Dat lekkere blondjequote:Op zondag 20 juli 2008 14:35 schreef reetveter het volgende:
Teun welke welke is je spange tanga men ?
[ afbeelding ]
Is dat ook die chick waar je 6 dagen geleden een mail naar hebt gestuurd maar die nog niet heeft gereageerd??quote:
Bron ?quote:Op zondag 20 juli 2008 14:40 schreef Anniie het volgende:
[..]
Is dat ook die chick waar je 6 dagen geleden een mail naar hebt gestuurd maar die nog niet heeft gereageerd??
socializen he en natuurlijk hyven. Maar er bestaat heul geen heike uit Roermond op hyvesquote:Op zondag 20 juli 2008 14:49 schreef Anniie het volgende:
[..]
Wat een slimme vraag! Ik ben namelijk ook wel benieuwd waar zij vandaan komt.
Ik had het ook al gezien.. Heeft ze misschien een bijnaam Teunke?quote:Op zondag 20 juli 2008 14:59 schreef reetveter het volgende:
[..]
socializen he en natuurlijk hyven. Maar er bestaat heul geen heike uit Roermond op hyvesHoe kan dat toch iedereeeeeen heeft toch hyves
Neequote:Op zondag 20 juli 2008 15:01 schreef Anniie het volgende:
[..]
Ik had het ook al gezien.. Heeft ze misschien een bijnaam Teunke?
quote:Wat doe ik graag:
Zoals ik al zei:Ik klets graag Mijn hobby's zijn:
Computeren, Fitnessen, kruisboog schieten en FOKKEN Soms lees ik ook graag boeken. Ik vertel nog even over het Fitnessen en het geheim hoe ik steeds kampioen word. De kracht die ik krijg bij het fitnessen krijg, gebruik ik bij kruisboog schieten. Ik heb een heel zware boog daarbij heb je die kracht echt wel nodig.
Je bedoelt dat je haar anders had gekrabbeld?quote:Op zondag 20 juli 2008 15:05 schreef Teunebeun het volgende:
[..]
Ze heeft geen hyves. Ik heb toch een mailtje gestuurd dat is toch duidelijk of niet ?
Nee, mail is privéquote:Op zondag 20 juli 2008 15:08 schreef Anniie het volgende:
[..]
Je bedoelt dat je haar anders had gekrabbeld?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |