Waarom banksparen?quote:Op dinsdag 15 juli 2008 00:06 schreef bierzuipert het volgende:
Als hypotheekvorm hadden we in gedachten een combi van aflossingsvrij en bankspaarhypotheek.
Verstandig?
Stukje zekerheid.quote:
Nou, dat kan prima, die zekerheid, maar daar zijn genoeg andere producten voor.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 00:26 schreef bierzuipert het volgende:
[..]
Stukje zekerheid.
Zo weten we iig aan het eind van de looptijd dat we alles kunnen aflossen.
Maar....... we staan ook open voor goed advies
Dat hebben ze geloof ik allemaal. Overeenkomst met een lokale makelaar en een lokale notaris. Best goed principe.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 08:16 schreef DroogDok het volgende:
"Onze" Hypotheker had een deal met een plaatselijke makelaar die voor ¤ 1.500 (weet dit bedrag niet meer helemaal zeker, zou ook minder geweest kunnen zijn) de aankoop begelijding deed (dus mee op de 2de bezichtiging, taxatie, uitleg geven bij het koop contract) was overigens op een nu cure no pay basis.
Daar krijgen ze dan ook voor betaaldquote:Op dinsdag 15 juli 2008 10:58 schreef thaduck het volgende:
[..]
Dat hebben ze geloof ik allemaal. Overeenkomst met een lokale makelaar en een lokale notaris. Best goed principe.
tuurlijk.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 11:21 schreef Five_Horizons het volgende:
[..]
Daar krijgen ze dan ook voor betaald
Een adviseur van de bank krijgt ook gewoon provisie. Omdat een tussenpersoon vaak via een inkooporganisatie werkt of inderdaad schaalvoordelen heeft, kan het soms wel wat schelen.quote:Op dinsdag 15 juli 2008 12:29 schreef DroogDok het volgende:
[..]
tuurlijk.
Is het nou trouwens zo dat als je direct zaken doet met een hypotheek verstrekker je voordeliger uit ben dan bij de Hypotheker of een ander willekeurig tussenpersoon?
Of krijgen die zoveel collectiviteitskorting dat die de provisie de ze pakken weer opheft?
Heb zelf dit vergelijk toendertijd niet gemaakt, misschien wel zonde achteraf.
en dat is toch al snel 1 promille korting op je hypotheekquote:Op woensdag 16 juli 2008 10:30 schreef dyna18 het volgende:
Vergeet ook niet te onderhandelen over het tarief. Zo heb ik door onderhandelen 250 euro korting gekregen.
Niet als de hypotheekadviseur vergeten is rekening te houden met deze kostenquote:Op woensdag 8 september 2010 20:48 schreef Fer het volgende:
Kosten voor de makelaar? Je aankoopmakelaar. Die 3000 euro kost je toch maar een paar euro per maand extra?
In theorie wanneer de boete die je moet betalen binnen een acceptabele tijd terug is verdiend?quote:Op donderdag 9 september 2010 13:35 schreef Scorpie het volgende:
@Five_Horizons, misschien offtopic enzo, maar wanneer is het in het algemeen lonend om je hypotheek over te sluiten?
Wat is acceptabelquote:Op donderdag 9 september 2010 16:51 schreef LaTiNo het volgende:
[..]
In theorie wanneer de boete die je moet betalen binnen een acceptabele tijd terug is verdiend?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |