quote:Op woensdag 30 juli 2008 13:58 schreef Qwea het volgende:
oehw, morgen gaat de actie officieel van startik zal fiets oid even pm'en of morgen de FP nog een kockje mag
euwh kut, das ook zo.quote:
wie is jan linders? En je wilt hem mailen? Ik heb een standaard mail voor je als je die wilt?quote:Op woensdag 30 juli 2008 14:22 schreef TheYoung1 het volgende:
Hey, vraagje...
Ik wil de consumentenservice van de Jan Linders mailen over onze actie. Maar welke link kan/ mag ik het beste doorgeven?
hallo@janlinders.nl.quote:Op woensdag 30 juli 2008 14:29 schreef Qwea het volgende:
Waar wil je die standaard mail naar toe hebben?
die vraag heb ik mijzelf ook al gesteld, omdat sanal aan QB fretten snacks had gestuurdquote:Op woensdag 30 juli 2008 14:38 schreef Strychnine het volgende:
Vangen ze ook knaagdieren op? Ik heb eventueel nog een aantal Ferplast Plateaus (voor in ratten/fretten kooien) voor ze. Verder zal ik even met mijn moeder in de kast duiken voor oude lappen e.d.
Ok. Er zijn een hoop aparte ratten/knaagopvangs, dus maybe dat de asiels niet zo vaak knagers binnen krijgen, of dat die weer door gaan naar een knaag opvang. Maar ik denk, ik vraag het toch eventjes. Anders gaan ze naar de rattenopvangquote:Op woensdag 30 juli 2008 14:42 schreef Qwea het volgende:
[..]
die vraag heb ik mijzelf ook al gesteld, omdat sanal aan QB fretten snacks had gestuurd![]()
Antwoord ; I have no clue. Op de website kan ik 123 iig niets vinden. Ik zal greys eens eventjes PM'en of ze het asiel kan gaan mailen eventueel vanaf het gmail adres.
quote:Op woensdag 30 juli 2008 14:43 schreef Rewimo het volgende:
Ik heb een complete actie gemist tot nu toe
Dat kan natuurlijk niet. Vanavond eens even de bankstand bekijken en met de katten overleggen
Alle tijdquote:Op woensdag 30 juli 2008 14:45 schreef Qwea het volgende:
Ik heb greys even gevraagd, misschien dat zij het weet, en misschien dat het slim is om te mailen.
Even wachten op greys dus
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |