Ik las over die zin van Z heen en had alleen oog voor jouw reactie. Zo goed?quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 17:13 schreef I.R.Baboon het volgende:
Ja, RG, van jou valt het me nog erger tegen.
Als ik m'n aanstaande geloven moet is het nu ATSUIATSUIATSUI!quote:Op dinsdag 5 augustus 2008 10:36 schreef Z het volgende:
[..]
Ah. Hoe heet is het in Japan op dit moment?
En wat mag je nou twee jaar niet meer doen?quote:Op woensdag 6 augustus 2008 14:16 schreef JAM het volgende:
Vandaag moest ik voor het kantonrecht verschijnen. Dat was allemaal bijzonder pijnlijk. Uiteindelijk is de boete die me opgelegd was omgezet naar een voorwaardelijke met twee jaar proeftijd omdat ze dachten dat ik gestoord / dronken / fysiek en emotioneel uitgeput / arm als een kerkrat of een combinatie daarvan was. Ik kan niet zeggen dat ik ontevreden ben over de uitkomst maar het had wel wat minder vernederend gemogen allemaal.
Nee, wel in Weet je nog dat je Nevermind voor het eerst hoorde?quote:Op woensdag 6 augustus 2008 14:15 schreef Lienekien het volgende:
Is er een post gedeletet in de LPT?
De klootzakken. Het was zeker off topic?quote:Op woensdag 6 augustus 2008 14:30 schreef mane het volgende:
[..]
Nee, wel in Weet je nog dat je Nevermind voor het eerst hoorde?
Ja, dat lijkt me ook bijzonder vernederend. Maar wel voer voor een mooi en pijnlijk verhaal. Doet me trouwens denken aan J.C. Bloem die ooit is opgepakt en bekeurd omdat hij sodomie aan het plegen was met te jonge jongens. Hij heeft er nooit over willen praten (laat staan schrijven).quote:Op woensdag 6 augustus 2008 14:16 schreef JAM het volgende:
Ik kan niet zeggen dat ik ontevreden ben over de uitkomst maar het had wel wat minder vernederend gemogen allemaal.
Artikel 76.a van de Algeme Politie Verordening (waarom ze dat met hoofdletters en die spatie ertussen schrijven weet ik ook niet) van de gemeente 's-Gravenhage aan m'n laars lappen. Oftewel, drinken in het openbaar.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 14:21 schreef Lienekien het volgende:
[..]
En wat mag je nou twee jaar niet meer doen?
Omdat ze het afkorten tot APV.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 14:32 schreef JAM het volgende:
[..]
Artikel 76.a van de Algeme Politie Verordening (waarom ze dat met hoofdletters en die spatie ertussen schrijven weet ik ook niet) van de gemeente 's-Gravenhage aan m'n laars lappen. Oftewel, drinken in het openbaar.
Geen van beiden. Het is al een overtreding als je überhaupt drank bij je hebt (aangebroken flessen, blikjes, etc). Je reinste Stalinisme zeg ik je!quote:Op woensdag 6 augustus 2008 14:33 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Omdat ze het afkorten tot APV.![]()
Je was liederlijk dronken, dus. Viel je ook mensen lastig?
Zéér. Het ging nl. om een fout in spelling en vervolgens wisselden zodiakk en ik wat informatie uit over de kwestie van iemand belerend toespreken. Maar alles in het nette uiteraard.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 14:31 schreef Lienekien het volgende:
[..]
De klootzakken. Het was zeker off topic?
quote:Op woensdag 6 augustus 2008 14:35 schreef JAM het volgende:
[..]
Geen van beiden. Het is al een overtreding als je überhaupt drank bij je hebt (aangebroken flessen, blikjes, etc). Je reinste Stalinisme zeg ik je!
quote:Artikel 76a
1. Het is verboden op de weg, die deel uit maakt van een door burgemeester en wethouders
aangewezen gebied* , alcohol te nuttigen of aangebroken flessen, blikjes en dergelijke met
alcoholhoudende drank bij zich te hebben.
2. Het bepaalde in het eerste lid geldt niet voor:
a. een terras dat behoort bij een horecabedrijf, als bedoeld in art. 56, 2e lid APV.
b. de plaats niet zijnde een horecabedrijf, als bedoeld onder a, waarvoor een ontheffing
krachtens art. 38 tweede lid van de Drank- en Horecawet.'
Ja, klopt. Een vriend van me liep tijdens een EK wedstrijd van het ene café naar het andere (voor insiders zoals JAM: van Cremers naar de Grote Markt) met een plastic bekertje bier en kreeg ook een bekeuring. Hij was niet dronken, maar liep daar rustig en niets-aan-'t-handje. Berserker (David) heeft het ook eens gehad bij het Malieveld samen met een vriend. Hij zat daar rustig in het gras en ze deelden samen een biertje. Toen ontstond een hele discussie over wie dan de bekeuring moest krijgen. Ik geloof dat B. het biertje in de hand had, maar dat het biertje 'officieel' van zijn vriend was.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 14:35 schreef JAM het volgende:
[..]
Geen van beiden. Het is al een overtreding als je überhaupt drank bij je hebt (aangebroken flessen, blikjes, etc). Je reinste Stalinisme zeg ik je!
Ik heb je reactie gezien en toen ik deze las dacht ik nog "wat een verzorgde reactie!". Ik had nog niet gereageerd, maar ik weet nu niet meer goed welke opties je nou geschetst had. Gelukkig weten we allebei dat je niks voorhanden hebt, dus ik zie de reactie graag tegemoet!quote:Op woensdag 6 augustus 2008 14:14 schreef mane het volgende:
Oh, en trouwens, zodiakk. Ik weet dat je meeleest. Mijn reactie op jouw vraag naar de opties die ik overwoog aangaande de stelling dat je te oud bent om mij belerend toe te spreken, is weggehaald. En dat terwijl ik er zoveel zorg aan had besteed.. Als je nog wilt weten wat er stond (misschien had je 't inmiddels al wel gelezen en zelfs al gereageerd maar is die reactie eveneens in de duistere krochten van 't fokforum waar alle gedelete posts terecht komen, verdwenen) dan kan ik overwegen het nogmaals te gaan typen. Mocht ik daar zin in hebben en toch niets voor handen hebben. Je weet maar nooit.
Tot zover de vakantiemededelingen.quote:Duitser verdronken in Katwijk
Gepubliceerd op 04 augustus 2008, 16:01
Een 49-jarige man uit Duitsland is gisterochtend voor de kust van Katwijk verdronken
De man ging net ten zuiden van de Uitwatering het water in, een gebied dat bekend staat vanwege muien en banken en stromingen. Zijn echtgenote zag hem vanaf het strand steeds verder het water in drijven. Zij rende naar de Boulevard en liet in een hotel de hulpdiensten bellen.
Tegenwoordig is het toiletbezoek al avontuurlijk.quote:Op woensdag 6 augustus 2008 17:18 schreef mane het volgende:
Ik heb zelfs zo weinig omhanden dat ik - naar aanleiding van de briefwisseling tussen Hermans en Reve - bij iemand langs ben geweest om toch nog een boek van Hermans te lenen. En ik ben er nu achter, waarschijnlijk ter geruststelling van enkelen, dat het tussen Nooit meer Slapen en mijzelf blijkbaar niet werkte, maar dat ik wel erg blij word van Een wonderkind of een total loss.
Ik ga nu in zee zwemmen. En dat is best avontuurlijk.
Tot zover de vakantiemededelingen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |