Oh ja, heeft ie zijn klapper(quote:
Nee en deze domme rukker heeft een vermoeden dat dit seizoen Pellé op toeren gaat komen.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 16:54 schreef Triptamine het volgende:
[..]
Oh ja, heeft ie zijn klapper() alweer ingeleverd dan?
Oe, dat worden dan zes goals en een overwinning dancing with the stars?quote:Op dinsdag 22 juli 2008 16:58 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
Nee en deze domme rukker heeft een vermoeden dat dit seizoen Pellé op toeren gaat komen.
En nee zelfs nu AZ in het rechterrijtje is blijven hangen heb ik toch mijn nieuwe seizoenskaart al liggen![]()
Ik ben gewoon benieuwd wat de verwachtingen zullen zijn onder jullie met deze aankopen...
Ach, op pagina 1 gaat het over hun énorme goeie rechtsback, die de enige is die goed speelt etc. Later is het weer niks, net Ajax supportersquote:Op dinsdag 22 juli 2008 15:16 schreef Pizzakoppo het volgende:
Hmnn, na het lezen van die reacties op dat Barca forum knijp ik hem toch wel een beetje
Daar horen jullie ook, voor deze 3 jaren stelde jullie ook gewoon niets voorquote:Op dinsdag 22 juli 2008 16:58 schreef fuckbuddy het volgende:
[..]
En nee zelfs nu AZ in het rechterrijtje is blijven hangen heb ik toch mijn nieuwe seizoenskaart al liggen![]()
Hehequote:Op dinsdag 22 juli 2008 17:02 schreef Fathom het volgende:
Perez loopt al weer te mopperen
http://www.fcupdate.nl/ni(...)x-verdedigers-zocht/
Is ook zo, de waan van de dag regeert!quote:Op dinsdag 22 juli 2008 17:00 schreef denthemen het volgende:
[..]
Ach, op pagina 1 gaat het over hun énorme goeie rechtsback, die de enige is die goed speelt etc. Later is het weer niks, net Ajax supporters
Oh wacht, volgens mij bedoelen ze 't nog grappig ookAch, we zien 't wel
Willen jullie hem anders hebben? doen we ook nog eens wat terug johquote:Op dinsdag 22 juli 2008 17:08 schreef venomsnake het volgende:
[..]
Hehe.
Is Perez niet gewoon overbodig bij Ajax?
Gabri heeft je ongelijk toch wel bewezen, reserve bij Barcelona en een van de leiders bij Ajax.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 16:45 schreef DJ_Ryow het volgende:
[..]
betwijfel het. een bepalende speler (defensieve leider bijv.) van Ajax hoort gewoon in de basis te staan bij een topclub. die spelers die eigenlijk veel te goed zijn voor de Eredivisie die moeten we hebben. niet eentje die er op z'n plek is.
Ik ben toch wel benieuwd wat er met Perez gaat gebeuren. Afgelopen seizoen niet zo best en dat gecombineerd met zijn (op zijn zachtst gezegd) moeilijke karakter lijkt mij niet het type dat Van Basten prefereerd..quote:Op dinsdag 22 juli 2008 17:02 schreef Fathom het volgende:
Perez loopt al weer te mopperen
http://www.fcupdate.nl/ni(...)x-verdedigers-zocht/
Laten we het hopen, anders zijn de miljioenen die we hebben uitgegeven weggegooid geld.quote:
Gabri stond toen toch wel wat beter bekend dan Oleguer nu. Gabri was een gerespecteerde, hardwerkende en dienende speler die op vele plekken uit de voeten kon. door een zware blessure uit de gratie geraakt en toen naar Ajax gegaan terwijl 2 andere Spaanse clubs hem ook graag wilde hebben.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 17:16 schreef Wooldoor het volgende:
[..]
Gabri heeft je ongelijk toch wel bewezen, reserve bij Barcelona en een van de leiders bij Ajax.
Hans van der Zee heet de beste manquote:Op dinsdag 22 juli 2008 17:34 schreef MisterXX_ het volgende:
[..]
Laten we het hopen, anders zijn de miljioenen die we hebben uitgegeven weggegooid geld.
Moet nog wel 1 verdediger bij, misschien die Alex da Silva van Sao Paulo.
Misschien moet onze scout van der Stee een goed woordje doen ,dan gaan ze vast achter hem aan.
Gabri kwam toch samen met Ten Cate naar Amsterdam?quote:Op dinsdag 22 juli 2008 17:48 schreef Wooldoor het volgende:
Jawel Gabri had wel een betere naam maar Barcelona zat toen ook niet in zijn toptijd. Oleguer heeft toch de champions league gewonnen en 2x kampioen geworden met een absoluut topelftal.
We zullen het wel zien maar ik denk dat Oleguer niet met Juanfran, Roger en Luque te vergelijken zijn en hij toch een stuk hoger wordt aangeslagen.
Jep. De contracten liepen ongeveer tegelijk af ofzo. Toen wilde Gabri graag met HTC mee. En kwam ie naar Ajax.quote:Op dinsdag 22 juli 2008 17:53 schreef Fathom het volgende:
[..]
Gabri kwam toch samen met Ten Cate naar Amsterdam?
Ongetwijfeld, goeie. Net zoals Rijkaard en Van Basten erover hebben gesproken met elkaarquote:Op dinsdag 22 juli 2008 17:56 schreef Triptamine het volgende:
Ik vraag me trouwens af of Gabri en Oleguer over Ajax gesproken hebben. Ze hebben toch ook samen bij Barca gespeeld?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |