Nog 960 te gaan lees ik netquote:Op woensdag 23 juli 2008 20:39 schreef onlogisch het volgende:
Ok, ik heb er dus ondertussen nu 40 gehad ofzo, en ik heb nu al geen gevoel meer in mn vingers.
Anders lees je eerst de rest even.quote:Op donderdag 24 juli 2008 22:37 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nog 960 te gaan lees ik net
Je typt nog best netjes voor iemand zonder gevoel in z'n vingers trouwens. Doorgaan.
Als je dat niet geweten had....quote:Op donderdag 24 juli 2008 22:08 schreef onlogisch het volgende:
De code was 947![]()
Ik wist wel dat het geen lage code was, en ik dacht dat het rond 700 of hoger zou zijn. Dus ik was begonnen bij 700 en na 247 pogingen was het bingo
Die sloten hebben sowieso een waarde van 0,0. Een kennis van me heeft een tijdje op een vliegveld hier in de buurt gewerkt, en ongeacht het merk/type, hebben ze de koffer binnen 3 seconden open met wat gereedschappen. Slot zou kapot kunnen gaan, maar een dief maakt zich daar sowieso geen zorgen over.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 15:39 schreef spijkerbroek het volgende:
PS: als er een simpel trucje zou zijn dat algemeen bekend is, dan heeft zo'n slot een waarde van 0,0 natuurlijk.
Had je beter terug kunnen gaan van 999 naar 0quote:Op donderdag 24 juli 2008 22:08 schreef onlogisch het volgende:
De code was 947![]()
Ik wist wel dat het geen lage code was, en ik dacht dat het rond 700 of hoger zou zijn. Dus ik was begonnen bij 700 en na 247 pogingen was het bingo
Waarde van nul komma nul is natuurlijk wat kort door de bocht. Alles is kapot te krijgen en overal kom je in. Je doet je huis toch ook niet niet op slot omdat ze zomaar een raampje in kunnen tikken? De drempel wordt gewoon wat hoger gelegd en men zal niet in een oogwenk proberen wat uit je koffer te pakken. Vriendje van me is monteur, en elke auto heb je binnen minuten open. Vriendje werkt in de bouw, met elke glassnijder heb je binnen minuten een gaat gemaakt. Raakt dus kant noch wal wat je zegt..quote:Op vrijdag 25 juli 2008 19:55 schreef maartena het volgende:
[..]
Die sloten hebben sowieso een waarde van 0,0. Een kennis van me heeft een tijdje op een vliegveld hier in de buurt gewerkt, en ongeacht het merk/type, hebben ze de koffer binnen 3 seconden open met wat gereedschappen. Slot zou kapot kunnen gaan, maar een dief maakt zich daar sowieso geen zorgen over.
Je kunt je voordeur maar beter open laten staan, dan tikken ze je ruit tenminste niet in.quote:Op vrijdag 25 juli 2008 22:35 schreef Tarabass het volgende:
[..]
Waarde van nul komma nul is natuurlijk wat kort door de bocht. Alles is kapot te krijgen en overal kom je in. Je doet je huis toch ook niet niet op slot omdat ze zomaar een raampje in kunnen tikken? De drempel wordt gewoon wat hoger gelegd en men zal niet in een oogwenk proberen wat uit je koffer te pakken. Vriendje van me is monteur, en elke auto heb je binnen minuten open. Vriendje werkt in de bouw, met elke glassnijder heb je binnen minuten een gaat gemaakt. Raakt dus kant noch wal wat je zegt..
Vooral leuk als je daarna dingen gaat claimen bij de verzekering.quote:Op vrijdag 25 juli 2008 23:16 schreef p-etr-a het volgende:
[..]
Je kunt je voordeur maar beter open laten staan, dan tikken ze je ruit tenminste niet in.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |