goh, in et andere topic was ik et nog met je eensquote:Op donderdag 31 juli 2008 20:05 schreef right_turn het volgende:
[..]
Laat je nu je WoW praatjes van je psycholoog op me los?
Laat je nu de praatjes van degene die dacht dat het beter voor je was om deskundige hulp te gaan zoeken op me los?quote:Op donderdag 31 juli 2008 20:08 schreef Chriz2k het volgende:
[..]
Laat ik het even simpeler maken:
Jij = Autist
Jij -> Psychiater
Psychiater -> Medicatie -> Jij
Jij = 'Normaal'
Dat dus.quote:Op donderdag 31 juli 2008 20:03 schreef MinderMutsig het volgende:
[..]
Nee dit topic ging over barbecueėn dus ga eens niet zo offtopic.
Jouw wereldbeeld speelt zich voornamelijk af in je hoofd, daarom probeer ik je te helpen.quote:Op donderdag 31 juli 2008 20:17 schreef right_turn het volgende:
[..]
Laat je nu de praatjes van degene die dacht dat het beter voor je was om deskundige hulp te gaan zoeken op me los?
Is de OP niet duidelijk voor je? De OP is specifiek voor types zoals jij geschreven. Jouw wereldbeeld voegt voorlopig niets toe aan mijn wereldbeeld en ik wil je daarom ook vragen om je niet meer tot mij te richten
Dan had je me ook wel ff kunnen komen halenquote:Op donderdag 31 juli 2008 20:45 schreef MinderMutsig het volgende:
Bijkomend voordeel: in Groningen blijft het nog droog tot morgen.
Pak de trein maar.quote:Op donderdag 31 juli 2008 21:11 schreef bioloogje het volgende:
[..]
Dan had je me ook wel ff kunnen komen halen
Aaah... een Tsjernobyl-baby. Verklaart een hoop!quote:Op donderdag 31 juli 2008 19:40 schreef right_turn het volgende:
[..]
Aan de ene kant ga ik graag met jeugdigen om. Ze hebben vaak een verfrissende kijk op zaken. Aan de andere kant is het ook zo dat zij uit een vals gevoel van bescheidenheid en respect zichzelf inhouden in discussies met ouderen. Daarom heb ik er bewust voor gekozen om mijn eigen leeftijd niet te vermelden omdat ik niet wil dat zoiets triviaals als leeftijd de kwaliteit van de discussie negatief zou kunnen beļnvloeden. Let wel, ik heb het hier over discussies gevoerd met mensen die de leeftijd van 21 hebben bereikt of bewezen hebben dat ze een volwassen discussie kunnen voeren zonder terug te vallen op jeugdige bravoure.
Ik kan me voorstellen dat je door bepaalde uitlatingen van mijn kant op het verkeerde been bent gezet maar ik ben van voor 1990!
quote:Op donderdag 31 juli 2008 21:16 schreef Biels het volgende:
Maar hoe oud ben je nou zelf dan, ongelooflijke megafaler dat je er eentje bent.
Niet van mijn barbecue, daar komt nooit iets zwartgeblakerd vanaf.quote:Op donderdag 31 juli 2008 22:45 schreef Copycat het volgende:
[..]
![]()
Is er nog iets zwartgeblakerd te eten?
Jazeker.quote:Op donderdag 31 juli 2008 23:54 schreef right_turn het volgende:
Heb je ook vegetarische hapjes?
Ik kan me redelijk in je woorden vinden. Ik ben zelf meer iemand van optie 2, de ander overtuigen van mijn gelijk.quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 00:17 schreef Neuralnet het volgende:
Het gaat niet om leeftijd, het gaat om het doel wat je voor ogen hebt met de discussie. Twee dingen zijn mogelijk: 1) je wilt met de discussie informatie uitwisselen en ervan leren 2) je wilt anderen overtuigen. Wie denkt dat hij zelf superieur is, kan beter de discussie niet aangaan. Want hij zal en wil er niet van leren omdat hij denkt dat de ander te dom is en hij zal er ook niet in slagen de ander te overtuigen omdat die ander het nooit zal begrijpen.
Gefrustreerd door dit topique? Zeker geen succes bij de vrouwkes!quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 00:47 schreef Stommie het volgende:
hey TS, nog steeds geen succes bij de vrouwen blijkbaar?
anders had je dit topic vol frustratie nu vast niet geopend
Wat je hier zegt is dat je eigenlijk alleen een discussie partner wil, als die persoon jouw woorden als waarheid gaat zien. Persoonlijk vind ik dit nogal bekrompen. Je wilt dus wel discussiėren met iemand jonger dan 21 (jou eerder genoemde grens) als die persoon maar jouw punt(en) als waarheid gaat zien. Als ze jouw punt niet als waarheid gaan zien dan beschikken ze opeens niet over genoeg verstandelijke vermogens om met jou te mogen discussiėren?quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 00:29 schreef right_turn het volgende:
[..]
Ik kan me redelijk in je woorden vinden. Ik ben zelf meer iemand van optie 2, de ander overtuigen van mijn gelijk.
Het klopt dat anderen vaak te dom zijn om de strekking van je woorden te begrijpen. Aan de andere kant is het natuurlijk ook zo dat wijsheid met de jaren komt. Daarom heb ik een grens ingesteld van 21. Mijn ervaring is dat mensen dan meer geneigd zijn om de strekking van mijn woorden te accepteren als zijnde de waarheid.
Je begrijpt dat die grens van 21 vrij willekeurig is gekozen. Mensen die over de verstandelijke vermogens beschikken om eerder het gelijk van mijn woorden te accepteren, accepteer ik natuurlijk altijd als iemand om de discussie mee aan te gaan.
Bedankt voor je input, eet een hapje mee zou ik zo zeggen. Er is zelfs aan vegetariėrs gedacht!
Dat is een correcte uiteenzetting van mijn woorden. Het is my way or the highway!quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 00:56 schreef bioloogje het volgende:
[..]
Wat je hier zegt is dat je eigenlijk alleen een discussie partner wil, als die persoon jouw woorden als waarheid gaat zien. Persoonlijk vind ik dit nogal bekrompen. Je wilt dus wel discussiėren met iemand jonger dan 21 (jou eerder genoemde grens) als die persoon maar jouw punt(en) als waarheid gaat zien. Als ze jouw punt niet als waarheid gaan zien dan beschikken ze opeens niet over genoeg verstandelijke vermogens om met jou te mogen discussiėren?
Je wilt dus alleen discussies aangaan die je wint en anders is je gesprekspartner te dom.![]()
Dus eigenlijk is er niet met je te discussiėren omdat je zelf onwrikbaar bent. (Het is your way or the highway)quote:Op vrijdag 1 augustus 2008 01:11 schreef right_turn het volgende:
[..]
Dat is een correcte uiteenzetting van mijn woorden. Het is my way or the highway!![]()
Ik spreek trouwens liever niet over een gebrek aan verstandelijke vermogens maar eerder over een gebrek aan geestelijke rijpheid.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |