Wederom, ben benieuwd....quote:Nieuwe spits voor Heracles
Heracles Almelo heeft de Tsjechische aanvaller Vojtech Schulmeister vastgelegd.
De 24-jarige spits speelde in het verleden voor het Tsjechische elftal onder 21 jaar. Hij komt over van Sigma Olomouch uit zijn geboorteland. Eerder werd van die ploeg al Lukas Bajer gehuurd voor een jaar. Schulmeister wordt zondag tijdens de Open Dag van de Almeloers gespresenteerd aan het publiek.
Niet echt imponerend.quote:2007/2008 SK Sigma Olmütz 4 games 100 minutes 0 goals 1 0 0
2006/2007 SK Sigma Olmütz 25 games 1445 minutes 9 goals 3 0 0
2005/2006 SK Sigma Olmütz 1 games 6 minutes 0 goals 0 0 0
2005 SK Hánácka Slavia Kroměříž
2004/2005 SK Sigma Olmütz 7 games 134 minutes 1 goals 0 0 0
FK Chmel Blšany 12 games 444 minutes 1 goals 0 0 0
2003/2004 SK Sigma Olmütz 6 games 0 goals
Nico-Jan was voor het seizoen begon al een (paar) weken in Oost-Europa geweest. Anders zou ik het ook niet weten.quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 15:50 schreef Damzkieee het volgende:
Hoe komen ze erop trouwens? Scout in Tsjechie?
quote:Op vrijdag 15 augustus 2008 15:50 schreef Damzkieee het volgende:
Hoe komen ze erop trouwens? Scout in Tsjechie?
Vorige week dus nog een keer gescout, zag op de clubsite een video van de wedstrijd waarin hij o.a. een doelpunt maakte.quote:Vojtech Schulmeister naar Heracles Almelo
HERACLES.NL - Na zware onderhandelingen is vanmorgen een akkoord bereikt omtrent de overgang van de 24 jarige Tsjechische spits Vojtech Schulmeister van Sigma Olomouc naar Heracles Almelo.
Schulmeister had nog een doorlopend contract tot 2010 bij Sigma Olomouc waar hij vorig jaar topscorer was en waar hij vorige week nog is bekeken door één van onze scouts.
De afkoop van de transferrechten is mogelijk geworden door het investeringsfonds. Hij kan in principe op alle 3 voorste posities spelen en is een aanvaller pur sang.
Vojtech Schulmeister zal komende zondag tijdens de Open Dag worden voorgesteld.
0-1quote:Op zaterdag 16 augustus 2008 01:05 schreef Incolumis het volgende:
ja
hoe hebben ze het gedaan vanavond?
Wat een held was dat destijds.quote:Darl Douglas duikt op bij de Beloften
Oud-Heraclied Darl Douglas speelde vanmorgen mee met de Beloften van Heracles tegen WHC. Hoelang de vleugelaanvaller op proef zal zijn is niet bekend.
Eerder ging al het gerucht dat Heracles interesse had in Darl Douglas, die het afgelopen seizoen uit kwam voor Willem II en daarvoor speelde voor Maritimo Funchal en FC Utrecht. Darl Douglas wist direct het net te vinden in de eerste helft, aldus HartvoorHeracles.nl
Ja klonk een beetje raar inderdaad.quote:Op maandag 18 augustus 2008 10:41 schreef Blawh het volgende:
Iemand naar de open dag geweest?
Boakye was er niet hoorde ik, hij was bezig met een apart programma ofzo. Apart verhaal....
hafc-1903.nl staat meer...quote:Op maandag 18 augustus 2008 11:10 schreef Charles.Darwin het volgende:
Ik heb het verhaaltje gelezen op www.heracles.nl, nogal summier allemaal al zag het er wel druk en gezellig uit. Heb niets gehoord over Douglas.
Een transfer naar wat? Is er uberhaupt interesse? Zou jammer zijn als hij weg gaat, en helemaal jammer als hij het op een vervelende manier probeert te forceren.quote:Op maandag 18 augustus 2008 11:11 schreef Damzkieee het volgende:
[..]
Ik zei het van de week bij de oefenpot al, volgens mij is hij met zn hoofd bij een transfer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |