52 schreef sinaasappelsapje het volgende:
[..]
Ja, daar wou ik dus op zich wel heen, leek me wel leuk om al die rekwisieten eens in het echt te zien. Lees ik net dat je de kaartjes voor die tour niet eens kan kopen. Nee, je moet ze winnen, bij o.a. Q-music. Nou, leuk is dat.
Alleen is de actrice die ze voor Ginny hebben gecast helaas niet zo pittig opgegroeid als in het boek en zoals de casting director denk ik wel gehoopt had, al die jaren geleden. Veel te timide.quote:Op dinsdag 16 juni 2009 22:49 schreef EvilMarc het volgende:
[..]
Ik vind het juist wel tof, de hele Harry/Ginny verhaallijn heeft me altijd geintrigeerd.
Ja Ron en Hermione zijn voor mij al het setje van de eeuw, ik heb heel boek 6 en 7 door ziten swoonenquote:En Ron/Hermelien is ook altijd belangrijk geweest.
Oh wow, gaafquote:Op woensdag 24 juni 2009 12:52 schreef sinaasappelsapje het volgende:
Fred en GeorgeIk ga dit weekend maar weer eens beginnen aan het 6e boek denk ik.
Dus nu gaat het vooral tegenvallen met alles dat ze NIET in de film hebben gestopt?quote:Op donderdag 25 juni 2009 18:12 schreef Vlindur het volgende:
Heb het laatste boek gister weer uitgelezen. Ben weer helemaal op de hoogte!
quote:Op donderdag 25 juni 2009 18:15 schreef wonderer het volgende:
[..]
Dus nu gaat het vooral tegenvallen met alles dat ze NIET in de film hebben gestopt?
Mja, daar heb je weinig aan.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 00:21 schreef FritsFlits het volgende:
De eerste vijf minuten staan her en der online...![]()
Precies de reden dat ik het boek al vet lang niet meer heb opgepakt. Dat gebeurt pas weer na de film zodat de ergernis minder isquote:Op donderdag 25 juni 2009 18:15 schreef wonderer het volgende:
[..]
Dus nu gaat het vooral tegenvallen met alles dat ze NIET in de film hebben gestopt?
Ja, maar Duits nagesynchroniseerd.quote:Op zaterdag 27 juni 2009 00:21 schreef FritsFlits het volgende:
De eerste vijf minuten staan her en der online...![]()
Is een scène die niet in het boek zit.quote:Op donderdag 2 juli 2009 22:06 schreef Angelic_Rose het volgende:
Die 1e scene zegt me even helemaal niks eigenlijk, dat ze dat veld inrennen enzo..
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."The greatest distance in the universe is that between two minds"
Dus dan ga je het hier nog een keer buiten spoilertags posten?quote:
Sarcasme. Ik gebruikte het.quote:Op vrijdag 3 juli 2009 15:16 schreef FrankRicard het volgende:
[..]
Dus dan ga je het hier nog een keer buiten spoilertags posten?
15 juli geloof ik (maar ben er niet van overtuigd) Het komt binnenkort vast volop op tv te promotenquote:Op vrijdag 3 juli 2009 17:35 schreef Gewas het volgende:
De trailers vind ik veelbelovend. Met Harry Potter vind ik de films altijd leuker dan het boek. Ik ben tot halverwege deel 5 gekomen met de boeken en toen had ik het wel gehad.
Lees ik het nou goed dat hij deze maand in de bioscoop komt? (Ik heb het allemaal niet gevolgd de afgelopen tijd.)
Op Schiermonnikoog toch?quote:Op vrijdag 3 juli 2009 18:06 schreef Coraline. het volgende:
15 juli ja, met een voorpremière op 14 juli in Breda.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |