Dan kan Jamaica wel inpakken.quote:Op zondag 17 augustus 2008 02:15 schreef Ofyles2 het volgende:
[..]
Staat niet op de dopinglijst, maar je kunt er ook niet mee wegkomen.
quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 22:01 schreef maril het volgende:
[..]
Moet elke keer als jij dit soort berichten plaats zo lachen met jou avatar
Gregort Delwarte?quote:Op zondag 17 augustus 2008 02:17 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Als cocaïne op de dopinglijst staat , dan zal marihuana daar ook nog wel op staan zeker ? (ik meen zelfs dat er hier in België nog een voetballer voor geschorst werd nog niet zo lang geleden)
Klopt. De darter Co Stompe werd ook eens gepakt op cannabis.quote:Op zondag 17 augustus 2008 02:17 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Als cocaïne op de dopinglijst staat , dan zal marihuana daar ook nog wel op staan zeker ? (ik meen zelfs dat er hier in België nog een voetballer voor geschorst werd nog niet zo lang geleden)
Vandaar zijn naam ''The Matchstick''quote:Op zondag 17 augustus 2008 14:04 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Klopt. De darter Co Stompe werd ook eens gepakt op cannabis.
Ik vond het al een drama dat die meedeed. Na haar comeback heb ik haar echt nooit meer geloofd. Zeker omdat ze voorin mee bleef doen en telkens weer persoonlijke records bleef breken.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 12:04 schreef HeinekenAFCA het volgende:
Is ze echt al een keer eerder betrapt?
Dan ben je wel heel erg dom. Die zien we echt nooit meer terug dan.
Dobrynska is nooit betrapt geweest, maar eerlijk gezegd geloof ik haar ook voor geen cent. Maar goed, dat zal ik maar niet hardop uitspreken.quote:Op woensdag 20 augustus 2008 12:36 schreef Leatherface het volgende:
Is Dobrynska wel geloofwaardig, TheArt?
Is die ooit ergens mee in opspraak geraakt?
Zal best, maar ik vind het te gek voor woorden. Dat ze zelf die zooi gebruiken, moeten ze zelf weten, maar blijf met je poten van die paarden af. Levenslang schorsen die gasten.quote:Op donderdag 21 augustus 2008 11:51 schreef Ron.Burgundy het volgende:
Doping in de paardensport is ook al gigantisch oud.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |