helaas helaas natuurlijk!quote:Op donderdag 17 juli 2008 09:09 schreef Malahide het volgende:
Reinder Nummerdor, altijd al een goede reden geweest om af en toe een volleybalwedstrijd mee te pikken op televisie![]()
[ afbeelding ]
Nummerdor is natuurlijk niet meer te bewonderen op de olympische spelen. Dat bedoel ik.quote:Op donderdag 24 juli 2008 21:41 schreef Malahide het volgende:
Ik snap bovenstaande post niet helemaal
Wie is ditquote:Op donderdag 24 juli 2008 21:04 schreef AKnynke het volgende:
[..]
helaas helaas natuurlijk!
In het zand is hij wel een goede vervanger, lang en blond: [ afbeelding ]
och ja, hij heeft zich natuurlijk ook gekwalificeerd. Nummerdor hoort bij mij nog steeds alleen maar indoor!quote:Op donderdag 24 juli 2008 22:37 schreef Malahide het volgende:
Heb ik iets gemist dan? Hij gaat toch gewoon lekker beachvolleyballen met Richard Schuil... of is hij ook al uitgevallen?
Maar op zo'n zon, zee en strand-setting en met maar één man naast 'em in plaats van vijf komt Reinder toch veel beter tot zijn rechtquote:Op vrijdag 25 juli 2008 00:03 schreef AKnynke het volgende:
och ja, hij heeft zich natuurlijk ook gekwalificeerd. Nummerdor hoort bij mij nog steeds alleen maar indoor!
Zwembandje!quote:Op zondag 27 juli 2008 00:41 schreef -Vaduz- het volgende:
Lijkt op een buikje en dat voor een zwemmer.
Dat zijn gewoon spierenquote:Op zondag 27 juli 2008 00:41 schreef -Vaduz- het volgende:
Lijkt op een buikje en dat voor een zwemmer.
Damn ! Wat een lekkertje !quote:Op maandag 28 juli 2008 16:08 schreef Malahide het volgende:
Amerikaanse 800 en 1500 meter-loper Nick Symmonds
Die ogen!quote:Op maandag 28 juli 2008 16:08 schreef Malahide het volgende:
Amerikaanse 800 en 1500 meter-loper Nick Symmonds
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
De Tsjechische tienkamper Roman Sebrle![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
I think we have a winner ladies...quote:
quote:
[Het grote Nick Symmonds fan topic] Damn Hot !quote:Op dinsdag 29 juli 2008 10:42 schreef Malahide het volgende:
[..]Beijing is een beetje ver, maar als Nick over 4 jaar naar Londen komt (ga ik wel vanuit, hij is nog jong
), sta ik met mijn Amerikaanse vlaggetje langs de baan.
Ja, wat een lelijk paardquote:
Die doet niet meequote:Op zondag 20 juli 2008 17:24 schreef maril het volgende:
Volgens mij waren de winterspelenboys wat aantrekkelijker.
Deze vind ik wel aardig Safin
[ afbeelding ]
Inderdaad, zo'n Michael Phelps-kopquote:Op woensdag 6 augustus 2008 16:12 schreef kleinzusje het volgende:
Anyway,
Ben op zwembad expeditie gegaan. Wat schets mijn verbazing: Heerlijk body's maar rare koppen !
Vaak is de mond wat paardachtig/ langwerpig.
True... so truequote:Sinds Nick is het lastig zoeken![]()
Persoonlijk vind ik die Pessoa dan weer een griezel, maar gelukkig is er altijd nog Nick die ons bindtquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |